Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stymenowi mówię dość

Mam dość tych reklam tego nie da się już słuchać

Polecane posty

Gość stymenowi mówię dość

Telewizja i radio non stop albo preparaty poprawiające sprawność seksualną, albo zakażenia pochwy. Zygać już mi się che od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zażyj aviomarin. inne środki na rzyganie są też reklamowane. pooglądaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rzygać" pisze się przez "rz". zamiast słuchać durnych reklam to si e ucz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zauważyłam, że coraz więcej tego rodzaju reklam teraz, nie jest to fajne zwłaszcza że często dzieci to oglądają , bo telewizja bombarduje tym od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też to wkurza, nawet o tym wczoraj rozmawiałam w domu. W kółko jedno i to samo. Nwet widzialam takiego demota o tym właśnie. Tak więc nie jesteś sama i innych też to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to racja, ostatnio jakaś masakra z tymi reklamami. Mojej koleżanki syn, pytał ją co to jest pochwa ( ma 4 lata) i nie jest dzieckiem które siedzi cały czas przed telewizorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiel1982
wiecej reklam jak czegokolwiek innego mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam tv polecam,juz od 5 miesiecy ,sprzedałem i chciałem kupic inny a teraz widze ze sie da bez szklanego ekranu zyc wszystko co potrzebuje filmy itp są w sieci tv jezeli kupie to tylko jako monitor bedzie słuzył a dzieciom to jak bede miec to tylko bajki takie bez przemocy i oczywiscie bez zadnych reklam bo takie dziecko zobaczy i juz chce tak to jest robione przez marketingowców ,nie włączajcie dzieciom tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xro
Odświeżam temat bo problem nadal istnieje i co więcej się pogłębia. Czy Wy nie macie już tego dosyć? Te reklamy to jakiś horror, po prostu czuję się jak zaszczuty pies, z każdej strony kąsają. Czy w rozwiniętych społeczeństwach potrzeba tyle atakujących reklam? Zastanawiam się bo chyba jakaś granica istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu ja

zakazane reklamy sa dosc spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×