Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie należą mi się alimenty na dziecko

Polecane posty

Gość gość

od ojca dziecka nie dostaję alimentów, komorni też nie jest w stanie z niego nic zciągnąć, z funduszu alimentacyjnego mi się nie należą bo dochód mam za duży o 52 zl, co zrobic? wychowuję dziecko sama, pracuję sama na wszystko, jest ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj o alimenty rodziców ojca dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie - wniosek przeciwko rodzicom :) - ojciec dziecka szybko przypomni sobie o nim jak rodzice lub rodzina będą musieli za niego płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni już opiekują się jego pierwszym dzieckiem jako rodzina zastępcza, nie chcę żeby musieli płacić za błędy tego kretyna bo inaczej się tego nie da opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale jeśli chcesz mieć alimenty to innej opcji nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak to się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
składasz wniosek do sądu o alimenty tylko zamiast ojca dziecka wpisujesz jego rodziców !!! to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak jego rodzice wychowują już jego dziecko to zapewne będa i łożyć na Twoje. Szkoda ludzi bo przez syna kretyna mają teraz taki ciężar na głowie na stare lata. Moja znajoma tez podała teściów o alimenty na swoje dziecko a ich wnuka, ale sąd oddalił ze względu na niskie dochody jak również przez to że sami tonęli w długach. Więc nie zawsze ta opcja ,,przechodzi". Ale jeżeli jesteś pewna że dziadkom nie stałaby się przez to żadna krzywda finansowa to zrób tak. W końcu Twoje dziecko najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież to nie wina tego kretyna że natrzepał bachorów. Ani jego rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jego wina, jego. chciałam zybyśmy mieli normalną rodzine żebyśmy razem żyli to nie, on wolał kolegów, narkotyki i imprezy, zero odpowiedzialności w tym człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce mamy takie debilne prawo że jak Ci dziecko dorośnie i będzie mogło zarabiać na swoje utrzymanie to taki debil niealimenciarz będzie mógł je podać później o alimenty. Jeśli nie jest pozbawiony praw rodzicielskich to szybko go pozbaw żeby dzieciak tego uniknął w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile w tobie odpowiedzialności? Nie wiedziałaś że już jednego zmajstrował i go olał? Normalna i odpowiedzialna kobieta nie kładzie się pod żula. Chyba że żulia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa pierwsza jesteś do odstrzału lub pierwszy bo rzuciłaś/eś kamieniem na kobietę a pewnie sam/a masz dużo do ukrycia. Debilni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co udawał przede mną to był nieszczęsliwy samotny tatuś, dopiero póżniej sie wszystko wydało jak ja juz byłam w ciąży,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidłowa kolejność: -najpierw mamy męża -potem mamy dom -i dopiero mamy dziecko A ty od której strony zaczęłąs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no raczej tego nie planowałam jeśli chcesz wiedzieć, do tego brałampigółki antykoncepcyjne i mimo to zaszłam w ciąze, to już chyba nie moja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czyja? Tego żula? Jego rodziców? Bachora? No czyja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna co to za porady? jest dziecko i trzeba dziecko wychowac i nakarmic!! jesli nawet wina obarczacie matki to dlaczego ma cierpiec dziecko? jakie ono miało wpływ na wybór ojca czy matki? dziecku należa sie pieniądze i tyle w temacie!!! dla informacji-pozbawienie praw rodzicielskich nie ma najmniejszego wpływu na alimenty-nasze prawo jest tak durne że nawet dziecko ktore trafiło do domu dziecka,zostało umieszczone w rodzinie zastepczej w przyszłosci jesli jego biologiczni rodzice sa w niedostatku to moga ubiegac sie o wlimenty. Jedyna droga aby tego uniknąć jest udowodnienie w sadzie o bezpowrotnej zerwanej więzi emocjonalnej....udowodnieniu ze rodzice czy rodzic nie starał sie nawiazac kontaktów-zerwał je bezpowrotnie tez mam podobna sutuacje-tez przekraczam próg dochodowy i alimentów nie otrzymuje-zarabiam 1600 zl-to mi ma wystarczyć na nas dwoje. Za sam czynsz płace 1080 zł a gdzie reszta? Dlatego mam zamiar sie zwolnic z pracy i pracowac na czarno a przy okazji pobierac wszelkie zasiłki łacznie z alimentami,zasiłkami i dopłatami. Skoro w naszym spoleczenstwie sa idioci którzy bronia takich ojców i obwiniaja za wszystko matki niech płaca ze swoich podatków równiez i na mnie ;D Dopóki społeczenstwo bedzie broniło alimenciarzy,ukrywało ich i pomagało w niepłaceniu TRZEBA KOMBINOWAC I WYSSAC CO DO ZŁOTÓWKI TO CO POWINIEN PŁACIC KOCHANY TATUŚ :D Ja sobie na czarno zawsze dorobię-w koncu i do tego społeczenstwo daje przyzwolnienie!! A nasz rząd rowniez jest za tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby społeczeństwo było zdrowe i silne, musi promować zdrowe i silne jednostki (mówimy o zdrowiu moralnym, sile intelektualnej...). Degeneratów natomiast należy spychać na margines, czyli tam gdzie ich miejsce. Ojciec który nie dba o swoje dziecko - to DEGENERAT Matka, która wybrała degenerata na ojca swojego dziecka - to DEGENERAT Dziecko zrodzone z dwóch degeneratów - TO KTO??? Jaki materiał genetyczny posiadło to dziecko - zdrowy czy chory? Jakie wychowanie odebrało, jakich postaw - moralnych nabyło?? Gdzie jest miejsce tego dziecka? Dlaczego mamy lekarzy łapowników, skorumpowanych polityków...??? Bo degenerackie, zdegenerowane dzieci przyjmuje się na studia (za społeczne pieniądze), zamiast do sortowni śmieci. Czy już wiemy dlaczego na nasze społeczeństwo mówi się w świecie polaczki? A kraj nazywa bolanda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz.... a kto wybrał sobie takiego kolesia na ojca dziecka? Ktoś Cię zmuszał żebyś uprawiała z nim seks bez zabezpieczenia? To teraz nie marudź tylko ponoś konsekwencje SWOICH WŁASNYCH decyzji. Pewnie - tatuś też powinien na dziecko łożyć, ale nie graj teraz pokrzywdzonej - ok? Sama wybrałaś takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Doczytałem - pigułki. Ale wiesz, że każda metoda jest zawodna? Bzykasz się z kolesiem to musisz się liczyć z zapłodnieniem, więc lepiej ich wybieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jej poradziliście, wiekszosc to obelgi zamiast normalnej odpowiedzi. troche wątpie zeby dziadkowie musieli placic alimenty, bo ojciec jest zdrowy i nie pracuje , nie moze znależć pracy( tak najwygodniej) najlepiej jak pójdziesz do jakiegoś porządnego adwokata -koszt to ok. 150 zl. ale cos mi sie wydaje ze niewiele wskórasz skoro ojciec dziecka chce sie migac to zawsze znajdzie na to sposób, np wpłaci czasem 50 zl komornikowi i już nie bedzie mozna go oskarżyc o zlośliwe uchylanie sie, pociesze cie tylko ze jak dziecko dorośnie to samo bedzie moglo zalożyc mu sprawe o splate zaleglych alimentow, a jego tatuś jak cale zycie bedzie na czarno pracowal to albo w koncu zdechnie z glodu albo... na starosc poda swoje dzieci o alimenty i dzieci bedą go utrzymywaly. takie prawo w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego Ci Bogu ducha winni ludzie mają płacić? dziadowie zrobili Ci to dziecko? jak można chcieć ich pozwać, nie masz godności ani honoru.fundusz alimentacyjny też powinien zostać natychmiast zlikwidowany- a co to ja zrobiłam dzieciaka takiej jednej z druga że musze jako podatnik na nie łożyć? absurd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest optymistyczny akcent: może to całe tatałajstwo samo sie wydusi ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kłopot ze zrozumieniem z jakiej racji część podatków ma iść na utrzymanie nieodpowiedzialnego elementu i potomstwa tegoż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dzieciaka ma płacić ten kto go zrobił- proste i logiczne. skoro znalazłaś sobie takiego "gentelmana", który ma to w d...to Twój problem. mnie jako podatnika Twoje dziecko nic nie obchodzi-mam swoje dzieci na które łożę, cudze mnie nie obchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej inteligencjo!! Nie pomysleliscie,ze człowiek moze się zmienic? Nigdy nie słyszeliscie o tym,ze ktos majac lat 24 jest ambitny,pracowity,prawy a po kilku latach sie zmienia na tyrana,nieudacznika,lesera,chama...?! Nigdy sie z takim czyms nie spotkaliście?1 Biedactwa!! A może w ogóle nie chcieliscie słuchac o takich przypadkach?! A powody do zmiany czasami sa proste. Alkohol,szybki sukces a nastepnie szybki upadek,utrata zdrowia,niezadowolenie,depresja... Chronicie tych co maja obowiazek utrzymywania swojego potomstwa obwiniajac matki które rzekomo dokonały złego wyboru wiec PŁAĆCIE I PŁACZCIE!! Samotne matki i ich dzieci nalezy wspierac a nie rzucac im po nogi kłody!! Jesteście w Unii Europejskiej może wy inteligentni podejrzyjcie jak jest np w Anglii-tam sasiadka podkapuje dłuznika ktory nie płaci a jeździ np samochodem lub pracuje na czarno. Pomózcie a nie p*********e o tym co było,po co itp!! Co do dziadków. Heh przeciez to dziadkowie wychowali chama,nie wpoili mu zasad odpowiedzialnosci za swoje potomstwo. Wszak rodzice chama to dziadkowie-dla wnuków powinni zrobic wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" po kilku latach sie zmienia na tyrana,nieudacznika,lesera,chama." Człowiek poukładany się tak nie zmienia. Tylko np. ukryty DEGENERAT. Ze zdegenerownej matki np. pochodzący. "Chronicie tych co maja obowiazek utrzymywania" A gdzie ty wyczytała, że chronimy? problemy z percepcją? "Samotne matki i ich dzieci nalezy wspierac " Samotne matki i ich dzieci należy wrzucić do wora, dorzucić ojca do kompletu i zanieść na wysypisko śmieci. "Jesteście w Unii Europejskiej" Zapomiałaś dodać W ZDEGENEROWNEJ Unii... Co widać na każdym kroku. Chyba że.... problemy z percepcją ;) "Co do dziadków." Do wora!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyżej głupia jesteś jak but i tyle w temacie. skoro Ty popierasz donoszenie i bycie kapusiem to gratuluję. co do wspierania samotnych matek- państwo nie jest od wspierania kogokolwiek i dawania specjalnych przywilejów. niech ściga ojca dziecka i on faktycznie niech płaci ale z jakiej paki mają płacić dziadkowie albo podatnicy, normalna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty powyżej-ty jestes głupi jak but!! Ochrona dłuzników,tajenie,umozliwianie im pracy na czarno ty nazywasz donoszeniem?!! Biedny,głupi człowieczku. Zawsze są dwa wyjscia. Albo spuścisz głowe,będziesz pracowł a twoje podatki będą szły na Bank Alimentacyjny i Świadczenia społeczne i bedziesz tym samym dawał ciche przyzwolenie na ucieczkę tych ktorzy maja nie tylko moralny obowiazek utrzymywania tych których powołali do zycia albo też przeciwstawisz sie temu i pomozesz np sasiadce poszukac drania. Nie bierz tego słowa "poszukac" dosłownie. Społeczeństwo daje przyzwolenie i narzeka obwiniajac przy okazji niczemu niewinne matki i dzieci. Póki co imbecyle-ja jestem na wczasach,pracuje na czarno,mam alimenty z banku,mam rodzinne,mam dopłate do czynszu od miasta i mam dopłate do gazu i pradu z mops. A chciałam tylko 1200- zł alimentow na dwójke swoich dzieci od ich ojca Cóz mam 1000 z banku a resztę z waszych podatków-drugie tyle :D A co z ojcem? Heh pracuje na czarno,mieszka w wynajetym mieszkaniu i ma sie całkiem dobrze... pozdrawiam ze słonecznych Sianorzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×