Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak zaproszenia na wesele a prezent

Polecane posty

Gość autorkazgory
Na wesele nie mamy zamiaru isc To juz bylo by przegiecie , maz przystal na to ze wysle im tylko kwiaty na to moge sie jeszcze zgodzic bo tesciowa zaczela lametowac ze jak nie mamy zamiaru sie zjawic to przeciez prezent to powiedzialam jej co mysle maz przemyslal i stwierdzil ze kwiaty beda w sam raz kwiaty nie beda duzo kosztowac i niech spadaja , Rodzina bliska bo to meza Brat Cioteczy bierze Slub . U nas byli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko,skor u nich w rodzinie sa takie zwyczaje,to rozumiem ze wy tez nie zapraszaliscie osobiscie/wysyłając zaproszenia jego rodziny na slub? jezeli wy jezdziliscie i zapraszaliscie,to chyba jednak nie takie zasady panuja w ich rodzinie. p.s ja tez raz dalam kase w prezencie mimo ze nie bylam na weselu(zaproszona bylam jak nakazuje dobry obyczaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkazgory
oczywisce ze zapraszalismy osobiscie , ewentualnie dalsza rodzine ktora jest za granica , lub mieszkaja w duzo oddalonych miejsowisciach wyslalam poczta ale przed dzwonilam uprzedzalam ze wyslalam plus po jakis czasie dzwonilam czy doszlo , i wtedy takiego zwyczaju nie bylo :D w sumie to zabolalo mnie to troszeczke bo wydawali mi sie naprawde fajni i mili tak jak powinno byc w rodzinnie fajne stosunki po miedzy nami panowaly a tu klopsss .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz za granicą? Moja córka wysłała mi zaproszenie z Anglii, które doszło po 3 miesiącach. Do tego było otwarte. Może Twoje zaproszenie też tak skończyło? Na poczcie strasznie kradną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkazgory
tylko w niemczech zawsze do tej pory wszystko dochodzilo . a kij im w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam: www.modelarstwo.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie jesteście zaproszeni, to totalną głupotą jest kupowanie i posyłanie młodym prezentu, w dodatku "z górnej półki". Co innego gdybyście byli zaproszeni, a z jakichś powodów nie mogli/nie chcieli (niepotrzebne skreślić) na nim być, to można jakiś prezent podarować, a tak , to jest nawet nietaktowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie kupowała. Bo z jakiej racji? Nie zostaliście zaproszeni, wiec nie macie obowiązku czegokolwiek kupować. Co innego być zaproszonym, ale nie móc się pojawić, wtedy prezent jest ok. Ale bez zaproszenia? I przepraszam, ale takich osób bym nie nazwała bliską rodziną, nawet gdyby to było wesele brata/siostry, prawdziwie bliska rodzina tak nie postępuje. Powinni zaprosić, z jakiegoś powodu tego nie zrobili, wiec czemu dawać im prezent? Jeśli już, to jak ktoś wyżej wspomniał, wysłać kartkę z życzeniami i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela

Powinni byli zadzwonić do was , kiedy brakowało waszego potwierdzenia na zaproszenie weselne . Nie zadzwonili , więc najprawdopodobniej zaproszenia takiego do was nie wysłali .Jeśliby wysłali , a zaproszenie np.  zaginęłoby , to zadzwoniliby na 100% , ponieważ zależałoby im na waszym uczestnictwie w ich weselu .Oleli , więc nie dawać żadnego prezentu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

To ja powiem moja historie: wysyłam zaproszenie na ślub 4 miesiące przed. W tym do rodziny w Niemczech dodam bliska rodzina. Zaproszenie było wypisane jak trzeba,a oni dwa dni przed uroczystością zadzwonili,że nie przyjada,ale przez inną osobę zaproszona na wesele dają prezent. Tym prezentem była kartka i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×