Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plannaprzyszlosc

Czy warto otworzyc wlasny sklep

Polecane posty

Gość MIAZGA

Warto o ile zriserczuje się najpierw rynek pod kątem towaru jaki ma się oferować. Jest obecnie taki przesyt, że jak się nie znajdzie niszy to się będzie zarabiać grosze - o ile w ogóle. Ogólnie trzeba wybrać z wyprzedzeniem kontrahentów, lokal jeśli się go potrzebuje, oprogramowanie na którym się będzie pracowało itd. Bez takiej bazy narażamy się na opóźnienia, a ZUS długo nie poczeka 😉 Mi się udało ale prawdę mówiąc przypadkiem, bo nie brałem pod uwagę tego o czym teraz piszę, gdybym miał to z wyprzedzeniem to oszczędziłbym sobie naprawdę dużej dawki długotrwałego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takobell

i co jak już miałeś założoną działalność to dopeiro szukałeś co będziesz sprzedawać i skąd weźmiesz otowarowanie? trochę ciężko mi w to uwierzyyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAZGA

Nie, akurat co będę sprzedawać wiedziałem na długo wcześniej. Niemniej np oprogramowanie do sprzedaży, do faktur itp zupełnie mnie nie interesowało, a później okazało się, że jednak są rzeczy na które warto zwrócić uwagę przy wyborze tego odpowiedniego i zanim trafiłem dajmy na to na www.bizin.pl dostępny w chmurze, to przerobiłem wcześniej dwa inne, które albo obsługiwało się fatalnie i kompletnie nieintuicyjnie, albo zamieniały proste wystawianie korekt w jakiś absurdalny szereg błędów i pomyłek.... Warto przyjrzeć się działalności na KAŻDYM jej etapie, zanim się samemu jej podejmie. Absolutnie nie odradzam tylko uważam, że lepiej być dobrze przygotowanym zamiast później eksperymentowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Moja znajoma ma swój własny sklepik z  olejkami  do   e  -papierosów oraz bazami  do liquidów i znalazła dobrego dystrybutora od firmy  iVape. Z tego co mówiła mi znajoma to jest zainteresowanie i interes się rozwija. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W moim przypadku otworzenie własnego sklepu okazało się strzałem w dziesiątkę. Jeżeli chcecie wyjść na plus przy prowadzeniu własnego sklepu to powinniście rozejrzeć się za jak najtańszymi dostawcami towarów. Ja od siebie mogę wam polecić hurtownię taks.stg.pl ze Starogardu Gdańskiego. Oni sprzedają chemię gospodarczą, kosmetyki i środki higieniczne w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×