Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szok25

zdrada przy partnerze

Polecane posty

Gość szok25

Oboje z dziewczyna niedawno wyznalismy sobie fantazje. Mnie marzy sie zobaczyc badz uslyszec z pikantnymi szczegolami od mojej kobiety jak uprawia seks z innym facetem. Powiedziała mi nawet ze jeden kolega z uczelni strasznie ja podrywa i leci na nią. Zorganizowaliśmy to spotkanie (gościu zgodził sie bez niczego). Miało byc super extra ale przed spotkaniem dziewczyna zaczela zagadywac ze jednak by wolala jakby mnie w domu nie bylo itp. Wyszedłem zanim wpadl ten typek. W prawdzie cięzko mi bylo usiedzieć przez te trzy godziny gdziekolwiek. Bardzo dziwne uczucie jak siedzisz w pubie i wiesz że jakis facet posuwa twoja kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś chory, lecz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok25
wrociłem do domu przed polnocą, leciała cicho muzyczka a moja siedziala na kanapie i sączyła winko! zapytalem sie jej czy wieczór sie udał, a ta wzieła mnie od razu za reke i zaprowadziła do sypialni. Lezałem na lozku ona siedziała na fotelu obrotowym z podciagnietymi kolanami do góry. Kiedy zaczeła mi opowiadac co sie działo byłem troche zaskoczony ze na az tak duzo sobie pozwolil, zle sie z tym czulem ale roslo we mnie napiecie i czulem ogromne podniecenie. Prosilem o kazdy szczegol. Siedziała z głową do góry i zamknietymi oczami i opowiadała ile miała z***bistych orgazmów i jakiego dużego miał czlonka! jak zaczęła o tym mówić zauważyłem że włożyła sobie rączkę pod spodnie dresowe ktore miala na sobie i zaczela sie piescic... po minucie była juz w takiej ekstazie ze nie slyszala że do niej cokolwiek mowie żeby przestała!!!! miała ogromnyyy orgazm na fotelu przede mna... nigdy jej takiej pobudzonej nie widzialem. Nie wiem co dalej bedzie ale to co przezylem wczoraj przeszlo moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, też tak chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpel zorganizował sobie z dziewczyna kiedys podobną akcję. Też nie bylo go w domu ale zostawił mini kamerke skierowoną na łóżko, oczywiscie ona o tym wiedziała! Podobno było ostro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam tak z moim ex...było za*****cie i ostro.Na początku umówiliśmy się tylko na to,aby patrzył...ale w chwili uniesienia zaprosiłam również Jego do zabawy.Było idealnie...ale do tego jest potrzebne pełne zaufanie i wyczucie.Szkoda,że chwilowo jestem sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PATOLOGIA i tyle. Ktoś kto kocha nie pozwoli na zdradę - i to za swoją zgodą. Parzycie się jak zwierzęta. Nie ma w tym uczucia. Bardzo wam współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrada kontrolowana nie jest już zdradą, tylko ciekawym urozmaiceniem współżycia. Zdrada jest tylko wtedy jeżeli zdradzana osoba nie wie że jest zdradzana. Jeżeli wie, i kręci ją to, to wszystko jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuckhold stosuje się najczęściej wtedy gdy kobieta w związku przestaje się czuć atrakcyjna, lub gdy przestaje być podniecająca dla swojego partnera. Chodzi o uratowanie relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem sytuacje taka ze zamówiłem dziewczynie na urodziny pana od masażu, masaż odbył się w domu, pan miał ją doprowadzić do orgazmu. Ja na poczatek niby o tym nie wiedziałem ze ten masaz ma byc taki, nie chciala sie przyznac ale w koncu sama mi to powiedziala. Nasze zycie seksualne choc bylo dobre to jeszcze sie poprawiło... Oczywiscie jak sie juz przyznala ze dwa razy miała potezne odloty podczas masazu opowiedziala mi wszystko - bylo to bardzo podniecajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem zaprosić jakiegoś łosia żeby pomógł bzykać kobietę drugim fiutem, trójkąt i kanapka - ale takie coś to jest co najmniej dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 l
Oboje z mężem próbujemy czasem takich trójkątów ku obopólnemu zadowoleniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziecie chcieli poznać osoby, które z ogromną chęcią dołączą do takich eksperymentów to powinniście odwiedzić portal mynago pl i zapoznać się z ludźmi, którzy tam przesiadują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×