Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika711

Nie czuję się kochana

Polecane posty

Gość monika711

przez swojego faceta. Nie czuję, żebym była dla niego kimś wyjątkowym i najważniejszym. Nie czuję, że mógłby wskoczyć za mną w ogień. Nie czuję się atrakcyjna dla niego. Kocham go bardzo, może za bardzo, może za dużo wymagam, może za dużo myślę i stwarzam problemy, których nie ma, nie wiem już sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mam to samo, jak wiele innych kobiet. zastanawiałam się czy nie zerwać ale sadzę że następny po czasie również będzie taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika711
wybaczcie, że się tu użalam, nie mam komu o tym powiedzieć, męczę się z własnymi myślami. Niby wszystko jest dobrze, udany związek, bez kłótni i problemów ale... no właśnie. On jest dla mnie kimś wyjątkowym, najważniejszym. Na samą myśl o nim robi mi się ciepło w serduchu, mam ochotę ciągle okazywać mu swoje uczucia, ja taka już jestem. Tylko obawiam się, że u niego tak nie jest. Chciałabym mieć pewność, że szaleje za mną, że świata poza mną nie widzi, codziennie mam nadzieję, że wydarzy się coś, że te złe myśli wreszcie zginą i będę w pełni szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika711
widzę, że nie jestem sama, spodziewałam się raczej opieprzu niż wypowiedzi od osób w podobnej sytuacji. Też czasami myślałam, co zrobić z tym, ale to jest takie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sie z tym kochanie pogodzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika711
chyba się pogodziłam, wiem, że taka romantyczna miłość istnieje tylko w serialach i filmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zmieni się i będzie coraz gorzej nie kocha cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika711
nie znasz sytuacji, więc nie mów, czy mnie kocha czy nie bo to krzywdzące. To tylko on wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika711
no właśnie, i tu pytanie, czy nie umie okazać tych uczuć czy po prostu nie chce, czy te uczucia nie są tak silne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk Andrzej
A czego od niego oczekujesz? Co powinien robić żebyś czuła się doceniana i kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
oj drogie panie :classic_cool: szaleje się za kobietami pięknymi, seksbombami. podejdźcie do siebie krytycznie a nie wszystkie xiężniczki chcą by faceci za nimi latali i rzucali się w ogień, a niby z jakiego to powodu, hę? to że jesteście na tyle niezłe że ktoś was chciał to jeszcze nie powód żebyście miały zaznać szaleńczej miłości faceta! ciekawe jak jedna z drugą wygląda, ubiera się i zachowuje wobec faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
pewnie to jakieś niezłe męskie pasztety skoro nie latają za wami z wdali się w związek z wami! związek to kula u nogi faceta! desperaci, faceci drugiego sortu, pewnie ciepłe kluchy a wy marzycie o maczo który zrobi dla was wszystko a wy będziecie nim dyrygować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika711
powinien mi to mówić, dawać mi to do zrozumienia gestami, że mu na mnie bardzo zależy. Nie mówię, że ma mi słodzić, klękać przede mną i ciągle mi powtarzać, jak bardzo mnie kocha, nie o to chodzi. Ja chcę to czuć. Co do wyglądu to jestem zadbana, dbam o siebie, może z twarzy nie jestem super pięknością ale nic na to nie poradzę. Przeciętne z wyglądu kobiety nie mają prawa mieć kochającego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk Andrzej
powidziałaś mu o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
"Przeciętne z wyglądu kobiety nie mają prawa mieć kochającego faceta?" jest prawo naturalne - jesteś piękna to masz miłość. a jak nie jesteś to się pogódź że facet nie będzie ci dawał dowodów miłości, bo nie kocha cię na tyle by ci to okazywać. kobiety mają potrzebę okazywania że są piękne rozumiem! lecz nie liczcie na wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika711
o tym, co piszę tutaj, nie powiedziałam mu. Gdybym powiedziała, to zapewne zezłościłby się. Parę razy mówiłam mu, że czasami mam wrażenie, że trochę się oddaliliśmy od siebie, wtedy mi mówił, że tak nie jest i nie będzie. Może to ze mną jest problem, może ja sama wymyślam problemy. Albo po prostu za dużo oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Informatyk Andrzej
Szczera rozmowa podstawą sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona powiedziełą :Lubisz mnie?" | On powiedział "nie". | Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. | Znowu powiedział "nie". | Zapytała wiec jeszcze raz: | " Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00 |Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika711
gościu wyżej- dziecko, nie wklejaj mi tych bajeczek. Na razie nic z tym nie zrobię, czekam, czy będzie lepiej z czasem, czy może gorzej. Jedyne co, to chyba ograniczę się w okazywaniu mu swoich uczuć, może za bardzo je okazuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra30
Witaj Moniko, miałam taki sam problem jak ty.. niby wszystko ok, ale .. będąc w tym związku czułam się samotna, niepotrzebna, nieatrakcyjna. Nigdy nie dostałam nawet jednego kwiatka, który mógłby te uczucia zmienić. Tłumaczyłam wielokrotnie jakie są moje potrzeby, że ten chłód sprawia mi ból. To introwertyk, zamknięty w sobie, wiesz, z tych od których musisz kupić każde słowo. Nie wytrzymałam tego na dłuższą metę, mimo iż bardzo go kochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra30
Radzę ci się dobrze zastanowić, czy chcesz spędzić resztę życia na budowaniu psychoanalizy zachowań swojego partnera i szukaniu logiki w jego zachowaniu. Na tłumaczeniu samej sobie tej wewnętrznej abulii, która będziesz odczuwać. Są różne typy osobowości, wrażliwiec i skorupiak nie mogą być razem szczęśliwi najwyraźniej. Jesteś emocjonalna i potrzebujesz pewności i stabilizacji, a żyjesz w ciągłym lęku. Dla kobiety poczucie bezpieczeństwa u boku mężczyzny to podstawowa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×