Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość modlishhhka

Dziwne wypryski na twarzy

Polecane posty

Gość gość
dziewczyny możecie wypróbować olej z czarnuszki, jest ohydny w smaku i zapachu ale za to skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
byłam dzisiaj u dermatologa bo pokonczyly mi sie maści do smarowania a wolę mieć coś w domu Tobie autorko bym polecała epiduo tak mi się przypomniało że to było dobre na takie grudki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zluszczanie kwasami,peelingi enzymatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
oj wydaje mi sie ze najpierw trzeba problem wyleczyc a dopiero pozniej dzialac kosmetycznie zeby nie bylo problemu z rozjączeniem na całą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwasy moga to wyregulowac, unormuja prace gruczolow lojowych,mowie o jakims delikatnym toniku na codzien, niekoniecznie ostre zabiegi u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana001
ale jak ktos ma naprawdę trądzik to sama kosmetyczka nie pomoże owszem jej zabiegi mogą wspomóc leczenie ale najpierw trzeba zaleczyc i powie to każdy dermatolog no chyba ze jest debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie mowie o kosmetyczce tylko domowej pielegnacji co do dermatologow- zaden mi jeszcze nie pomogl, z tradzikiem musze radzic sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila001
bo znaleźć dobrego dermatologa to cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja,najczesciej delikwent losuje jedna z ulotek, ktorymi ma zawalone biurko i przepisuje kolejny cudowny lek :P albo kaze pic ziolka, albo od razu wciska izotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co bynajmniej nie oznacza, że należy sobie odpuścić leczenie dermatologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaluje,ze sobie nie odpuscilam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecic dermatologa w lodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia Krukiewicz
Borykałam się z tym dziadostwem i wiem jak to jest mieć problemy z cerą. Sporo czasu nie wiedziałam jak mam się tego pozbyć. Ale poradziłam sobie z tym problemem dzięki tabletką IQface które mama sprowadziła mi ze Stanów. Nie myślałam że tak na mnie zadziałają a łapałam się już różnych metod bez skutków. Niby to tylko cera ale odzyskanie pięknej cery dało mi dużo szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franceska20
Tabletek IQFACE nie trzeba już znikąd sprowadzać są normalnie w sprzedaży w Polsce.Tabletki dostępne są na www.iqface24.com.Sama szukam dla siebie czegoś co w końcu upora się z syfkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glowa do gory wszytsko sie ulozy kiedys mi facet chcial dopiec i nic z tego no ale prawie sie zakochalam potem niestety - www.youtube.com/watch?v=-R6CnSqPnEg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mam 24 lata i trądzik od 12 lat. Od roku na mojej twarzy pojawia się bardzo dziwna forma wyprysków których nie nazwałabym trądzikiem. Ogólnie na mojej twarzy mam 3 rodzaje pryszczy: zwykły trądzik (bardzo rzadko), podskórne bezbolesne pryszcze w kolorze skóry (czase swędzą i mają w środku płyn, ciężko je wycisnąć i zostawiają bardzo długo gojące się rany) oraz podskórne bolące pryszcze. Czy ktoś ma pomysł o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej udać się do dermatologa. Zaleci odpowiednią terapię. Najpierw trzeba zdiagnozować przyczynę. Ona może być różna. Prawdopodobnie będzie trzeba rozpocząć od oczyszczenia organizmu. Powiedz skąd jesteś polecimy kogoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aplikator na wypryski HB, stosowany systematycznie - problemy rozwiązuje calkowicie. U mnie żadne ślady nie wróciły, cera wygląda estetycznie, ładnie - zadowalająco. Ale takie działania wymaga podejścia - trądzik nie znika natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostekos
Przede wszystkim to kwestia systematycznego stosowania odpowiednich środków - aplikator na trądzik HB akurat w moim przypadku problemy rozwiązał całkowicie, ślady nie powróciły, a raczej nie pozostały. Trądzik już więcej nie zniszczył mi twarzy. I zakładam, że takie problemy już nie powrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merwiba
A próbowałaś aplikatora na wypryski HB? Mowa o naturalnym kosmetyku, który rzeczywiście doprowadza cerę do normalności w bardzo krótkim czasie - a przynajmniej u mnie tak było. Systematyczna pielęgnacja i efekty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklaWON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o mowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o WON j********a kvvrvvo reklamowa!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Ja bardzo długi czas borykałam sie z trądzikiem na twarzy. Zrobiłam zabieg z mezoterapii i bardzo mi pomógł. Zabieg sam w sobie jeste bezpieczny , adaje na prawdę bardzo dobre rezultaty. Po zabiegu zauważyłam już znaczaca poprawę, teraz już nie mam zadnych wyprysków na twarzy. Zabieg robiłam w bardzo fajnej klinice Bonjour w Gliwicach, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Jak moge polecić fajny zabieg na pozbycie się blizn potradzikowych to Emerge. Sama robiłam i idelanie mi usunęło blizny nie pozostawiając po nich śladu. Zabieg wykonywałam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/  i miejsce godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Awerina

Polecam zmienić dietę, wykluczyć nabiał i cukier+odwiedzić kosmetyczkę. Jest mnóstwo profesjonalnych zabiegów, które pomagają na cerę. Oczywiście część można zrobić w domu, ale część lepiej u kosmetyczki (kwasy), a część tylko u kosmetyczki (lasery). Robiłam lasery w salonie Estela w Gdańsku i mega jestem zadowolona! Szybko zaczęło pomagać. Jeżeli nie ma się dużego, to mogą zaproponować peelingi itd. W takich salonach się na tym znają i z pewnością coś dobiorą. A możliwości jest sporo, wystarczy popatrzeć na http://salon-estela.pl/cennik/. Od razu są też ceny, więc można pomyśleć, na co akurat można sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama

A ja wam powiem, jak ja odkryłam, ze "coś ze mną nie tak"... W pewnym momencie zaczeły mi się pojawiać wytryski, a funkcjonowałam jak zwykle. Jadłam co zwykle itp, no ale byłam bardzo zmartwiona no i poszłam do kochanej mojej kliniki Dethloff - zaserowali mi moduł DNA - iGenesis i wyszła mi nadwrażliwość pokarmowa, orgaznim już nie mógł dalej walczyć i stąd te wytryski. Wprowadziłam przy pomocy fachowców z kliniki Dethloff plan naprawczy i jest o wiele wiele lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera

Tylko i wyłącznie maseczka normalizująca... Serio. Dobra maseczka powinna załatwić sprawę po kilku aplikacjach. Ja miałam spory problem skórny i pomogła mi maseczka Bielendy z serii skin shot volcanic ash. Bardzo fajna i wygodna w użyciu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po kuracji Axotretem na straszne problemy z trądzikiem. Zdziałał cuda!!! U dermatologa proście o terapie tym lekiem- rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz ewidentnie stany zapalne skóry, takich rzeczy sie nie wyciska tylko stosuje maści i środki czystosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×