Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za kogo on mnie uwaza

Polecane posty

Gość Bruk
A zdarzył Ci się taki egzemplarz, że od razu to było to ? Trzeba mieć farta,ale mnie np to się zdarzyło. Facet był nieziemski ,jakby wiedział co lubię i jak mnie dotykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafekcie
Wszystko to kwestia znajomości własnego ciała i potrzeb. Kiedyś też różnie bywało i wychodziłam z męskiego łóżka niespełniona. Dziś już wiem co i jak lubię to sprawia, że takie sytuacje nie mają miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafekcie
Cześć Bruk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mi się zdarzało:) Od początku wszystko cudownie pasuje, zapach, dotyk, pocałunki, smak c*pki,wchodzisz i będąc w niej, patrzysz w jej oczy i myślisz"to jest moja kobieta":) :)kosmos, lizesz po dwóch godzinach jej mokre ciało i smakuje jak mandarynka słodka. Usypiasz wtulony w nią po seksi i calujesz ją przez sen! ! ! kark, , ramiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafekcie Czyli co? Z tego wynika że wytrenowalas się na orgazm i z każdym facetem masz super seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty bó ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafekcie
Trochę tak. Jestem wytrenowana. Nie każdy orgazm jest super, bo nie każdy kochanek taki jest, ale dziś wchodząc z facetem do łóżka wiem po co tam jestem, ma mi być dobrze. Umiem pokazać i wytłumaczyć takiemu co i jak robić. Mężczyźni z którymi sypiałam to żadna przypadkowa zbieranina, a wyselekcjonowane egzemplarze więc jakichś strasznych porażek nie zaliczałam. Najwyżej, jeśli nie bardzo gra między nami, jeden jego orgazm, jeden mój i jesteśmy kwita i cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wafekcie chodzisz na jeden raz z facetm do lozka?:-o Myslalem ze troche bardziej sie cenisz.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie? :O czyli to prawda, Cuks, że rżniesz wszystko co nie zdąży spierrdolić na drzewo? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafekcie
Bywało, że spotykałam się z kimś, a potem szłam z nim do łóżka. Bywało, że po jednym razie miałam dość. Czy jeśli zmusiłabym się do kolejnych kilku postrzegałbyś mnie lepiej gościu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierek jak tak miałeś z jakąś kobietą to znaczy że się coś do takiej czuje ,nie każdą kobiete lizałbym mokrą dwie godziny po seksie, a w trakcie jak się myśli "to jest moja kobieta" ho ho to wtedy jest się ugotowanym chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wafekcie jesli pohamowalabys sie przed pojsciem do lozka na pierwszym spotkaniu to bylabys w moich oczach bardziej pozadana kobieta :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestescie niewyrozumiali, to moj temat, o nieszczesliwej milosci, a wy mi tu wyjezdzacie o z***bistym seksie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że to znaczy iż się coś czuje to takiej kobiety:-D to ja uwielbiam być"ugotowanym":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że to znaczy iż się coś czuje to takiej kobiety:-D to ja uwielbiam być"ugotowanym":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafekcie
Nie zależy mi na byciu pożądaną przez Ciebie. Nigdy i nigdzie też nie napisałam, że chodzę z mężczyznami do łóżka na pierwszym spotkaniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wafekcie mialem na mysli ze w moich oczach bylabys bardziej pozadana przez facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafekcie
Aaaaa! Zupełnie niepotrzebnie się o mnie martwisz. Zupełnie. No! Lecę😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martwie sie o Ciebie tylko i kobiety Twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafekcie
Mojego pokroju, czyli jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalem to juz wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rżnę Wszystkiego co na drzewo nie ucieka, mało tego pociesze cie że na widok nie każdej"c*pki" mi kutas stanie. Nie wiem czemu wiele kobiet myśli że pokaże kawałek d**y czy c*pke i już facetowi oczy piizdą zajdą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałeś że r***asz nawet takie których po seksie nie masz ochoty przytulić i pocałować. Czyli się nie szanujesz = jesteś szmatą i męskim kurvviszczem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, Ty chyba w ogóle nie r***asz. Bo nie łapiesz nawet, że kobiety są różne i różnie mogą w gusta facetowi trafić. A po opakowaniu tego nie widać. Przyjdzie wrzesień wkrótce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Czy ty zawsze spales tylko z taką w której byłeś zakochany? Cwelu nie ublizaj bezpodstawnie tylko wymieniaj poglądy a jeśli nie umiesz to wylot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów jacyś hejterzy? buahaha wafekcie tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×