Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratunkuu

Dziewczyna zdominowała całkowicie związek co robić

Polecane posty

Gość gość
pierwszą myślą gdy tu weszłam i nie natrafiłam na żaden wpis autora od wczoraj było - no chyba mu palców nie połamała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie mu dała szlaban na kafe. ja też swojej suczce od czasu do czasu daję taki szlaban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje zrzutę na wieniec dla autora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Witam, to ja jestem autorem tematu, wybaczcie że nie napisałem wcześniej ale niestety nie miałem czasu ale teraz piszę. Nie martwcie się żyję ale niestety nie rozmawiałem z moją dziewczyną na ten temat gdyż ostatnimi dniami dobrze nam się układa więc nie chcę chociaż tej chwili spokoju zburzyć. Boje się że jednak jedna iskra wystarczy by ona znowu wybuchła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka1233
to dobrze że jest wszystko dobrze ale się zastanawiałam co się dzieje że tak długo nie piszesz. a więc życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
No i znowu się wszystko popsuło a najbardziej jestem zły na siebie bo to tym razem z mojej winy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnamonna
twoja laska powinna ci zalozyc pas cnoty. jestes idealnym kandydatem na uleglego w relacji z domina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Byliśmy na imprezie ze znajomymi ona wypiła 3 piwa, ja prowadziłem samochód gdy wracaliśmy i zrobiłem najgłupszą rzecz w życiu, przejechałem na czerwonym świetle które paliło się już ok 3 sekund a na drodze po przeciwnej stronie stała policja. Dziewczyna się wściekła i powiedziała co ja k***a odpierdalam?! Łudziłem się że za nami nie pojada ale niestety. Powiedzieli że dostanę 500 zł mandatu + punkty karne i wtedy dziewczyna zaczęła mnie przy policji wyzywać od najgorszych i uderzyła z otwartej reki w tył głowy. Policjantow to rozbawiło i na szczęście nie dostałem mandatu. Powiedzieli żebym podziękował swojej dziewczynie a ona wtedy odpowiedziała że nie jest moją dziewczyną i wyszła z samochodu trzaskając drzwiami. Jechałem za nią i dzwoniłem do niej ale nie chciała wejść i mówiła tylko s********j albo won. Jestem taki zły na siebie, potem opiszę wam co było potem bo musze na chwile wyjść. Nie wiem jak mogłem zrobić taką głupotę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajesz się poniżać to masz.... znajdź sobie jeszcze bardziej gapowatą laskę od siebie to może nią zawładniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Już jestem, a jej nadal nie ma w domu :( wczoraj się najpierw spotkaliśmy w domu i strasznie się na mnie darła a potem przestała się odzywać, chciała mnie uderzyć z liścia ale się na szczęście powstrzymała. Ale za to wcale się do mnie nie odzywa i musiałem spać na tapczanie. Dziś też cały dzień się nie odzywa, poszła sama na basen beze mnie, zawsze chodziliśmy razem a dziś poszła sama a ja zostałem w domu. Dodatkowo gdy wychodziła umawiała się z koleżanką z pracy i pytała czy będzie jakiś jej kolega z pracy ale moim zdaniem udawała i nigdzie nie dzwoniła bo aż czegoś takiego by nie zrobiła. Ale mimo to jest wyszła o 12 i jeszcze nie przyszła. Dzwonię do niej ale nie odbiera albo odrzuca połączenia. Co mam zrobić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze. Trzeba być kretynem żeby przejechać na czerwonym. Współczuję tej dziewczynie faceta idioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziękować jej jeszcze powinieneś że mandatu nie dostałeś! Wiesz że mogłeś spowodować wypadek?! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Wiem że źle zrobiłem ale to chyba nie powód żeby tak się gniewać jak ona, co mam zrobić pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Co mam zrobić pomocy, odpiszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Macie pomysł co mam zrobić żeby jej przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiii
Pewno kocha sie teraz z jakimś fajnym kolegą a ty o niczym sie nie dowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Raczej odpada ona taka nie jest. ale nie żartujcie tylko napiszcie co mam zrobić żeby jej przeszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Widzę że nikt dziś nie chce pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Wielkie dzięki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowieku miej swoją godność i odejdź od tej agresywnej, despotycznej psycholki. Co innego uległy mężczyzna w układzie femdom co innego popychadło, jakim ty jesteś dla niej, ona Ciebie w ogóle nie szanuje, pomiata i poniewiera tobą, stosuje wobec Ciebie przemoc, przejrzyj na oczy i rozstań się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Wiesz po części masz rację ale tym razem to też troche moja wina bo też źle zrobiłem, a nie chcę od niej odchodzić chcę żeby się zmieniła na lepsze. Zresztą już przyszła do domu tylko mocno pijana, zataczała się i gadała różne głupoty w stylu: kochanie dam ci jeszcze jedna szansę, że mam małego penisa i jej nie zaspokajam obrażała mnie, żebym lizał ją po stopach i że mnie zdradziła dzisiaj i w końcu miała z***bisty orgazm ale ja wiem ze to nie prawda bo jest mocno pijana i gada bez sensu, poza tym kiedyś rozmawialiśmy i powiedziała że nigdy by mnie nie zdradziła ja jej zresztą też więc o to jestem spokojny. Najgorsze jest to że jutro ma na 6 do pracy aż do 17 i tak do końca miesiąca. Bardzo mi jej szkoda że się będzie musiała tak męczyć a w dodatku wszystkie osoby z jej działu miały przyjść w sobotę a ona jako jedyna nie poszła bo stwierdziła że się nie będzie przepracowywać bo już w jedną sobote przepracowała a tą sobie już dużo wcześniej zaplanowała. Strasznie mnie wkurza z tym że jest taka buntownicza i nieobowiązkowa a ma dobrą i nie trudną pracę przed komputerem zarabia średnio 1500 - 1800 zł czyli bardzo dobrze. Mam nadzieje że nie będzie miała lipy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że nawet nie potrafisz upilnować tej szmaty by była trzeźwa człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Ona nie jest szmatą, a ja też jestem zły że się upiła ale przynajmniej już ze mną gadała i chyba dziś śpimy razem a ona co prawda śpi jak zabita ale jest w samych skąpych stringach to sobie chociaż jej z***bistej pupci pomacam i cycków :) Tylko sie boję że jutro może być wściekła z powodu że wcześnie musi wstać a do tego będzie ostro skacowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
A tak poza tym to co byście radzili mi w moim głównym problemie czyli jej wybuchów agresji i chęcią rządzenia mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Czekam na wasze rady każda będzie pomocna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Napiszcie jak zmienić i naprawić nasz związek jeśli macie jakieś rady to napiszcie, mam nadzieję że to wszystko skończy się happy endem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Nikt mi nie chce pomóc? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
oki ide pod prysznic a potem na golasa do mojej pijanej królewny, ciekawe jak się rano obudzi co powie hehe ;) pewno jak będę macał pupę, cycki i c*pkę tej złośnicy to sie nawet nie kapnie :) Ale jesli ktoś będzie mi umiał w jakiś sposób doradzić co zrobić by polepszyć nasz związek to napiszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×