Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiii

czy kobieta faktycznie czuje że jest w ciąży

Polecane posty

Gość wiii

staramy się z Mężem o dziecko. to był pierwszy miesiąc naszych starań. i teraz czekam na okres. mam już 33 dzień cyklu i nic. susza ;) ale nie wiem, niby kobieta czuje że jest w ciąży, a ja jestem pewna ze nie jestem i że tego okresu dostanę, bolą mnie jajniki jak przed okresem, długie cykle też mi nie są dziwne bo takowe czasami mam i tak się zastanawiam, czy naprawdę jest tak że kobieta czuje że jest w ciąży? w sensie że po prostu to wie? bo ja jestem pewna że nie jestem jeszcze. do tego nie wierzę żebym miała takie szczęście że za pierwszym razem by nam się udało. ale już sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w ciazy dwuktornie i niczego takiego nie doswiadczylam;-) teraz staram sie o trzecie dziecko, okres spoznia mi sie kilka dni i rowniez pojecia nie mam czego sie spodziewac;-) test negatywny kilka dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niekoniecznie. Ja jestem w 15 tc i w sumie poza tym, że czasem poczuję jakieś kłucie w podbrzuszy albo jakbym miała jakąś cegłę to w ogóle do mnie to nie dociera, że tam jakiś człowieczek siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale powiedzcie mi w takim razie czy przed spodziewanym okresem jeśli jest się w ciąży bolą jajniki, tak jak na okres? chyba nie, nie wiem sama a testu nie mam odwagi narazie zrobić... w przyszłym tygodniu może zrobię jeśli dalej krew mnie nie zaleje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bolały mnie jajniki ale poza tym t wyglądało tak jak zwykle w cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie bolaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czułam że coś jest nie tak, bo biegałam wciąż siusiu, brzuch mnie bolał jakbym za 5 minut miała ostać okres, a tu wciąz nic i nic.NAwet podpaskę cały czas nosiłam, bo myślałam że to już za chwilę chluśnie. tak mocno bolało. Ale jak w 30 dc nie było nadal okresu to coś mnie tknęło i zrobiłam test :) I byly 2 grube krechy. Potem jeszcze kilka razy "byłam w ciąży" a to bo zachcianki, a to inne "objawy" ;) ;) ale jak do tej pory tylko raz się sprawdziło, a następne to były urojenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego miało by się na udać za pierwszym razem w pierwszym miesiącu starań? dziwne masz do tego podejście, możesz być w ciąży skoro uprawialiście seks z finałem w środku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem że mogło się udać w końcu staraliśmy się o to intensywnie ale tyle się słyszy o problemach kobiet z zajściem w ciąże że aż by mi było dziwne że mi za pierwszy podejściem się udało choć nie wykluczam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam się udało za w pierwszym cyklu starań, nawet lekarz był zdziwiony. i tak mnie wszystko bolało jak normalnie na okres. Pisałam już wyżej o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się ciąża wyśniła tak z 2 dni przed dniem spodziewanej 2-3 dni wczesniej robilam test-negatywny, po tym snie jakies przekonanie we mnie bylo ze to ciaza z tym ze my sie staralismy ale na zasadzie bedzie to bedzie nie to nie :) Ale mialam wszystkie objawy jak na okres jeszcze latalam do wc co chwila bo wydawalo mi sie ze to juz, teraz mam prawie 7mio miesiecznego syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podejzewalam ale nie bylam pewna. Miesiaczki zawsze mialam mocno rozregulowane wiec jej brak mnie nie zdziwil. Jedynie wrazliwosc na zapach mojej ulubionej potrawy "kazal" mi isc sie przebadac do ginekologa. Oprocz tego nic mi nie bylo, ani wczesniej ani pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja własnie w torebce mam pełny zapas tamponów i podpasek i co chwila biegam do łazienki bo wydaje mi się ze to już okres, a tam nic... Mąż stwierdził że napewno jestem w ciąży bo mam zdecydowanie inne piersi niż zawsze, i nawet inaczej smakują... kurde, ciekawe co to z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bolały jajniki a szczególnie prawy, i to tak ze nie mogłam sie na prawy bok położyć, a w dniu spodziewanej miesiaczki brzuch bolal tak jak zazwyczaj o tym czasie, tyle ze krwawienia nie było . Dwa dni pózniej były dwie grube krechy. A co do bólu jajnika to lekarz mi powiedział, ze bardziej czułam ten który wypuścił jakeczko i ze to normalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale tyle się słyszy o problemach kobiet z zajściem w ciąże że aż by mi było dziwne że mi za pierwszy podejściem się udało choć nie wykluczam tego" Chyba za dużo się o tym naczytałaś lub nasłuchałaś że tak trudno zajść w ciąże, a to nie prawda to jest 50 na 50% a to że niektóre kobiety faktycznie nie mogą zajść w ciąże, to tylko mały procent populacji, większość kobiet zachodzi w ciążę już w pierwszym lub drugim miesiącu starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwsze 2 ciaze bylam nastawiona ze minimum pol roku staran i w obu przypadkach zaszlam praktycznie od razu. Przy trzecim bylam juz przekonana ze od razu sie uda a tu pol roku i nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie podejrzewalam że jestem w ciąży, bo długo się staraliśmy i straciłam nadzieję. Mąż mnie namówił i SAM pierwszy raz poszedł i kupił test, bo on "wie, że teraz się udało" . No i miał rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam sie udalo w 2 lub 3 cyklu-nie pamietam czy przestalismy sie zabezpieczac juz po dniach plodnych jakos nie zwrocilam na to uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób test ciążowy to będziesz wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w obu ciążach wiedziałam, że jestem w ciąży jeszcze przed terminem miesiączki i przed zrobieniem testu i nie chodzi i o jakies konkretne objawy tylko o taką wewnętrzną świadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet z brzuchem w połowie ciąży nie czułam się 'w ciąży', nie dowierzałam że mam w sobie dziecko. (ciąża wystarana po 4 latach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pare razy 'bylam pewna', ze jestem w ciazy- nie bylam. A jak bylam naprawde, to tydzien testu nie robilam nawet, bo nie czulam sie w ciazy :P brzuch jak na okres bolal mnie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nic nie czułam że jestem w ciąży. Okres spóźnial mi sie dwa dni to mówiłam że to normalne itd. Nie zrobila bym testu pewnie przez dłuższy czas gdyby nie to że mąż kupił i kazał zrobić. Czułam sie świetnie, żadnych objawów. Nie czułam że jestem w ciąży dopóki nie poczułam pierwszych kopniakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli generalnie co ma być to będzie mnie naprzykład bardzo piersi bolą. przed okresem zawsze mam lekko wrażliwe ale teraz bolą mnie strasznie no zobaczymy w przyszłym tygodniu może zdecyduje się na zrobienie testu. no chyba że wcześniej dostanę tego okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiedziałam, ze jestem w ciąży :D Mało tego- i w przypadku pierwszej ciąży i drugiej byłam pewna po stosunku, ze będzie z tego ciaża- i tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie w pracy te najmądrzejsze to już po godzinie wiedziały, że są w ciązy, także co niektóre babska to są tak p******e, że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie czulam, mialam objawy takie jak na @, tylko ze nie dostalam, staralismy sie trzy lata, najlepiej sprawdzic i zrobic test i bete,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny dzień bez okresu... stwierdziłam że jeszcze ten tydzień i jak już minie 40 dzień cyklu to zrobie test ciekawe co to będzie z tego wszystkiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×