Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eCityVision

Nowa strona prośba o ocenę

Polecane posty

Gość klawesynk
do d**y ta strona jw robota dzieciaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze znajdą się jacyć hejterzy, nie przejmujcie się moim skromnym zdaniem jest bardzo fajna i graficznie i tekstowo i funkcjonalnie i podoba mi sie takze wasza realizacja dla sklepu z odzieża, tak trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie nie podoba. I tutaj nie chodzi o hejting myślę tylko ta strona na prawde jest zrobiona bardzo amatorsko. Taka bida z nędzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara_kimnik
ilu ludzi tyle opinni będzie pewnie ;-) Dla mnie jest ładna i prosta. Szybko mogę na niej odszukać to co mnie interesuje a chyba o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nie podoba, że trzeba jeździć suwakiem, żeby zobaczyć wszystkie ważne elementy strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Staraliśmy się zrobić tak aby jak najłatwiej było poruszać się po stronie, ale nie udało się uniknąć suwaków...Pomyślimy jak to jeszcze można zmienić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie spoko...moze dodalabym troche wiecej koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za duzo koloru by tu nie pasowalo bo mozna by bylo dostac oczopląsu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ymaga
jest dobrze ta jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie z przedmowca, trzymajcie tak dalej ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wexie spie.d.alajcie juz z tymi swoimi stronami, pytaniami itd chodzi tylko o reklame tego gówna ecity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Nie chodzi o reklamę lecz o zbudowanie strony, która będzie funkcjonalna i przyjazna użytkownikom, ponieważ z myślą o nich właśnie została ona stworzona. ;) Od reklam są bannery czy też ulotki. Nam zależy po prostu na szczerej opinii i z góry wszystkim za nią dziękujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka098
na tym forum już nie można swobodnie zapytać o opinię bo od razu atakują...a to, że reklamują się tu często agencje pracy tymczasowej podszywając się pod ludzi którzy są biedni i bezrobotni, a potem w komentarzach dodając linki do wspaniałych agencji które zmienią ten stan już żaden genialny forumowicz nie komentuje negatywnie...Polska ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejtingihejtingi
taaa...tez to zauwazylam...ludzie nie dostrzegaja prawdziwych reklam a czepiaja sie tam gdzie ich nie ma ot taka polska mentalnosc ;// a co do stronki waszej to musze przyznac ze jest sympatyczna ;-) nie potrzebuje strony www ani slepu internetowego ale jak kiedys otworze firme (co sie moze w koncu uda...) to pewnie sie zglosze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Trzymamy więc kciuki za ten przyszły biznes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×