Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość modlishhhka

Dziwne wypryski na twarzy

Polecane posty

Gość modlishhhka

Witam, od pewnego czasu na mojej twarzy, dokładnie na czole, przy nosie nad wargą i na brodzie wyskakują dziwne pryszcze. Dziwne jak dla mnie, bo zawsze gdy coś mi wyskakiwało, wycisnęłam, wydezynfekowałam i miałam spokój. A tu, nie dość że są strasznie ciężkie do wyciśnięcia, to skupiają się często tak gęsto, że bolą mnie gdy przejadę po nich palcem. No i wiadomo nieprzyjemne uczucie, że ma się coś takiego na twarzy. Miałam dwa małe skupiska przy nosie z jednej i z drugiej strony, które ledwo co wycisnęłam no i te miejsca mam czyste. Nie mogę wycisnąć wszystkich, bo będę spuchnięta, a z domu wychodzić muszę. Co to za wypryski i skąd się biorą? Mogę z tym walczyć domowymi sposobami? Do dermatologa nie pójdę, bo jestem za granicą i nie zrozumiem co mi dolega. Muszę czekać do świąt, więc może można się tego pozbyć innymi sposobami? Nie mogę dodać zdjęć, bo uważają to za spam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
ja też ostatnio tak mam albo takie albo takie że jak się wyciśnie to wychodzą jakby takie cienkie niteczki przed wczoraj tak sobie głupia wyciskałam na policzku ze teraz muszę policzek włosami zasłaniać bo mi się normalnie rozlało jak jakaś opryszczka jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
i to takie głupie bo zeby wycisnac do konca to tak sobie budzie rozwalam ze lepiej wyglada nie wycisniete tylko mnie denerwuje bo jak nie wycisne to nie zniknie a ze mam glupi nawyk wyciskania i sobie z tym nie radze to mam za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlishhhka
No właśnie z moich takie niteczki wychodzą i to tak boli że czasami ledwo co do końca wycisnę i potem już stan zapalny się robi bo coś zostaje, wtedy to już w ogóle pięknie wygląda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
mam to samo :( niby się umówiłam do dermatologa ale dopiero na przyszły tydzień a ile masz lat jesli moge spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
nie wiem to może zaskórniki ja mam 26 lat i już mam dosyc swojej twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modlishhhka
23. Pamiętam że kiedyś gdy byłam młodsza przez pewnien okres miałam podobną 'tarkę' na czole, ale chyba nie było to to samo, bo raczej bym pamiętała. Pewnie jakieś uczulenie. Tutaj kupiłam sobie maść z cynkiem, rózne peelingi i żele do mycia, psikam nawet octeniseptem, nie wiem czy to coś da, przynajmniej zdezynfekuje i żaden specyfik nie działa a ja nie wiem co jeszcze można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
a te "gulki" takie jak twoje w porównaniu z tym co mam teraz na policzku sa o juz lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
ja mam 26 i od 6 lat borykam się z trądzikiem ja tez tak mialam ze przedtem na czole a teraz niestety na twarzy calej :( troche spokojniej mialam jak bralam tabletki anty ale tez nie moge powiedziec ze bylo rewelacyjnie a teraz 3 miesiace jak przestalam brac i znowu koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh teraz to mnie porządnie wystraszyłaś, cały czas mam wrażenie że jest tego więcej, jeśli to się rozejdzie na policzki to chyba oszaleję..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
a najgorsze to ze nie umiem sobie poradzic z tym cholernym wyciskaniem bo to nic nie daje a wrecz przeciwnie pogarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
ja ci powiem ze czasem mam wrazenie ze to wszystko sie pojawia przez dotykanie twarzy bo czasem jak tak czola nie dotykalam to jakby bylo lepiej a jak wyciskalam to jakby sie rozjączało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
ale ja na czole mialam normalnie taką kaszkę a na policzkach takie pojedyncze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to uczucie pod palcami ;/ ja mam kilka podejrzeń od czego to może być, ale nic z tego zmienić nie mogę. ostatnio zaczęłam ćwiczyć, nie żeby schudnąć a dla wymodelowania sylwetki, no pocę się przy tym, wiadomo na twarzy - najbardziej na czole pod nosem i na brodzie, może to wina zmiany klimatu, albo kosmetyków? nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moslishhhka
A to roznoszenie to tak, za każdym razem gdy tego dotykam mam takie wrażenie że to przenoszę ale nie mogę się opanować, tak samo jak pisałaś z wyciskaniem, teraz jest rochę lepiej, opanowuję się trochę bo wiem że to nic nie da a i jak nie docisnę to zrobi się czerwone i wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
ja tez. jak tak zaczne dotykac albo jak tak wyciskam ale nic nie wychodzi to na drugi dzien juz mam gwarantowanego pryszczola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
ja to juz nie wiem czyu to od kosmetykow kiedys tak myslalam zmienilam kosmetyki na drogie z vichy myje twarz szarym mydłem albo wodami micelarnymi i tak jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moslishhhka
Poczekajmy może ktoś napisze coś więcej, co zrobić na to i jak to w ogóle się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
najlepiej bylo jak bralam tetracykline tabletki ale przeciez tego swinstwa brac cale zycie nie bede zreszta to antybiotyk zalamana jestem bo stara baba a wygladam jak dzieciuch z trądzikiem a o wyjsciu bez makijazu to moge pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
dla mnie to poprostu tradzik podskorny i bez lekarza sie chyba nie obedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moslishhhka
Trądzik się leczy antybiotykami, myślisz że to jest trądzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moslishhhka
Ahh, z wiekiem chce coraz lepiej wyglądać a tu takie coś jak na złość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moslishhhka
Mam ochotę zaszyć się w domu na cały dzień, wziąć butlę spirytusu i zrobić porządek z tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lodziarkom często coś na twarzy wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
no nie wiem tak mi sie wydaje ze to zaskorniki ropne zreszta sama mowiesz ze masz jak ja ze z kazdego wychodza takie niteczki. przedtem jak sie leczylam u dermatologa to mowil ze tradzik tylko wtedy mialam gorzej bo kaszka na czole i na policzkach wielkie pryszcze. a z tym zaszyciem sie w domu tez tak mam jak mam taką okropną twarz i kiedy jest gorzej to mam ochote nie wychodzic z domu albo zedrzec cala skóre :( mnie osobiscie to wpedza w depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
oj Ty od lodziarek uwazaj zebyś sama jakiegos trądu nie dostała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
i to jest wlasnie nasze zryte spoleczeństwo ktos kto nigdy się nie borykał z tradzikiem nigdy tego nie zrozumie. a jak ktoś jest bez mózgiem to już tak ma i tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moslishhhka
Trądzik zaskórnikowy (niezapalny) Niedoskonałości skóry zwane zaskórnikami, powstałe przez powiększenie i zatkanie mieszków włosowych. Zaskórniki zamknięte (białe) Zaskórnik zamknięty Na skórze pojawiają się jako małe jasne plamki. Powstają, kiedy zablokowane w mieszku włosowym łój i bakterie pozostają pod powierzchnią skóry. W końcu coś znalazłam, wcześniej gdy szukałam rodzai trądziku wyskakiwały same czerwone krosty, więc myślałam że to co mamy my to coś innego, a tu proszę. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalamana001 byłaś na konsultacji u kosmetologa? w niektórych salonach można teraz zrobić badanie komputerowe skóry, wtedy będziesz wiedziała szczegółowo jaka jest twoja cera i jakie zabiegi są najbardziej odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
ja wczesniej leczylam sie u dermatologow i chodzilam troche na mikrodermabrazje pozniej przez rok bralam tabletki anty i byl troche spokoj teraz przez watrobe musialam odstawic ale chyba znowu do tego wroce bo przynajmniej buzia ladniejsza i zabezpieczona lepiej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×