Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośka z lublina

JAKI WÓZEK POLECACIE

Polecane posty

Ja mam x-landera xa. bardzo polecam ten wózek był z nami 3 razy nad morzem, 2 razy w górach na kamienistym szlaku i świetnie się sprawdza. Jako wózek dla osób aktywnych jest świetny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila097
ja bardzo lubię produkty Graco, teraz myślę nad zakupem ich nowego modelu, Evo XT, szkoda tylko, że żadnych opinii o nim jeszcze nie ma. :( ale wygląda jak najbardziej fajnie, poczytałam sobie troszkę o nim i wygląda na funkcjonalny, zresztą Graco ma to do siebie, że robi dobre produkty... jednak gdyby któraś mama zamówiła ten wózek i w lipcu użytkowała, to bardzo proszę o opinię, bo max. do końca sierpnia muszę kupić jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaipola
ja tez pomału sie za wózkiem zaczynam rozglądać, jeszcze nie na powaznie bo u mnie 6 miesiąc, ale postanowiłam poczytać. no i bugaboo wydaje mi sie zwycięzcą, za 2500 masz nowy z serii Bee - wózek typowo miejski, bardzo łatwo się go składa, lekki, dobrze się go prowadzi, albo używany Cameleon 2 - w okolicach 2000 zł, komplet 3 w 1 - ten drugi mnie bardziej przekonuje, chociaz wiadomo, chciałabym nowego Cameleona 3 ale to ponad 4000 ... mąż się puka w głowę... ;) ale oczytałam się tyle dobrych opinii, że na kazde warunki, że 4 lata dzieckow nim pojeździ, że się składa, że wogóle, no cód miód :) dwójka tez oczywiście ma te cechy, chociaż trójka ma kilka udogodnień ;) no tak czy owak zapraszam także do mnie na www.matkotymoja.com, za jakiś czas będę pisac wpis na temat wózków i moich ocen ich, jak będe chodzić i oglądać ;) hehe, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodomaniaczka
lila i co , skusiłaś się na Graco Evo xt? Bo ja własnie odebrałam więc jakbyś jeszcze szukała to mogę opisac swoje wrażenia ( na razie pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywałam tylko jeden wózek -ani razu sie nie zepsuł i nie zawiódł mnie - a mianowicie wielofunkcyjny Primo marki Riko, jets bardzo bezpieczny i solidnie wykonany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My za taką cenę nabyliśmy super zestaw 4 w 1 najnowszego Graco Evo XT na allegro, z tego co wiem w smyku tez fajne ceny sa ale obejrzy tez go pani na żywo, prawda. Ja już model poznałam a Anglii jak mieszkałam więc znajoma marka i wzięłam jak tylko pojawił się w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jaki testowałam to Be Cool Bandit. Wygląda na sztywny ale nic bardziej mylnego. Zawieszenie bajka. Wszystkie mechanizmy regulacji chodzą leciutko. Producent to Jane. Stelaż jest od Nurse Bandit, tylko tapicerka uboższa dlatego to jest budżetowa wersja i dużo tańsza od Nurse. Nie mam go osobiście, ale nim jeździłam i był wygodniejszy i dużo lepiej amortyzowany od innych o podobnym wyglądzie. Najgorszy był Graco, chyba Symbio. Sztywny potwornie. Nie wiem jak ludzie mogą do niego wkładać niemowlęta i udawać, że wszytko jest cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie wszystkie Graco poza modelem Freya są okropnie sztywne i w ogóle nieamortyzowane. Poza tym Banditem ogólnie preferuję klasyczne wózki i moim największym marzeniem jest czarny Naviongton Galeon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio kupiłam tez wzek Graco nowy z tego roku model Evo XT. Jeździ bardzo zwinnie, z lekkością, wózek fajnie się daje prowadzić nawet po wybojach. Nie zgodze się z tym że jest sztywny. innych modeli tej firmy nie znam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądałam tego Graco Evo XT w Smyku parę dni temu, z wyglądu całkiem całkiem, robi wrażenie bezpiecznego i wygodnego. Materiały fajne, zdrowe przede wszystkim dla dziecka a nie jakies dziadostwo. I waga tez ok jak na taki wózek. Kolejny dylemat teraz...bo juz niby wózek upatrzony był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejejka
Ja kupiłam evo xt z graco - jeszcze stoi i czeka ( za 2 tyg. mam termin) ale podoba mi się bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkibrzusio
Dziewczyny jak sie ten EVO XT wam sprawdza???????? Jestem już przed terminem prawie i musze ba gwałt sie już zdecydować. O tym xt cały czas myslę bo chcę wóżka z masywnymi kołami żeby po lesie móc jeździć - wprawdzie aleje mamy prawie rózne w lesie , po krzakach jeździć nie będe, ale małe koła to jednak chyba do lasu nie- a xt ma takie duże i masywne i czy ten daszek faktycznie jest dłuższy? zapomniałam na to zwrócić uwagę w sklepie jak go oglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćgośćkaja
Daszek całkiem ok, jest porządniejszy i faktycznie nieco dłuższy niż w wielu innych wózkach. Co do kół- duże porządne- faktycznie i po powierzchni prostej nie ma problemu, bo nierównosciach też daje rade. Zobaczymy jak sie sprawdzi na śniegu. Ja na razie jestem zadowolona, ale za duzo nie moge powiedziec po jeżdże nim zaledwie od 2 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam navingtona cadeta, dzidzius urodzi sie w lutym dopiero ale byla okazja i kupilam. poki co uwazam, ze to dobry wybor, fajny design, typowo miejski wozek - maly, male wymiary po zlozeniu, gondolka duza, spacerowka tez super montowana w dwoch kierunkach jazdy. Wyprobowalam go jak narazie po podworku czyli po kostce i trawniku - oczywiscie inaczej bedzie z dzieckiem w srodku ale mysle ze bede zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja już zrobiłam sobie listę wozkow które biorę pod uwagę, codziennie zmieniam zdanie. Na początku moj mąz chciał bardzo mutsy urban rider, używany około 1500zł, a nowy 3500 wiec nie dla nas. (szukam do 2 tys) jemu się tak spodobałą skrętna tylna oś. Ale sobie przemyślałam wszystko i chce nowy na gwarancji wozek. I nie wiem już co wybrać. Musi być uniwersalny czyli chodniki i rownież las,morze itp. Przerażają mnie te małe spacerówki, nie chce,zeby mojemu dziecku nogi zwisały jak bedzie miało roczek. Byłam w smyku , oglądałam i NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie jestem na etapie poszukiwań wózka, i widziałam śliczny wózek Essence z Expandera, nie ukrywam, że przykuł moją uwagę wyglądem, pastelowe kolory z białym dnem gondoli i białym stelażem, śliczne, zwłaszcza błękitny, ale po dokładniejszym obejrzeniu stwierdzam, że to świetny wózek, wielofunkcyjny, zgrabny, dosyć lekki, zwrotny i podoba mi się pas krokowy w spacerowce procz pasow, juz dawno nie widziałam takiego rozwiazania w spacerówkach a moim zdaniem to zwiększa bezpieczeństwo dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam PEG PEREGO . Sama kupiłam GT3 . Ale to dla osób którym nie przeszkadzają większe wymiary wózka. Bo nie jest on malutki :) Ale prowadzi się genialnie . Gondola jest duża i ma możliwość zamocowania pasami bezpieczeństwa więc można bezpiecznie przewozić dziecko w samochodzie w gondoli a nie w foteliku . Niezwykle wygodny i praktyczny na spacerach można dużo zapakować :) . Śmiało mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się rozglądam za wózkiem, na pewno ma być wielofunkcyjny, uważam taki zakup za bardzo praktyczny, aczkolwiek zastanawiam się nad fotelikiem, chyba jednak kupię osobno, a najwyżej ten z zestawu będę używać jako nosidełko, podoba mi się model Essence z Expandera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też mniej wiecej tyle przeznaczylismy na wozeczek i w sumie jeszcze nam zostalo, kupilismy wozeczek wielofunkcyjny Ecco Mondo Expandera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Expander Grey Line to dobry wózek. Świetnie się sprawdza jesienią. Ma dobrą amortyzację, duży kosz na zakupy i dziecku jest w nim wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam Ecco Mondo z Expandera, to zdecydowanie mój numer jeden na liscie wozkow ktore mi sie podobaja, ale mam pytanie czy łatwo się czysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie co do wózka Babyactive Ballerina bo bardzo mi sie podoba i czytalam wiele opini ze jest praktyczny tylko co do tego wiklinowego kosza jak to wyglada od srodka jest on jakos zabezpieczony przez pogoda deszczyk i takie tam ? to moje pierwsze dziecko wiec nie bardzo jestem w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wózek firmy Coletto www.coletto.pl. Są wytrzymałe (mój syn jeździ teraz w tym po swojej siostrze) no i bardzo funkcjonalne. Lubię też to że mój nie zajmuje za dużo miejsca po złożeniu i jest w miarę lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wózek Anex. Jest bezpieczny dla dziecka, z eko-tkanin, ma certyfikaty - to też ważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wózek Prampol www.prampol.pl. Przede wszystkim dlatego że jest bardzo funkcjonalny ale bez nadmiaru tych wszystkich ‘bajerów’ w których człowiek może się pogubić. Wygodny dla dziecka. No i do tego zgrabny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wózek Riko alphina i jest świetny. Można prowadzić go małym paluszkiem. Ma blokowane skrętne koła. Są pompowane, rączka regulowana. Ogólnie polecam z czystym sercem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielofunkcyjny Riko Brano jest super. Ma dużą gondolę, jest wytrzymały, spacerówka też jest fajna. Dobrze się nim jeździ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wózek Anex Sport. Lekki, komfortowy, dobze jeżdzi i ma duży wybór kolorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda elegancko, ale jeśli chodzi o cenę to tańsze znalazłam w sklepie Baby Merc jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×