Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aldona0912

lifting twarzy nićmi silhouette soft

Polecane posty

Gość gość
Jestem właśnie po zabiegu za nitki z haczykami zapłaciłam po rabacie 1500 zł zabieg 15 min troszkę bolało i teraz odczuwam dyskomfort jak jem minimalnie obolałe buzia juz po zrobieniu widać różnicę teraz czekam 2 miesiące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi 1
Witam !Mam 52 lata.Od 10 lat korzystam z medycyny estetycznej - podobno wyglądam super.8 lat temu miałam thermage - bardzo bolało - 7 tyś - nie opłaca się.Potem robiłam nici hialuronowe - efekt dobry ale drogo i krótko około roku ( przynajmniej u mnie).Jestem ryzykantką i w sierpniu (bo miałam wolne )zrobiłam nici PDO !!!!Efekt super ale po 3 miesiącach.Prawie nic nie boli a nie miałam znieczulenia.Miałam po 4 nitki po bokach policzków ,2 w podbródek i 2 pionowo bo lekko wisiały mi chomiczki.Koszt 2.400 zł za 8 nitek - p.doktor powiedziala ,że musi od razu dać 8 bo po tyle jest w paczce.1000 zł za następne 4 nitki .Fakt buzia ładnie podciągnięta ,nie miałam żadnych powikłan ,tylko drobne siniaczki i w lewym policzku widoczną zagiętą nitkę i na końcu kulkę.To mnie denerwowało ale znikło po 1 miesiącu.Jeszcze czuję pod palcem końcówkę- kłująca nitki powyżej na policzku .Pisze szczerze to co sama doświadczyłam.Uważam ,że warto ale cudów nie ma . Trzeba mieć dobrego specjalistę - sprawdzonego.Nie reklamuję - robiłam u dr.Budzisz w Krakowie - jest droga ale pewna.Na wiosnę dołożę nitek -bo to kosztuje a mąż nie musi o wszystkim wiedzieć bo by nie zrozumiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lifting twarzy laserem frakcyjnym wydaje mi sie skuteczniejszy. Poki co ja sama nie mysle o takich zabiegach, ale moja mama juz korzystala w http://www.euro-klinika.pl/ i efekt jest bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam robione nitki 8 miesięcy temu... zarówno pieniędzy w potfelu jak i efektów już nie widać. Jestem wściekła na lekarkę, która mi je wcisnęła (zapłąciłam 6 000 zł). Teraz byłam u innego znanego lekarza, którego podpuszczałam z zapytaniem o nitki i powiedział, że mi tego nie zrobi bo dużo kosztuje i słabo działa. Zaufałam mu i idę na laser fraxel. Ciekawe czy efekt będzie lepszy. Mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie radzę. Twarz obolała, po bokach okropnie dziury. Miałam robione tydzień temu, po dwie nitki z każdej strony. Wyglądam okropnie, nie wiem co powiem w pracy. Dzwoniłam do lekarza, powiedziałl, że to przejdzie, ale jak długo trzeba czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do mieszkańców Szczecina, czy ktoś mógłby polecić sprawdzoną klinikę, w której przejdę taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w Art Medical Center w Szczecinie: http://www.artmedicalcenter.eu/ . Spotkałam tam bardzo dobrych specjalistów, najbardziej podobało mi się ich podejście do pacjentów. A jeśli chodzi o lifting wykonany za pomocą nici silhouette to efekt końcowy naprawdę oszałamiający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejście mają powolne czy też podchodzą z nienacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenuRenu
Robilam ten zabieg w Aestetic Med w Szczecinie. Jest coraz lepiej, mam jeszcze kilka nierownosci na skorze. Ale ogolnie chyba bede zadowolona.Robilam ten zabieg 5 tygodni temu.Twarz byla bardzo opuchnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uwazajcie na zabieg nicmi liftingujacymi. Ja robilam tez zabieg ponad 9- tygodni temu i nadal mam nierownosci na twarzy.Czasami mam wrazenie, ze te dodane " pozytywne" posty sa od wykonujacych te zabiegi. Zanim ktos sie zdecyduje na ten zabieg niech sobie dokladnie przemysli.Chcialabym aby czas wrocil.Bardzo zaluje tego zabiegu. Jeden policzek mam przeciagniety na pol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zapisałam na zabieg nićmi liftingującymi do gabinetu medycyny estetycznej www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie, ciekawa jestem efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej tłuku piszesz żeś zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytałam empik.com/lifting-bez-skalpela-trening-miesni-twarzy-gugler-christa,p1099466740,ksiazka-p . Bardzo fajny poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już kilkakrotnie chyb 4- 5 razy byłam na tym zabiegu w salonie beauty center w szczecinie. Jestem bardzo zadowolona i wiem że będę ten zabieg wykonywała co jakiś czas jak tylko finanse mi na to pozwolą. Robiłam nici haczykowate mam po 3 na policzkach, kilka przy oczach i kilka na szyji. rewelacyjnie podciągnęły mi się zwisy pod ustami - tzn. chyba chomiki czy marionetki? w każdym razie efekty widzę i polecam. Pierwsze ok 5 dni miałam delikatne wzniesienie w jednym miejscu, ale szybko zeszło. Cena bardzo konkurencyjna w porównaniu do innych, a podejście bardzo fachowe, a jednocześnie delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amika765
Super sprawa, miałam ten zabieg wykonywany już dwa razy i z pewnoscia do niego powróce, robiłam w Klinice medycyny Estetycznej Forever Young w Warszawie http://fyoung.pl/miekki-lifting/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rothka33

A ja zkolei moge od siebie polecic jeszcze jedna na prawde mega fajną rzecz jak np wampirzy lifting  z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego w Dzięgielewska Instytucie oka w Warszawie. Zabieg jak mnie jest rewelacyjny. I przede wszytskim bezinwazyjny 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi

Nie zdecydowałam się na taki zabieg. Mimo zainteresowania poczytałam o tym dużo i za bardzo bałam się komplikacji. Po głębszym zapoznaniu się z tematem dowiedziałam się, że jest coś takiego jak zabieg HIFU, który prościej można nazwać liftingiem bez skalpela. Zdecydowałam się na to w klinice Esderm, która zrobiła to świetnie. Efekt jest widoczny i bardzo mnie zadowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×