Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Slowa ktore mnie bardzo zabolały od faceta

Polecane posty

Gość gość

Męzczyzna do ktorego żywię sympatię w przypływie złości powiedział,ze jestem starą panną, której nikt nie chce. Nie mam 30 jeszcze, nie mam też powodów do zmartwienia ani problemów z btakiem zainteresowania mną płci przeciwnej. Chciałam zakończyć znajomość z racji odległości i on tak mnie skwitował. Czy zakończyć definitywnie kontakt? To jest brak szacunku do mnie, tak to odbieram, poradźcie proszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pokaz ze lejesz na to co on gada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wrazliwa zbytnio jestem:( Przezywam to i nie zapomnę, ale darze go uczuciem. Powinnam olać go i nie mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście to nie było miłe tz bym sie wnerwa. Niektórzy maja takie idiotyczne poczucie chumoru. Jakiś idiota trzeba miec trochę taktu a nie klepac co przyjdzie na łozor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem wrażliwa az za bardzo, i nie nawidze w sobie tej wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
a jak ci powie, ze jestes ptakiem to zaczniesz latac? skoro uwazasz, ze to co powiedzial nie jest zgodne z rzezywistoscia to po co sie tym przejmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panWokulski-odbieram to jako brak szacunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i gdzie masz problem? akurat masz okazję zakończyć tą znajomość, obrazić się i mieć spokój z tym panem-skrytym chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaangażowałam się, ale kubel zimnej wody mi potrzebny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usłyszałam; nie kocham Cie plus wyzwiska i to po 7 latach 1.5 tygodnia przed planowanym ślubem więc się nie martw, bo są osoby w gorszej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
no nie ladnie powiedzial i to chyba z braku szacunku. Tak mowia goscie, ktorzy uwazaja, ze laska nie jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panWokulski-wiesz, ja się nie cenię,ale to mnie chce zabrac n a rodzinną imprezę, to ze mną chce jechać do znajomych, rodziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
to dlaczego obraza Cie w tak prymitywny sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem tego, dlatego wątek założyłam. Nie wiem. czy powodem mogło być tylko to, że chciałam zakończyć znajomość? Dalej raczej chcę po tym co usłyszałam tym bardziej. Ale nie daje za wygraną. Powiedział, że poczeka ile będzie trzeba. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę przyszłości dla tego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
tak to moze byc powodem, wpadl w panike i chce toba manipulowac zebys nie odeszla, straszy cie bo stal sie desperatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, gdyby mi się nie podobał ,nie byłoby tematu. No ale oprócz tego, że jest nerwusem jest pracowity, uczciwy, prawdomówny. Nie ma nałogów no i jest przystojny. Do tego robi wszystko, aby jego przyszłej rodzinie nic nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
no fajny chlopak, ale to nie zmienia faktu, ze jest w nim cos brutalnego cos co sprawia, ze z latwoscia potrafi cie krzywdzic i jezeli to robi teraz to po slubie bedzie jeszcze gorzej,,,dlatego masz takie rozterki i szukasz porady wsrod obcych na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan w. Tak, tego się boje , że to się powtórzy w przyszłości. Taki nerwowy podobno prze budowę domu. Niech szlag trafi te chałupę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze będzie jakas wymówka. Dom, praca, brak pracy, przebudowa domu, dzieci, brak dzieci, za dużo dzieci itd. Słabo, że tak Ci powiedział. Nie wiadomo czy to nie wyeskaluje. A może potem zdarzy mu się Tobie przyłozyć raz czy dwa? A potem więcej...? Tego chcesz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba dam sobie spokój. Nie, nie jest typem bijatyka, ale słowna arogancje pokazał. Nie pozwala skończyć tego, powiedział, że poczeka ile będzie trzeba. Co robić, niby nie jest mi obojętny a jednak nie wybaczę a na pewno nie zapomnę, nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
szacunek i milosc ida w parze i nie moga istniec bez siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
to znaczy nie mozna tego samego czlowieka jednoczesnie kochac i nie szanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mówią goście, kiedy nie mają wzięcia i kolejna kobieta chce zakończyć idiotyczną znajomość na odległość. spokojnie kochana, znam ten typ. w gruncie rzeczy uważa, że jesteś ok, tylko się w*****ł, że chciałaś zakończyć znajomość. dlatego najlepiej jest znikać tak, jak faceci, czyli bez słowa i śladu ;) wtedy nie musisz wysłuchiwać podobnych epitetów. kiedyś poznałam gościa, który kompletnie nie był w moim typie, ale ja w jego tak. dopóki nie powiedziałam, że nie chcę się z nim więcej spotykać, był miły, sympatyczny itp. jak usłyszał "papa", najpierw powiedział, że nie jestem jakąś p********ą księżniczką i mała strata :D a w następnym zdaniu dodał "zadzwoń do mnie, jak będziesz miała ochotę" :D kompletny burak i idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćććććć
Mój m do mnie też w kłótni z takimi wyzwiskami, że uszy więdną. Ja nie wyzywam, nie potrafię. Mogłabym odejść z dziećmi, unieść się honorem. Nie odchodzę. Znam go i wiem, że on tak ma w nerwach, wyrzuca z siebie co mu ślina na język przyniesie. I jestem z nim. Znam jego rodziców, wiem w jakim środowisku się wychowywał. Nie było nędzy, był dostatek i masa prezentów z USA ale był też alkohol, wyrzuty rodziców wobec siebie, czasami rękoczyny, próba samobójcza matki i to on ją pijaną odcinał ze sznurka. Dlatego rozumiem go i rozumiem to, że w nerwach, kłótni mnie obraża. Sam mi powiedział, że wtedy po prostu nie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od swojej kobiety slysze ; c**j j****y,menda,p********y zboczeniec,idiota,kat,skapiec,gnoj,ze nie dosiegam do piet jej bylemu mezowi itd itp i co z tym robie....?nic,doslownie nic.nie umiem odejsc,i jak tu normalnie zyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i postanowiam to zakonczyc. Nie moglam mu zapomniec Tak Jak pisal Pan W. Milosc oznacza szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Wokulski
przykro mi, ze tak sie stalo, ale on sam jest temu winny. Ponizanie i obelgi ze strony obcych potrafimy jakos zniesc, ale ze strony bliskich, ktorych obdarowujemy miloscia, to juz okrucienstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Wokulski- zasugerowal,ze dawna znajoma jest niby lepsza z charakteru jak ja:( wykonujemy ten sam zawod,jest öde mnie starsza, rozwodka z synem. Nie umiem tego sobie poukladac,pomoz prosze. Ja mysle,ze on ja darzy uczuciem,nie moze zamknac tego etapu i dlatego jest taki nerwowy. Nie umiem go rozgryzc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×