Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratunkuu

Dziewczyna zdominowała całkowicie związek co robić

Polecane posty

Gość gość
tylko pamietaj, żeby zupy nie przesolićoczko.gif   a ja bym chciał wiedzieć jaki będzie efekt negocjacji. Przyjdź się pochwalić (poważnie, bez złośliwości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, że jak facet od czasu do czasu grzmotnie "ukochaną" to te się awanturują, żeby rozwód wziąć. a tutaj namawiają do negocjacji.   Chcesz żeby go zatłukła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Dzisiaj postaram się z nią poważnie porozmawiać. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze :) Wielkie dzięki dla normalnych osób z tego tematu za dobre rady ale jeśli chcecie mi coś jeszcze doradzić to piszcie mam jeszcze trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobryZnajomy
Zastrzelcie go. Niech cie chop dalej nie poniza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brokeninside87 chyba nie czytałeś ratunku pisze że nie chce od niej odchodzić że ją kocha więc chyba negocjacje rozmowa to najlepsze rozwiązanie na ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wyczyść całe mieszkanie, wypierz i wyprasuj jej rzeczy, a jak przyjdzie kapciuszki, gazetka, masażyk i dopiero wtedy delikatnie do akcji. może Cię słabiej wtedy zbije;) w sumie tu jest wiele tematów kobiet, które mają takie problemy jak Ty poradź się tam jak być grzecznym, by nie za bardzo oberwać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałAś ja się nie czepiam, nie znam sie na związkach, tym bardziej na takich prawie patologicznych. ja tylko obserwuję różnice - co się pisze żeńskiej a co męskiej ofierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Nasz związek nie jest patologiczny, ona jest normalna dziewczyną i z normalnego domu, można z nią o prawie wszystkim podyskutować nie to co z niektórymi o tipsach tylko np. Jest naprawdę bardzo inteligentną osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma do tego inteligencja? chyba tylko tyle, że inteligentnemu łatwiej terroryzować partnera. i co to ma za znaczenie, z jakiego ktoś jest domu? uwierz mi, że moi znajomi by nie uwierzyli z jakiego ja jestem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to Twoja pierwsza dziewczyna ze zrobisz wszytko zeby tyl do jej majtek miec dostep regularnie. Nie ta to inna znajdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka1233
łatwo pisać nie ta to inna ale jeśli się kogoś kocha to chce się z nim być bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Wcale nie jestem z nią dla seksu, gdybyśmy nagle przestali uprawiać seks to nadal bym z nią był, seks jest tylko dodatkiem (bardzo fajnym można dodać ;) ) A i nie napisałem tego wcześniej, tak to moja pierwsza dziewczyna na poważnie, ale innej już nie chcę, poprostu popracuję nad nią żeby się trochę naprawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację autorze! ja pracuję nad mężem w ten sposób, trochę mnie bije, ale to dobry człowiek. w łóżku jest wspaniały, tylko muszę ciągle latać potem do ginekologa, niestety nie potrafi wejść tak, by nie zmiażdżyć mi pochwy, ale na pewno się zmieni! on po prostu jest trochę nerwowy, ale wiem, że zaczniemy razem nowe życie jak tylko wyjdę ze szpitala. wierzę w Twój i mój cudowny związek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
Muszę już kończyć, dazięki wszystkim za rady, jak chcecie to nadal tu piszcie, ja jutro napisze jak mi poszło, trzymajcie za mnie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, nigdy nie moglabym byc z taka c*pka jak ty :O Nie mowie, ze lubie jakis frajerow co leja swoje dziewczyny i traktuja je jak szmate ale wle normalnych, stanowczych facetow ze swoim zdaniem i poczuciem wlasnej wartosci bo ty jestes c*pka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemoc wobec kobiety? "Co za zwierze, takie bydle powinno być w kiciu! Rzuć go i na policje podaj!" Przemoc wobec mężczyzny? "No weeź, pogadaj z nią, powiedz co czujesz. Na pewno się zmieni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobiła smyczą uhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krwawa tego niewykorzenisz bo to jest tak jak z tym, ze kobieta zz wieloma partnerami na karku jest d*****a, a facet maczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyranizerra
Haha, autor tematu to frajer i ciota! Tylko dzięki swojej kobiecie do czegoś doszedł, gdyby nie ona to nadal mieszkał by z mamusią a jeszcze jej się stawia! Bardzo dobrze że wp*****l za to dostaje. Na kolana i przepraszaj swoją Panią frajerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już bym wolała takiego co by mnie napierdalał:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego frajera jak autor to powinna bejsbolem w łeb p***********ć bo widać koleś nie ma 5 klepki! W życiu takiego kogoś nie wzięła bym prędzej w łeb bym sobie strzeliła, tak dawać się poniżać, jestem w szoku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor tematu co frajer i ciota ona mu jeszcze kilka razy wp******i i ponizy az w koncu znajdzie sobie prawdziwego faceta takiego jak ja a nie taka ciote wygna go wraz z nowym prawdziwym mezczynza do mamusi a on bedzie plakal za swoja ksiezniczka w poduszke CIOOOOOOOTA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratunkuu
słuchajcie kochani, rozmowa poszła nie do końca tak jak trzeba.. jutro Wam napiszę, ok?:( tzn. porozmawiać się udało (w prawdziwym związku pełnym miłości to nie problem;)) ale wyszło na to, że mam limity na korzystanie z internetu. dzisiejszy się już wyczerpał. także kończę szybko, do jutra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze dziewczyny ze jedziecie z tym frajerem i takimi jak on kobiecie jest potrzebny prawdziwy facet taki jak ja zeby ja dobrzez rznal i mnial swoje zdanie ta laska juz wkrotce zostawi tego frajera dla takiego jak ja prawdziwego merzczyzny z wlasnym zdaniem z***bistym w lozku i nie bojacym sie kobiet a ta ciota bedzie plakac za nia a ona to bedzie miala w d***e bo bedzie mogl ja j***c ktos w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niektórzy popaprańcy mają tu ubaw. A sami ... Autorze, napiszę podobnie jak w innym wątku - zapytaj, czy jej mama też bije ojca, czy w jej rodzinie lub wśród koleżanek kobieta musi mieć zawsze rację, dlaczego cię tresuje, czy naprawdę chce końca waszej relacji, bo chyba nie jest aż taka glupia, żeby nie przewidzieć, że bicie i poniżanie skończy się rozstaniem. Powiedz, że już setki razy chciałeś zakończyć ten związek. A jak się zacznie ciskać - po prostu wyjdź na kilka godzin i 'zapadnij sie pod ziemię' zeby miała okazję się zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubaw?:O ja się załamuje nad zanikiem męskości w tym społeczeństwie czytając takie debilizmy i nie jest mi do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka1233
czekam aż napiszesz dokładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawa000
ją też rozsadza testosteron,ma osobowość przeciętnego faceta ale coż zabujany jesteś widocznie taki jest Twój typ,a powiedz wolałbyś delikatną i bardzo uczuciową czy bardzo energiczną z pazurem? który to Twój typ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co tam? Nie zatłukła cię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×