Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pierwsze dziecko w rodzinie a teściowa pijaczka

Polecane posty

Gość gość
do gość 2013-08-25 09:19:24 głupia jesteś zrobiłaś sobie bachora - głupia to ty jesteś jak tak o czyimś dziecku napisać możesz, ile ty masz lat?? tak czy inaczej chyba nie powinnaś się publicznie wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam, że alkoholizm to NIE JEST CHOROBA !!! nie przeszkadza mi, że tak o niej mówią psychologowie. Tym bardziej, że alkoholizm jako choroba jest uznawana od XXw. to bzdurne wytłumaczenie! wygodne tłumaczenie! alkoholik to zwykły pijak !! często lump/ menel/ żałosna imitacja człowieka. Nie obchodzi mnie co napiszecie. To jest moje zdanie w tym temacie. Żal mi ludzi, którzy muszą/musieli dorastać w takim domu. Alkoholicy to ludzie niszczący całe rodziny! dla mnie nie jest chorobą coś w co człowik sam się wpędza i sam z tego może wyjść - skoro wszystko zależy od tej osoby. to jest wymówka dla ludzi słabych - pije bo jestem chory/chora ! raczej trzeba by było mieć odwagę i powiedzić - piję bo chcę, bo lubię, bo mi się to podoba. Autorko - uciekaj. Przetłumacz mężowi, że możecie wspierać teścia finansowo. Albo sprzedajcie dom. Zawsze jak twoja teściowa nie bedzie chciała się zgodzić możecie zarządać sądowego podziału z nakazek spłaty na waszą rzecz. Jeśli nie będzie miała na to pieniędzy - a na 100% nie będzie miała, to sąd może nakazać sprzedarz domu z podziałem sumy za niego zgodnie z udziałami. Teść sobie coś kupi/ wynajmie - wy też. Albo razem zamieszkacie. A teściową pijaczkę olejcie. Niech sobie chla z innymi menelami, a później do przytułku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×