Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci czy lubicie bić dziewczynę po twarzy podczas seksu

Polecane posty

Gość gość
Wez ty nie porownuj lekkich klapsow w posladki czy trzymanie za wlosy z BDSM bo takie gify jak wkleiliscie i takie bicie czy plucie do geby to jest BDSM. Mowimy tu o takich wlasnie wynaturzeniach. O BDSM. Nie o klapsach w pupe :D Czy wy, ktore bronicie BDSM wiecie jak ono wygląda w ogóle? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś do mnie dziecino piszesz? Sprowokować? Odstaw picie bo ci szkodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ty sie czytasz? Klapsy i szarpniecia za wlosy to nie jest BDSM. Chcesz zabłysnąć w temacie,a wychodzi,ze nie masz pojecia o BDSM. Potrafisz tylko zbliżać i ponizać. Czujesz się wtedy bardziej taka BDSM :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby bdsm to wynaturzenie ale jednak wiele kobiet lubi być ponizanymi i nazywanymi sukami lub d********* spójrzcie na media masowe i obraz kobiety, jaki kreują, na ostatnią kreację nicki minaj (https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/BfCi3WHEliJJ0B.VCPSUOg--/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjtzbT0xO3c9NzQ0O2g9NDk2/http://media.zenfs.com/en/homerun/feed_manager_auto_publish_494/898727bb58ce9b73a83cf68efb7364bb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie także w to wszystko wciągnęła dziewczyna. Za co teraz bardzo jej dziękuję, ponieważ nie sądziłem, iż twardy bdsm może być taki fantastyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno istnieje korelacja między bdsm a bicem dzieci, że niby były kiedyś jakieś naukowe badania ludzi głęboko siedzących w bdsm, z których wynika, że większość z tych osób otrzymywała w dzieciństwie regularnie kary cielesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem mężczyzną i byłem bity w dzieciństwie. Faktycznie lubię gdy kobieta dominuje nade mną z "lekką przemocą" - wchodzi w to bicie po pośladkach, ściskanie jąder (ale nie za mocno), penetracja analna przez kobietę z bardzo mocnym uciskaniem prostaty, facesitting, wąchanie majtek, oraz pissing. Moja narzeczona bardzo mnie kocha i wie, że daje mi to bardzo dużą satysakcję bo lęk, sytuacja nieprzewidywalności w seksie i strachu nasila emocje a te emocje są potrzebne do wywołania odpowiedniego podniecenia i jego rozładowania. Lubię też gdy w trakcie seksu jest bardzo wulgarna (z tym aby jej takiej wulgarności nauczyć był największy problem). To połączenie strachu, podniecenia i emocji bierze się faktycznie z dzieciństwa kiedy matka biła mnie. Co ciekawe biła mnie zawsze matka i zawsze ta "egezkucja" miała charakter "czegoś nieuchronnego i wyjątkowego). Musiałem zsunąć spodnie wraz z bielizną położyć się z wypiętymi pośladkami i otrzymywałam karę pasem - zwykle za bardzo małe przewinienia (otrzymanie niższej oceny w szkole niż trójka już skutkowało biciem). Czasami było tak, że przy wypinaniu pośladków zawinął mi się worek z jądrami między nogi i dostawałem także po jądrach. Na szczęście mam dzieci i nic się nie stało. Po takim biciu odkryłem, że ukojenie strachu i emocji daje masturbacja i zacząłem to robić a potem okazało się, że jeśli chcę przeżyć silny orgazm musi mnie najpierw ktoś nastraszyć, poniżyć albo uderzyć. Na szczęście znalazłem narzeczoną, która w jakimś sensie to akceptuje (bo o wszystkim jej powiedziałem) i uprawiamy co prawda łagodną ale formę "female domination". Było jej trochę trudno bo nie jest typem kobiety dominującej ale ma tak dużo empatii, że gdy zobaczyła, że po takim biciu orgazm mam znacznie silniejszy robi to tak umiejętnie, że nie robi mi krzywdy ale wywołuje ten strach, lęk i emocje, które potem rozładowujemy w zbliżeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amutno mi się zrobiło po przeczytaniu tego twojego wyznania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
N I K T nie spodziewa się Hiszpańskiej Inkwizycji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie bic ale z wyczuciem tylo moja zona jak jest podniecona to kaze sie mocno bic po twarzy i pupie i mam ja wyzywac od suk k***w itd ja to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie moja bic i sikac na nia ona to uwielbia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bije ja sztywnym k*****m i sikam na nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6622
lubie to robić, ale k*****m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden facet chcial zeby go bic po twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię moją partnerkę klepać po pupie, która się ugina jak fale na morzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też . . . .siadam na partnerce - żonie i na przemian posuwam w usta i obijam po twarzy . . . mega . . . później siadam odwrotnie i posuwam cycuchy mając o***t na jej nosku . . . nie mówię że się nie broni . . . to jeszcze bardziej rozkręca . . . jak zaliczy lizanie jąder i okolic to dłużej nie czekam - spust zależy jak poleję Powoli dorabiam . . . lubię jak w międzyczsie pomasuje paluszkiem okolice prostaty . . . tylko z analem jeszcze walczę . . . . .Pozdrawiam uparciuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej chcialyb sie dowiedzie od jakies kobiety ile by czasu potrzebowala zeby udusic faceta nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×