Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

za kogo on mnie uwaza

Polecane posty

Wariatka 30 Dokładnie-D" Po opakowaniu tego nie widać"-triple 20:-D:-D:-D Nawet super śliczna k może być z wyglądu a wcale nie musi być mega seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W odróżnieniu od ciebie znam swoją wartość i nie marnowałbym czasu potu ani spermy na kobiety do których nic bym nie czuł. Ale skoro ty potrzebujesz się dowartościowywać w taki sposób, to twój wybór. Peace & love. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Peace&love nigdy nie wylądowales z kobietą w łóżku np po imprezie lub po kilku imprezach?? Zawsze przed seksem spacwrowaliscie za rękę alejkami w parku? :-D Warto mieć porównanie, poznawać je i samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cukiereczku jestes s*********m, wiesz ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość nie nie jestem,oswiec mnie,na czym opierasz to pomowienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, chwila. Mój ostatni post był zakończony Peace & love, te następne nie są moje :O Odpowiadając na pytanie: zgadza się, NIGDY nie "lądowałem w łóżku" z kobietą poznaną na imprezie, i nie uważam się z tego powodu za pokrzywdzonego. Ale szanuję twoje odmienne od moich potrzeby i nie będę się już więcej wypowiadał. Peace & love once more.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to zebys się nie wypowiadal bo to miejsce publiczne tylko zebys nie ublizal,proste. peace&love :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego jestes s*********m, bo oceniasz dziewczyne jak towar w sklepie, nie liczysz sie z uczuciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość To ty tak sądzisz?mówisz o sobie tzn że ciebie ocenilem jak towar w sklepie czy po prostu myślisz że tak oceniam kobiety? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak oceniasz kobiety, smak i zapach, zero wyrozumialosci ze jestesmy tylko ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa to spoko rozumiem,tzn ze ty myślisz ze ja tak oceniam kobiety:) To nie ma problemu możesz tak myslec :)widocznie nie masz pojęcia o czym ja pisze :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem o czym ty piszesz, tylko nie zastanawiales sie co moze czuc ta ktora ci nie odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pytam o tą ktora nie odpowiadala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdaje sobie sprawe ze moje pytania moga byc prymitywne i moj wiek tu nie ma nic do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czemu ty zakładasz ze ja musze każdej kobiecie pasować w lozku? Ona jakas X jeśli mi nie pasowala to przecież nic się nie dzieje,dalej się możemy kumplować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opisujesz sie tak ze mozna wnioskowac ze nie ma tobie rownych, ale c**j wie jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie ide do lozka z kobieta z zamiarem żeby ja skrzywdzić! A jeśli pojde z toba i tobie będzie ze mna zle w lozku to co będziesz myslec co ja czuje?na prawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie ja opisujesiebie ze nie ma mi rownych??????????? Może ty mnie tak odbierasz,zadnych iformacji podprogowych nie wysylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, mnie to zawsze najbardziej w tym wszystkim boli. mysle co ta druga osoba czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierek to największy buhaj na forum od czasu zniknięcia Zyona, nikt z obecnych nie roocha tyle co on :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytasz bo myslisz ze zazdroszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie mysle ze zazdrościsz?a czego miała bys zazdroscic?mi?gubie się w tej rozmowie:):)ale spoko jest wyzwanie. x gość specjalisto od buhaja:):)wiem kim jesteś i ani nie mialas styczności z tamtym ani ze mna;)trzeba swirowac żeby nie zwariowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec odpowiadam na pytanie; nie, nie czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×