Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na pająki Bros opinia

Polecane posty

Gość gość

Bros 007 oraz Bros spray przeciw pająkom NIE DZIAŁAJĄ. Pisze o tym tutaj, ponieważ w necie mało jest opinii o tych produktach, a chcę by ktoś znalazł gdy szuka w wyszukiwarce. Ale też może pomogę tu komuś na forum kto cierpi na arachnofobię i zastanawia się nad środkami pająkobójczymi. Powyższe preparaty nie działają. Zastosowałam oba w całym domu, pająki nadal są, a gdy psikałam bezpośrednio na pająki, to one sobie dalej chodziły. Znajomy od dezynsekcji powiedział że one nawet nie mają prawa działać, bo są na wodzie. Dlatego kupiłam teraz koncentrat na pająki i będę rozrabiać w wodzie. Nazywa się Vigonez i nie mam pojęcia czy zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia lubi miód
ja mam arachnofobię i widok pająka przyprawia mnie niemal o zawał najgorsze że mam ich dużo w swoim otoczeniu, w domu nie (zdarzył sie do tej pory - rok tu mieszkam - jeden malutki ale to chyba dzięki moskitierom tak mi nie włażą) ale na posesji, wśród krzewów, bluszczów i kwiatów, które muszę pięlgnować jest ich mnóstwo, to samo na ścianach zewnętrznych domu do kiedy mieszkałam w bloku pająki się zdarzały ale to były małe okazy, sporadycznie, najczęściej krzyżaki i do nich się przyzwyczaiłam i nie reagowałam tak histerycznie odkąd mam domek i ogródek mój strach się nasilił naliczyłam ok. 10 różnych gatunków, w tym te wielkie z długimi chudymi nogami i odwłokiem jak okruszek (czarne i rdzawe), jakiś rodzaj krzyżaka tylko rdzawo-biały (paski) i ok. 5 razy większy od tych czarnych, są też szare w białe kropeczki jakby je kto mąką oprószył, średniej wielkości, nie włochate ostatnio widziałam takiego z długimi czarnymi nogami a odwłok miał jak biała perła, skrzył się też szukam czegoś skutecznego do ich odstraszania aby nie wiły sobie sieci w moich klombach bo te już zarastają chwastami, boję się tam pielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od samego czytania gorąco mi się zrobilło. Ja tez mieszkałam wcześniej w bloku i pająków nie było. Od kiedy mieszkam w domu, wciąż widuję pająki. W domu jest ich niewiele, głównie te z długimi prawie przezroczystymi łapami i dwoma małymi kulkami w formie odwłoka, takie domowe pająki, one nie są aż tak straszne. Na dworze natomiast wszystkie gatunki, łącznie z ogromnymi mutantami :O I też szukam odpowiedniego środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio nie działa Bros na pająki? a już chciałam kupić, curva ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslicie,ze uda wam sie wybic wszystkie pajaki w ogrodzie? p.s pajaki lubia brud ale nie lubia smrodu - psia kupa odstraszy je skutecznie no i mozna stosowac w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość female20
fuuu nie nawidze tego ochydztwa. po co to wgl łazi po tym świecie. kiedyś widziałam takie bydle u mnie w kotłowni że darłam sie na cały dom i jak ucieklam do kuchni to wskoczyłam na stól ze strachu. byl ogromny mial wielki beben byl wlochaty caly i nogi takie grubsze rozkaraczone jak z amazonki wyglądał fuu. czego pajaki nie lubia ? zastosowałabym coś dobrego na nie żeby się ich pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olczia
Vigonez koncentrat - juz właśnie się naczytałam że tym bardziej nie działa. wszelkie opinie na ich stronie są nieprawdziwe, pisane pewnie przez nich samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety autorka pierwszego komentarza ma racje. Bros Spray Na Pająki ma słabe działanie i jest bardzo niewydajne przez co drogi. Spryskałam obficie framugę (górę, dól, boki) i jej okolice, ale 2 później duży pająk i tak spokojnie sobie przemaszerował z holu do mojego pokoju. - a producent obiecuje 3 miesięczną ochronę. Tak samo przeszły przez okna (otwarte ;)). Preparat Boss działa o tyle, ze zabija pająka, gdy bezpośrednio spryskamy go, niestety potrzeba do tego duzej ilości preparatu. Jednak ich nie odstrasza, co jest istotne. Szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×