Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poznałam chłopaka który jest w więzieniu

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich poznałam chłopaka który przebywa w więzieniu .I nie wiem czy mogę mu ufać że mu na mnie zależy .On mówi że bardzo dzwoni codziennie do mnie nieraz jest tak że nie mogę odebrać albo tel.nie słyszę bo jestem w pracy w tedy bardzo się denerwuje że nie odbieram pisze listy do mnie..Ale przyjaciółka mi mówi że on robi sobie żarty ze mnie że szuka rozrywki tylko .Mam wobec tego pytanie czy może któraś z was miała podobną sytuacje i jej się udało i jest teraz szczęśliwa .Bo już raz byłam bardzo skrzywdzona przez byłego męża i boje się bardzo że teraz znów zaufam i będę cierpiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyhgtfdsaregfwds
szok bożż a ty z patologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co siedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze siedzi ma równy rok jeszcze .Dzwoni codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czepias sie slow.W takim razie:za co siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci powiem tak Mój narzeczony przesiedział dwa lata Czy się zmienił? Zmienił się ale chyba na lepsze Miałam różne myśli, chciałam go zostawić Tylko jakieś poczucie obowiązku mnie przy nim trzymało Raczej opłaciło się poczekać Ale też nigdy nie zapomnę tego, jakie upokorzenie czułam chodząc na widzenia Następnym razem bym nie czekała, niestety I nie jestem z patologii, jak to ktoś tam wspomniał, to nie ja popełniłam błąd a on A ten chłopak o którym piszesz to albo się zwyczajnie po ludzku zakochał albo potrzebuje odskoczni od tego więziennego życia, które jest baaaardzo ciężkie Na pewno każdemu należy się szansa, Twoja decyzja Nie koniecznie kieruj się tym, że teraz spłaca jakąś złą rzecz, której dokonał a w szerszym pojęciu jakim jest człowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie go poznalas? bo raczej nie na wieziennej potancowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za jazdę po pijanemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona była pomylona
po co ci ktoś kto ma na.s.rane w papierach? jak się jest w zamknięciu, to nawet do kaszalota się miłość poczuje, byleby jakaś odmiana była. nie bądź naiwna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez koleżankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za jazde po pijanemu? to chyba kogos potracil i uciekl z miejsca wypadku :O za zwykla jazde zabieraja prawko a nie wsadzaja do pierdla na 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mówi a miał ponoć wcześniej już wyrok za to w zawieszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i chcesz sie wiązac z pospolitym idiotą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pakuj sie w gowno dziewczyno co innego,jakbys miala meza,lub narzeczonego,jak ktos tu pisal,i cos by zrobil,takiego ze by go zamkneli wtedy wiesz,czy warto poczekac,chociaz to na pewno nie jest latwe ale ,obcy chlopak w pudle,zawieranie zwiazku z osoba,ktora jest w zamknieciu?na glowe chyba upadlas najlepiej wez mu fotki powysylaj w bieliznie,bedzie miala cala cela ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co bardziej boje się tego że robi sobie żarty ze mnie że jestem odskocznią od tego życia które tam mam.A czy chce się wiązać to nie wiem tak naprawdę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze piszesz,ze sie wkurza,kiedy on dzwoni a Ty nie odbierasz,he he to juz swiadczy ze jest swirem,przeciez to on siedzi i ma czasu jak marasu,a Ty?moze zwolnij sie z pracy,nie wychodz z domu i waruj prza telefonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.l;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest jeszcze tutaj ktoś....temat nadal aktualny? chetnie bym porozmawial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego nazwisko to trynkiewicz? celebryta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggyvhhb
Koles z wiezienia ma juz zakochana w sobie idiotke a ja po medycynie , z w miare spora jak na pl warunki kasa w zyciu nie dotknalem nawet kobiety 4/10 poza jakimis ulomnymi pacjentkami. Smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa za jazdę po pijanemu, co miał się przyznać że za próbę g****u? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niech mi ktoś powie że lasek nie kręc***atologia i prymityw wszelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze ktos jest w wiezieniu to nie oznacza ze trzeba go od razu skreslac....nie wszyscy tam siedza za morderstwa i g***ty, no Ludzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez poznałam chłopaka, który jest w wieziieniu, jestem w podobnej sytuacji jak kolezanka która zarzuciła temat ;) jestesmy bardzo szczesliwi, dotad nie spotkalam bardziej wartosciowego czlowieka jak wlasnie on ;) moje poprzednie zwiazki to jakas parodia jak sobie wspomne, dopiero teraz wiem jak sie vzuje kobieta na ktorej komus zalezy i dla kogo jest sie calym swiatem ! pomimo tego ze moj chlopak jest w wiezieniu to jest bardziej inteligentny czuły i kochajacy niz niejeden na wolnosci prymityw.....on jest bardzo wartosciowym czlowiekiem.....po prostu teraz odpowiada za swoje stare bledy, ktorych juz drugi raz nie popelni, zmienil sie , teraz jest innym czlowiekiem.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również poznałam chłopaka, który jest w zakladzie karnym. Jest bardzo kochający, troskliwy i nadopiekunczy troszkę. Mam kontakt z jego rodziną i wiem, że to dobry chłopak. Jednak gdzieś z tyłu głowy jest wciąż ta niepewność co będzie gdy już wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina zawsze będzie mówiła ze to dobry chłopak :D szczegolnie mamisia. Ale bez powodu w wiezieniu nie siedzi... ;), a ta jego troskliwosc i dobroć to może być tylko maska, taka poza żebyś myślała ze jest lepszy niż jest ;). Uwazaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam faceta w więzieniu, na pewno z jednej strony potrzebuje on odskoczni- szczególnie jeśli jest sam. A to czy się zakocha to powinnaś sama wiedzieć. Mój się we mnie zakochał. Zakończyłam to ze swoich powodów ale kontakt mamy do dzisiaj i wiem że zawsze mogę poprosić go o pomoc i zakochany był na pewno. Nie ma co przekreślać takich ludzi, ale z doświadczenia wiem że faceci z dużymi wyrokami mają swoje zasady i kobieta albo się dostosuję albo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecie wyjdzie na ludzi.jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×