Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawiedzionasiostra

problem warszawiak w rodzinie

Polecane posty

Gość zawiedzionasiostra

Hej. Mam pewien duzy problem ale postaram sie w miare dokladnie opisac swoj problem tak aby kazdy mogl mi pomoc co z tym zroboc bo ja juz rozlozylam rece... Pochodze z pewnego miasta w war-mazurskim i 8 lat temu moja siostra wyprowadzila sie do stolicy na studia. Ja i rodzina myslelismy, ze wroci ale nic z tego. Bo poznala tam faceta z zawodu informatyk o tam sie z nim ohajtla. Malo tego tych studiow tez nie skonczyla a cala rodzina lozyla na jej ksztalcenie a ona zamiast uczyc sie to znalazla warszawiaka. Oczywiscie przed slubem przedstawila go nam bo wielki.pan niechetnie ale w koncu dal sie namowic na wizyte u nas i bardzo on sie nam nie spodobal. Ciagle narzekal na miasto nasze i wymadrzal sie a rodzina mu sie podlizywac zaczela bo on zna sie na kompach i czasem odstompi swoj stary nam itp. A poza tym to siostrze tez sie udzielilo to co on ma i juz jej przyjazdy tak nieciesza. Ma wredna warszawski wyraz twarzy juz i tez jak on sie wymadzra i zaczyna mowic A U NAS W WARSZAWIE... I mama przez to plakac zaczyna bo ona sloikow z domu nie wezmie. Woli na suszi chodzic w stolicy pomozcie jak ja przekonac do rozwodu z tym zepsutym warszawiakiem zeby wrocila wreszcie do siebie jak za dawnych lat? Myslalam zeby upozorowac ze on ja zdradzil ale na odleglosv nie da rady :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też ci się chciało takie głupoty wymyślać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×