Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośka z lublina

JAKI WÓZEK POLECACIE

Polecane posty

Gość gość
U nas podobnie, Anexa doradził nam sprzedawca i wielkie dzięki mu za to, bo wybór nas przerastał. Wózek spełnia wszystkie nasze oczekiwania co do niego, polecamy serdecznie. Mamy model Sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam z czystym sumienie polski wózek Anex Sport. Duze koła pompowane oraz podwójna regulowana amortyzacja . Duża gondola i wygodna spacerówka. My zdecydowalismy sie na komplet 3w1 . Fotelik bezpieczny z atestami do 13kg. Dobre materiały łatwe do czyszczenia. Pojemy kosz na zakupy oraz wygodna duza torba na akcesoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my się z powodzeniem "wozimimy" w barlettcie z adamexu, o której opinii w sieci tyle, że przed zakupem z tydzień spędziłam żeby wszystkie przeszperać :) generalnie przede wszystkim plus za gondolę, bardzo przestronna i wygodna, co ważne zimą świetnie dawał sobie radę o czym też trzeba pamiętać bo każdy wózek lepiej albo gorzej da sobie radę na zwykłym chodniku ale zimą, jak śniegu sporo to potrafią się zacząć problemy, a barletta śmiga bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Anex Cross. Zgrabny , lekki i naprawde bardzo funkcjonalny. Cena odpowiednia do jakosci. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochanamama
ja mam co prawda termin za półtora miesiąca ale wole już zawczasu mieć przygotowane co nie co. Przeszukałam tysiące stron z wózkami, przeczytałam miliony opinii i chyba ostatecznie kupię Vicco od Adamexu. Dla mnie niezwykle ważne są rękawice i ochrona przeciw wiatrowa bo kocham spacery, raczej długo w domu nie wytrzymam, więc potrzebuję wózka, który będzie odpowiedni nawet w chłodniejsze dni. A dodatkowo ta firanka - urzekła mnie od razu! No i co ważne, o czym dużo przeczytałam to mocny stelaż wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej :) Jeżeli chodzi o vicco to muszę powiedzieć, że zdecydowanie warto na niego postawić, bardzo dobre ma te żelowe koła, faktycznie stanowią dobre wsparcie jeżeli chodzi o amortyzację, zmiana kierunku jazdy dziecka też bardzo nam się spodobała, do tego zwrotny i jedną ręką też można nim manewrować i na zakupach czy jak się generalnie śmiga po mieście bardzo wygodny wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jakaś ściema z tym Anexem. Moja siostra miała wózek ich firmy i nie wytrzymał nawet pół roku. Miał naprawdę słabą jakość i widać, że robiony po taniości. Dobrze, że ja zdecydowałam się na Vicco od Adamexu. Widać różnicę w poziomie wykonania. Do tego bardzo miękko i zwrotnie się prowadzi. Jeśli znowu miałabym wybór między tymi dwoma firmami to zdecydowanie wybrałabym Adamex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ściema to jest to co Pani piszę. Ja mam osobiście Anex Sporta i używam go ponad 1.5 roku i nic sie z nim nie stało. Nie był ani razu w naprawie. Jakość wózka bardzo dobra. My polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna ściema. Sama miałam wózek Anex i skończyło sie katastrofą. Pękł stelaż i po kilku naprawach w serwisie wózek się strasznie rozklekotał. Jak dla mnie to nie do pomyślenia. Szybko musieliśmy kupić nowy wózek i wybraliśmy vicco od adamexu i jakoś w użytkowaniu jest zupełnie inna. Trzy poziomy wyżej. Po pierwszym oglądaniu już można poczuć różnicę w wykonaniu i w ogóle użyciu dużo lepszych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka02
Ja też mam wózek z adamexu, akurat model barletta i sprawdza się świetnie. Jeżdżę już nim od kilku miesięcy i nie żałuję zakupu. Zwłaszcza, że jest fajnie dostosowany pod malucha no i ma kółka pokonujące każdą przeszkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamisia26
ja kupiłam dla syna 3 lata temu wózek coletto matteo i z obrotową rączką o 360 stopni 3 w 1 i nie żałuję wydanej kasy. wózek super głęboka gondola , fajny fotelik, spora spacerówka , sprawdza sie w zimie jak i lecie. lekki pompowane koła skrętne duży kosz na zakupy , a także sprawdził się nam na różnym rodzaju podłoża. teraz obecnie jestem na początku drugiej ciąży i zamierzam kupić tej samej marki wózek tylko model wyższy coletto marcello i wiem ,że wydane na ten wózek pieniądze nie pójdą na marne a dzidziuś będzie miał pełną wygode , a to dla nas jest najważniejsze i cena przystępna 3 w 1 ok. 1900zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa1
Halo a ma ktos tu wozek vicco z adamexu? Kuzynka mi go poleca, ja za 3 miesiace rodze i nadal nie mam pojecia co wybrac. Vicco wydaje sie byc ok, ale chetnie poznam inne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam vicco ze spokojną głową. :) Sama go mam i jestem bardzo zadowolona. Jeżdżę nim już od kilku miesięcy i jak na razie ani razu mnie nie zawiódł. Jest bardzo wytrzymały i zrobiony z porządnych materiałów, no i ma bardzo ładny, nowoczesny design. Nie ma co się oszukiwać, wygląd też jest istotny. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonka8
Jeżeli ma być głęboko spacerowy to Riko Re-Flex. Zupełnie niemarketowa jakość. Wózek praktyczny, zrobiony solnie (nie jakaś tania chińszczyzna). Akurat dla mnie najważniejsza była jakość wózka i pod tym kątem dokonywałam zakupu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wózek marki Expander, model Enduro, 3w1, ma wszystko co taki wózek mieć powinien, a przede wszystkim jest bezpieczny i funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alehandra
Dziewczyny pomocy. Waham sie miedzy tutek timer a anex sport. Corka urodzi sie na przelomie pazdziernika/listopada, wiec z gondolki bedziemy korzystac dosc dlugo. jazda raczej po miescie. jestem drobna, niska kobieta, zalezy mi na latwym, lekkim prowadzeniu i zwrotnsci wozka oraz na tym, zebym przy krawezniku nie musiala uzywac duzo sily naciskajac na raczke wozka. nie wiem ktory sprawdzi sie lepiej. no i cena... moge miec tutka timer za 1600 zl, nowke na gwarancji, albo kupic w tej cenie uzywanego anexa. nie wiem co lepsze, bo naczytalam sie, ze w anexach lamia sie stelaze czesto, zas o tutku nie ma za wiele opinii... ogladalam oba i oba mi sie podobaja. nie wiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esatella
Wózek Tutek Timer – długo już użytkuję i sprawuje się naprawdę bardzo dobrze. Tapicerki nawet nie prałam ani razu, koła są te same, torba utrzymuje dość spore zakupy. Generalnie codzienne użytkowanie jest … komfortowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkasanaOksa
O tej porze roku to w zasadzie schodzą wyłącznie głębokie wózki. Nic w tym dziwnego patrząc na pogodę za oknem. Obejrzałam ostatnio ze 20 modeli i postawiłam na Riko Vario. Główny plus dla mnie obok lekkości stelaża to przede wszystkim wygodna gondola, z wentylacją, regulacją oparcia oraz mocowaniem, które nie jest problematyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamawie
gość 8:32 był na fb anexa popytałam mamy, potem pojechałam obejrzałam wózki fajne dobrze wykonane, teraz zastanawiam się już między anex sport a coletto florino. Ale uważam że warto pytać mamy które naprawdę użytkują dany wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoletta88
Dlatego lepiej kupować wózki, które mają po prostu solidną konstrukcję. Tu mogę polecić Tutek Timer. Dużo praktyczniejsza i solidniejsza konstrukcja. A to bezpośrednio przekłada się na jakość i bezpieczeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alehandra
Też polecam tutek timer. Porzadna jakosc za przystepna cene. Polski producent. Pieknie sie prezentuje i swietnie prowadzi (leciutko, co przy mojej drobnej budowie mialo znaczenie). Gondola duza, spokojnie przejezdzi cala zimę. Wozek lekki i zwrotny. Torba na zakupy super- duza i pojemna. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wozek stokke , maxi cosi nova 4 albo egg świetne wózki , dobre materiały ,oryginalny wygląd , pompowane koła i cena tez dobra, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam przy lesie,wybraliśmy jedo bartatine-cud miód jeśli chodzi o gondole, spacerówka ok,ale bez rewelacji juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o anexie jak zawsze :) ale ja właśnie też mieszkam przy lesie w wybrałam anex sport ze względu na regulowaną amortyzacje i do tej pory jeździ ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem nie mogliśmy się zdecydować na konkretny wózek, ale zasięgnęliśmy rady znajomych, którzy mieli już dzieci i polecili nam wózki od Adamexu. Wybraliśmy model Barletta, bo spodobała nam się opcja możliwości szybkiej zmiany gondolki na spacerówkę. Bardzo wygodne :) Poza tym wózek spisuje się świetnie. Jest lekki i bardzo wygodny w prowadzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu reklamiarze wciskają to badziewie anex :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×