Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcine

Nauczycielka dla niedoświadczonego

Polecane posty

Gość Marcine

Witam, jestem młodym, wysportowanym, kulturalnym i dobrze wychowanym chłopakiem z Warszawy. Od pewnego czasu zaczęły interesować mnie kobiety w kwiecie wieku. Poczułem chęć i potrzebę dawania. Dawania im przyjemności ( pod każdą postacią ) o jakich marzą. Problem jest w tym, że jestem trochę niedoświadczony. Wiem jak się obejść z kobietą, jednak szukam takiej, dzięki której będę mógł ( może z Twoimi poradami i propozycjami ) zająć się nią w stu procentach. I za każdym razem, robić to coraz lepiej. Wiem, że są kobiety, które mają niespełnione fantazje, chęci lub po prostu potrzebę. Kobiety, które lubią nauczać i wprowadzać w świat przyjemności. Nie od dziś bowiem wiadomo, że kobieta w kwiecie wieku i młodszy mężczyzna to, pod względem seksualnym, połączenie idealne. Ja chcę przyjemność dać - Ty otrzymać. Chętnie popisze z panią, która miała takie doświadczenia, lub po prostu chciałaby się spotkać. Zaznaczam jednak, że nie interesują mnie jednorazowe przygody, raczej coś w rodzaju dłuższej znajomości, albo układu. Więcej wiadomości nie zamieszczę, ewentualne posty to podszywy. Zainteresowane panie proszę o kontakt: maricn.220@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shounen
Heh, a myślałem że tylko ja ma tego typu fantazje, że tylko ja skrycie poszukuje dłuższego erotycznego związku ze starszą kobietą. Sam jestem ciekawy skąd się biorą u młodych mężczyzn takiego typu fantazje i czy jest wśród dojrzałych pań popyt na tego typu kolokwialnie mówiąc "towar". Tacy jak my mogą zaoferować długo trwający przyjacielski związek wypełniony namiętnością ale na pewno dla obu stron jasne jest że nie będzie z tego oficjalnego związku w postaci ślubu (w 95% tego typu związków). A czy nie tego poszukuje kobieta, związku z kimś aż po grobową deskę ? Byłbym szczególnie ciekaw opinii pań na ten temat, co wy same o tym sądzicie, czy same poszukiwałyście albo wręcz macie tego typu relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczysz sie a pózniej polecisz do młodszej. Ja jestem tolerancyjna, ale nie moge sobie siebie wyobrazić z młodszym a co dopiero cos wiecej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakas przygode z mlodszym mogla bys sobie wyobrazic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejdzie kompetnie nic z młodszym nawet o 3 lata. Nie pociągają mnie młodzi chłopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×