Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mariczkaas

Czasem zaluje ze wyszlam za maz

Polecane posty

Gość mariczkaas

Jestem rok po slubie mamy z mezem poltoraroczna coreczke uklada nam sie dobrze jednak ostatnio spotkalam chlopaka z ktorym bylam i ktorego zostawilam dla meza ..i czasem czuje ze za szybko pospieszylam sie z dzieckiem slubem mam dopiero lata moze moje zycie inaczej moglo by sie jeszcze potoczyc...mam jednak wyrzuty ze takk mysle bo przeciez kocham corke ponad wszystko meza zreszta tez ale gdy byly powiedzial ze gdybym nie miala rodziny to moze mogli bysmy sprobowac jeszcze raz to mam metlik w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczkaas
mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego hajtać trzeba się po 30-tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnióweczka
zakazany owoc najbardziej kusi a to, co mamy często wydaje się oczywiste i "zwyczajne"... Ciesz się szczęśliwą rodziną, najbliższymi i nie zastanawiaj się co by było gdyby... tego nie wiesz i nigdy nie będziesz wiedziała. Był czas dla byłego, skoro Wam nie wyszło to temat zamknięty. Nie wracaj do tego bo tylko niepotrzebnie zaprzątasz sobie głowę, angażujesz myśli i emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba po prostu nie byłaś jeszcze wtedy dojrzała do tego ślubu. Teraz sama musisz sobie odpowiedzieć czy chcesz wszystko przekreślić (małżeństwo) i budować życie na nowo, czy walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczkaas
Dzieki za takie odpowiedzi spodziewalam sie gorszych kometarzy a nawet wyzwisk co na tym forum jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zaluje ze sie ozenilem baba usluguje a ja bzykam co sie nawinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariczkaas
czyli jestes idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×