Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy takie zachowanie jest normalne powiedzcie obiektywnie

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam z matką , ona mnie utrzymuje poki ja studiuje... tzn nie mieszkam z nią na stałe ,ale teraz w wakacje przyjechałam do domu. Ona mnie wyzywa często ,że jestem beznadziejna ,że jestem żmiją o tak naprawdę błahe sprawy ,mało znaczące jak byłam mała to mnie biła , mówiła straszne rzeczy np że mnie odda gdzieś , potem niby jej przeszło , stała sie lepsza ,a teraz widzę ,że znów te nerwy jej powracaja...Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślimy, że czas wyfrunąć z gniazda i usamodzielnić się, a matkę odwiedzać tylko od święta, to najprostsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tak ... choć to będzie trudne bo nie wiem jak sama się utrzymam na moim kierunku.dorabiać sobie to co innego ,a co innego opłacic studia ( niestety na dzienne sie nie dostałam ) . Także to wszystko nie jest takie proste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro studiujesz zaocznie, to czemu nie pracujesz na pełen etat np. w butiku czy jakimś sklepie lub lokalu? Tam najłatwiej młodym dziewczynom coś znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie studiuje zaocznie tylko jestem na dziennych , płatnych studiach ...Studiuje na prywatnej uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba żebym sie przeniosla na zaoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego studiujesz dziennie a nie zaocznie skoro i tak płacisz? To kompletnie bez sensu. Skoro i tak konczysz studia, które jak piszesz są słabe i nie dają perspektyw, to dlaczego nie robisz ich zaocznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a studiuje psychologie... Dla mnie to ciekawe studia , nie wiem czy mam szanse pracy w zawodzie czy nie... na uniwersytet było bardzo dużo chetnych więc tylko prywatna uczelnia mi została

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×