Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcina

pytanie do pań 30 i więcej

Polecane posty

Gość Marcina

Jestem młodym, wysportowanym, pełnym wigoru i zapału chłopakiem z Warszawy. Od pewnego czasu bardzo zaczęły pociągać mnie kobiety w kwiecie wieku.Niesamowicie mocno zapragnąłem poznać je bardziej i sprawiać im przyjemność( w każdej postaci, nie myślę tu tylko o zbliżeniach )Przeglądałem fora, zawierałem nowe znajomości, jednak wszystko to nic nie dało. W internecie jest pełno stron typu sponsorki, na których ogłaszają się kobiety. Nie chodzi mi o sam fakt sponsorowania, ale tego, że kobiety 30+ mają swoje potrzeby, fantazje i są chętne do ich realizacji. Czy to prawda? Na forach tego typu pełno jest napaleńców, którzy pragną zabawić się przez jedną noc i "zaliczyć" kolejną panienkę. Może przez to kobiety nie chcą się dzielić swoimi potrzebami ze światem. Do sedna - szukam kobiety, z którą mógłbym porozmawiać o tych aspektach, dowiedzieć się czegoś, a może i czegoś nauczyć. Nie wykluczam ewentualnych spotkań, jednak zaznaczam, że nie myślę o spotkaniach jednorazowych.Więcej postów raczej nie zamieszczę, ewentualne to podszywy. Poważne panie proszę o kontakt marcin.220@wp.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattttiii
ej no sorry ale 30+ to nie jest jak sam to określiłeś "w kwiecie wieku" :/ Mam pare koleżanek w wieku 33, 34 lata i żadna z nich nie wygląda na kwiat wieku ;) Właściwie to często ludzie dają im 25, 24 lata, to młode dziewczyny więc nie pieprz że np. 33 latka to kobieta w kwiecie wieku. Jedna z nich dopiero skończyła studia, i powiem ci szczerze że u niej na roku nikt nie wiedział ile ma lat, każdy myślał że jest ich rówieśniczką. Więc nie wiem czego oczekujesz od kiebiety w kwiecie wieku? Bo jak różnicy w wyglądzie to najpewniej nie znajdziesz tego wśród 30 paro latek. Jak różnicy w zachowaniu to chyba też raczej nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. Dopiero koło 30 uświadamiają sobie ze książę nie istnieje przestają traktować swoją0seksualność jako wabik i narzędzie do osiągnięcia celu a zaczynają z niej czerpać przyjemność po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mądrości. Ja do 30 miałam non stop ochotę na sex, teraz jestem zmęczona, bo robię karierę i nie mam :D Do tego jako kobieta po 30, zadbana, atrakcyjna i młodo wyglądająca, myślę o PARTNERZE - zadbanym, atrakcyjnym - a nie o sypianiu z jakimś facetem, którego mam czegokolwiek "couczać" i który mi łaskawie napisze, że nie szuka sponsorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×