Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wieczna nadwaga

Co dalej cwiczyc z Ewa Chodakowska

Polecane posty

Gość wieczna nadwaga

witajcie dziewczyny ! mam dylemat ! juz miesiac cwicze killera i skalpela ewy chodakowskiej . efekty juz sa super ( czuje pod skora wszystkie miesnie a uda mam twarde jak zelazo) ale nie wiem co robic dalej ! myslalam o turbo spalaniu - ale raczej nie dam rady tego cwiczyc jeszcze... moj TZ zaczal skalpela ,jeszcze potrwa zanim mnie dogoni... slodki grubasek kazalam mu schudnac bo za 4 lata planujemy slub... mam nadwage i probuje sie jej pozbyc odkad pamietam... od kilku miesiecy nie jem juz czekolady i staram sie ograniczac fastofoody/smazone/tluste itp , jem duzo warzyw i owocow waga niestety stoi w miejscu, martwie sie ze cos ze mna nie tak ?! poradzicie cos ? moze 30-minutowki ? cwiczylyscie ? dziala ? 160 cm / 73 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupcia
a czemu dopiero za 4 lata? zareczyliscie sie juz? :P zazdroszcze... u mnie juz dwa lata a pierscionka nie widac... ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczna nadwaga
Tak, zareczyny juz byly... musze najpierw skonczyc studia i znalezc jakas prace zanim zaczniemy przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys_cwiczylam
hej :D ja cwiczylam z Ewka i bylo super :) teraz musialam zrobic przerwe bo postaralismy sie z TŻ... wiecie o co mi chodzi ;)) ja po cwiczeniach mialam mega ochote na baraszkowanie :D tez tak macie?? a co do samych cwiczen to zatrzymalam sie na skalpelu, swietnie wymodelowal mi cialko, TŻ byl zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmeczona kobieta pracujaca
to sobie poczekasz na slub... teraz prace ciezko znalexc, sama to wiem po sobie siedzisz w pracy 8 godizn, 10 poza domem bo dojazd... cwicz poki mozesz bo potem na nic czasu nie bedziesz miala, tylko ninanczenie meza, dzieci i pranie pieluch bo na pampersy cie nie bedzie stac...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schabikiki
ja robie ewki 6cio minutówki z youtube, sa super i sie nie nudza tak szybko, do tego sa fajne i meczace, ja łykam figura extraslim na szybsze spalanie i po 3x6 min jestem mokra od dołu do góry, polecam cala ewke na yt wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia4680
Jak Killera ćwiczysz, to turbo spalanie też dasz radę. Albo najwyżej nie dasz, to padniesz na chwilę i za moment dołączysz znowu do Ewy. Co do diety, to jest to zbyt złożona kwestia, żeby Ci odpowiedzieć, bo nic nie wiadomo na temat tego, ile kalorii zjadasz i w jakich proporcjach odżywczych - polecam poczytać blogi o fitnessie. Tak w skrócie - powinnaś nie ograniczać bardzo mocno kalorii, bo będziesz sobie spalać mięśnie, zamiast je budować, ale bardzo powinnaś dbać o jakość posiłków - zwłaszcza żeby zawierały białko. Podstawą Twojej diety powinny być białka i warzywa, również strączkowe (różne rodzaje fasoli, ciecierzyca, soczewica), węglowodany w postaci kasz i nieprzetworzonych zbóż. Tzn minimalnie przetworzonych, mianowicie obłuskanych. ;) Ale żadnych musli, granoli, wafli ryżowych i innych tego typu wynalazków. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkotka uk
a czemu nie mozna jesc musli ani wafl ryzowych. Moja kolezanka byla u dietetyka-trenera i wlasnie powiedziel jej ze ma jesc musli (ale takie bez dodatku cukru) i wafle ryzowe naturalne bo sa malokatoryczne. dasz rade turbo spalanie jestem pewna. A ja wczoraj robilam po raz pierwszy trening ktory sie nazywa spalanie i modelowanie - jest na youtubie. Bardzo energiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×