Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sheiila

Czy to na sens

Polecane posty

Gość Sheiila
ale i tak najlepszy seks to miałam z kominiarzem kazał mi sciągnąc majty i wsadzić du.pę do pieca a on poleciał na dach i swym wielkim 3metrowym pytonem posuwał mnie przez komin tylko potem c*pki z sadzy przez tydzień doczyścić nie mogłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, wydziwiasz. Jak nie będziesz go miała non stop w chacie, to i potęsknisz i sex będzie lepszy. Nie znudzicie się sobą tak szybko. A jak już się znudzicie, to będziesz miała luz żeby znaleźć kochanka na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
ale i tak najlepszy seks to miałam z kominiarzem kazał mi sciągnąc majty i wsadzić du.pę do pieca a on poleciał na dach i swym wielkim 3metrowym pytonem posuwał mnie przez komin tylko potem c*pki z sadzy przez tydzień doczyścić nie mogłam smutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Nie chce tworzyć związku z perspektywą posiadania z czasem kochanka. Wcale nie wydziwiam. Brakuje mi go i chciałam się dowiedzieć, czy są tu kobiety w podobnej sytuacji i jak sobie z tym radzą. Ewentualnie czy są mężczyźni, którzy też latają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Podszywie powtórzyłeś się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Czasem w łóżku bawimy się w samolot :) on na mnie siada ja łapię go za wolant i woła tu lot 129-02 proszę o pozwolenie na start odbiór a drugi pilot leży obok i udaje wieże i woła tu więża zezwalam na start bez odbioru. i wtedy się zaczyna wkłada swój wolant w moje d*psko a ja robię brym brym brym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wskazuję to, na co Ty nie zwracasz uwagi, bo jesteś jeszcze zakochana:) Na kwestie praktyczne i długofalowe :) Fajnie u Was musi brzmieć tekst "odlatuję!!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Czy myślisz, że powinnam z nim porozmawiać? Nie chcę go stracić dlatego nie stawiam mu żadnych warunków. Co do seksu to masz rację podszywie często się zabawiamy ale wygląda to zupełnie inaczej niż opisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Spróbuję dziś z nim pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Dzięki za wiele cennych rad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno ale o co ci chodzi? Pogadaj ze swoim facetem a nie z nami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sheiila !!! A kto ci kazuje sie w awionetce bzykac ,ty zaprosc innego kapitana do domu i nich cie zerznie na twoim lozku jak twojego niema,a jak twoj przyjedzie bedzie kontynuowal dalej i bedzie oky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Was już chyba całkiem pogięło:-o Nie chcę się rżnąć z nikim innym poza moim mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie chcesz sie z innym bzykac to sie nie zastanawiaj czy bto ma sens tylko wloz sobie dwa paluszki do psidy i czekaj az pan przyleci i cie zlomoci a nie zawracaj nikomu glowy na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zawracam nikomu głowy i nikt Cię nie zmusza do pisania tępy c**ju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie sie nauczylas tego jezyka ???--pod latarnia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
To nie ja. Ja jeszcze jestem ale zaraz uciekam, bo wraca mój ukochany i chcę się nim dziś dobrze zająć. Chcę żeby mi wylizał pupę a potem delikatnie ale zdecydowanie wsadził najpierw samą główkę a później resztę członka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Kupiłam fajną bieliznę ale nie wiem czy ją zakładać. Pomożecie mi ocenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki rozmiar tej twojej bielizny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Mogę wstawić zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sheiila
Zaraz zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×