Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaśka300

krągłości

Polecane posty

Gość Kaśka300

Jak to w końcu jest z facetami? Jedni mówią, że krągłości są super inni że to niedopuszczalne. Czy ciało niefiligranowej kobiety jest seksowne i warto je podkreślać seksowną bielizną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden lubi ryby a drugi rypanie:-) :-) Ilu facetów tyle opinii Jaden lubi drugi nie musisz trafić na takiego którego kręcą takie kobiety:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z kawą i łaciatym
krągłości jak najbardziej, ale jeśli wyglądasz już jak Moby Dick, to winnaś owijać się w grube płótno i nie straszyć ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co rozumiesz przez krągłości. Jak jesteś grubym tucznikiem to ci żadna sexy bielizna nie pomoże :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej1980
kazda kobieta jest sexowna.fajna bielizna czemu nie.kobiety + sa naprawde cholernie aktywne w łozku i to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka300
Nie wiem czy 40/42 to już plus ale dzięki andrzej1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem taką pulchniejszą dziewczynę - dla zamaskowania okrągłości i wałeczków na brzuszku lubiła się kochać w koszulce. Zsuwała ramiączka i odsłaniała piersi. Wyglądała wtedy fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta ma mieć kształty - czytaj krągłości. Jak nie ma i jest prosta jak kawał deski - czytaj klocka to najnormalniej w świecie nie wygląda. Ktoś kiedyś powiedział, że kobieta płeć piękna ? Możesz się wspomagać feromonami czy innymi wynalazkami - czytaj księciem z bajki który ma niską samoocenę i interesuje go twoje wnętrze. Na siłownie i wy****l czekoladki przez okno. SZYBKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedną koleżankę z mynago pl w rozmiarze 42 i uważam, że jest atrakcyjna mimo swoich krągłości, z resztą kobieta nie może być płaską dechą i wieszakiem, musi mieć trochę ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Jak uważasz się za atrakcyjną Kobietę to jak najbardziej powinnaś to podkreślić.A jak jest inaczej,to zmień to.Kobieta powinna wyglądać jak Kobieta,a z tego co czytałem to tak właśnie wyglądasz i podkreśl to baz wahania.A tak poza tym,Kaśki to bardzo fajne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"andrzej1980 kazda kobieta jest sexowna.fajna bielizna czemu nie.kobiety + sa naprawde cholernie aktywne w łozku i to jest fajne. "--------------kolo-po perwsze TO PISZ SAM ZA SIEBIE !! WE WLASNYM IMIENIU !!Pisz-:JA LUBIE GRUBASKI-dla mnie kazda grubaska jest taka i taka.WYPRASZAM sobie natomiast te twoje wypociny w stylu"kazda kobieta jest... i dalej co tam robi i gdzie.Kto ci dal palanciuniu prawo do wypisywanie kretynizmow w imieniu wszystkich.To tyle wyzywania. Co do tematu-zawsze ilekroc czytam takie posty odbieram je jako proby narzucenioa mezczyznom gustu lubiacego spaslaki.Sorry ze pisze wlasnie tak-ale naprawde MOZNA sie odchudzic i niech mi zadna nie mowi ze nie. Kraglosci dotyczy TYLKO I WYLACZNIE KRAGLOSCI M I E S N I .Ja nie dopuszczam zadnych zwalow tluszczu w takim nazewnictwie.Podobnie jak nazwa"puszysta".Co to w ogole znaczy-czy czlowiek moze byc"puszysty"?Czy moze wylacznie gruby?Zamiast sondowac i probowac szukac jakichs zoofili-po prostu przestan zrec kobieto a zacznij jesc.Moze zmien diete na warzywno-owocowa+dwa razy w tygodniu ryba i kurczak-jest naprawde skuteczna i nie bedziesz musiala szukac akceptacji u zoofili.Staniesz sie po prostu seksowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa-jezeli masz nadwage i wlozysz"seksi bielizne i do tego jeszcze szpilki to bedziesz wygladac jak Piggy albo dosadniej-jak swinia na wrotkach.Z czyms takim mi sie kojarzy taki widok.Obrzydzenie mnie bierze gdy cos takiego widze.Jak sie ma postumenty zamiast nog a tam gdzie normalna kobieta ma talie-zwisala walki tluszczu to jest znak ze sie trzeba za siebie wziasc i ODCHUDZAC a nie starac sie wbijac w "seksowna bielizne".To wyglada zenujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LuizaK
Ja własnie szukam bielizny albo kiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz duży tyłek to go ujędrnij i podnieś - będzie zaje-bisty. Masz duże piersi to idź do bratfitterki i wybierz sobie dobry biustonosz - będzie zaje-bisty. Masz tłuszcz na brzuchu - przykro mi - całkowicie się go pozbądź - będzie zaje-bisty. Masz duże uda - wyrób mięśnie, pozbądź się cellulitu - będą zaje-biste. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanego cialka nigdy za wiele ale tluszcz to nie cialko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie jest miec za co chwycic :) ja bym chetnie poznal cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie lubią kobiet z tłuszczem, jest na fb taka strona "Prawdziwe kobiety mają krągłości" i jak tam się pojawia jakas laska grubsza to podoba sie jedynie kobietom albo jakimś facetom, którzy sami sa gruby, ewentualnie znajdzie się paru pojedynczych dewiantów (zwykle brzydkich), ale na pewno popularnośc takich kobiet jest 1000x mniejsza niż kobiet szczupłych i chudziutkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popularność jest mniejsza, ale nie zerowa. Znam sporo dziewczyn na mynago pl, które są pulchniejsze, ale również cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×