Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wierna Świadkowa

Zdrada na panieńskim

Polecane posty

Gość gość
swiadkowa:) zacietrzewienie i pieniactwo siegneło zenitu bue al kołtuńskie społeczeństwo:( a przecież to tylko ero:) otwórz jakis miły nowy temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj choć raz,odkręcić gaz,i wdychaj go jak najmocniej-należy ci się,z oczu nam zejdź-do szamba wejdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@rotten. Kamieniem to możesz się w czółko puknąć, tylko nie za dużym, bo główka ewidentnie malutka. @gość #1. Zdziwię Cię pacanku. Koledzy doskonale wiedzieli kim jestem bo ja się siebie nie wstydzę. wiem kim jestem i czego chcę i oni to doceniali. Ze swoimi facetami jestem zawsze szczera, niczego nie ukrywam, niczego nie utajniam. Takie związki sensu nie mają. Ale po prostu nie byłam przy nich szczęśliwa. Czego brakowało? nie wiem, ale brakowało i to już przeszlość. @gość #2. Bye bye. Jak na kogoś komu nie chce się gadać, gadasz wyjąkowo dużo. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gośc #3. No właśnie to mnie zafascynowało :) Nie mogę się oderwać od lektury :D. Ciemnota się rzuciała na oślep. Mamy wątki artystyczne, kryminogenne, mordercze, religijne, obyczajowe, antropologiczne. Brakuje tylko trochę kultury, ale czego można się było po nich spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska to redaktor kafete
Zdradził ją jej język z tej strony tylko: "Ona jest b. asertywna i mój wpływ na bieg wydarzeń naprawdę byl mały." "zawsze była seksualnie aktywna, że miała przygody, że jest egocentryczką" "czy mam prawo interweniować we wszystkie związki i naprawiać całe zło na tym świecie ?" "potwierdzasz moją tezę, że za tymi wszystkim komentarzami czai się lęk" "Wyrzuć z siebie tą złość, bo jeszcze pójdziesz do domu i będziesz niemiły dla kogoś." "Oczywiście kierujesz sie tylko ciekawością intelektualną" zgrywa prostacką gimbazę ale wszystkiego nie ukryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Społeczeństwo może i kołtuńskie, ale rozindyczenie w wymianie zdań między niewierną a provo imponujące. To co nie jest załatwione, to nielojalność wobec kuzyna jednej, a męża drugiej. Może ta więź z kuzynem na tyle odległa, że nie ma znaczenia, ale wtedy nie było by sprawy, ponieważ jest, pozostał kac, choć może wcale go nie ma, a cały topik wziął się z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie to tylko ero! wiec zabawa powinna byc. na temat moralności sa inne fora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska to redaktor kafete
puszczalska odpisujesz w 2 minuty na post o 23:30 i na kolejne posty przez cały dzień, pracujesz? tak w redakcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottenfuhrer wiaderny
Ja jestem biczem bożym świadkowo-córko rynsztoku.I naucz się czytać ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonyturban
skad sie wzial ten durny zwyczaj z panienskim i kawalerskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udaję wcale gimbazy. To że myślicie, że jestem jakąś debilną puszczalską małoletnią laseczką ze wsi to wynik własnych ograniczeń. Jestem wykształconą dziewczyną z miasta, mam zawód i IQ przerastam większość z tych fagasów. Im się wydaje, że to, że dziewczyna nie chce im cerować skarpet, to znaczy że głupi puszczalski lachon. Dokładnie odwrotnie: głupia gimbaza zaceruje gacie i lodzika sąsiadowi zrobi elegancko, gotując Ci obiad abyś potem mógł - jak to jeden z tych pacanów napisał - pić wieczorem winko przy kominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika28
podpisuje sie pod tym co mowi autorka - sama o******elam na panienskim (nie swoim) i bylo to cos super. wiekszosc moich kolezanek bawi sie dobrze i nei wnika co ich faceci wtedy robia. ostatnio zamowilysmy 2 stripteaserow dla znajomej i sie dzialo, oj dzialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani z Dubaju
do autorki : ja wiem ze Pani nie chce robić problemów bo może byc ze oboje pogodzą sie a Pani będzie wrogiem i straci koleżankę i kuzyna. Rozumiem tez ze wszystko przygotowane , goście zaproszeni , zaliczki , sala itd.... Niestety zwykła ludzka przyzwoitośc nie pozwoliła by mi milczeć tym bardziej nie chciałabym żeby kuzyn miał żonę szmate.... Pozdrawiam jeszcze nie jest za późno , odwagi a decyzje niech kuzyn podejmie co zrobić z tym fantem , tak będzie tylko fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska to redaktor kafete
To jest wypowiedź "wykształconej dziewczyny z miasta": "Powiem Ci w czym jest problem. Problem jest w tym, że Was, buraków, zakompleksionych wsiórów z małymi ptaszkami, walącymi konika po nocy przy filmach, a marzących o chodzących po mieście dziewczynach, po prostu wykręca, wykręca ze złości, ze wściekłości, że w dzisiejszym świecie dziewczyna idzie na miasto, poznaje faceta (lub dwóch, lub trzech), po czym uprawia z nimi seks i ma ICH W D***E. " no tak d**a się przewija przez cały wątek tylko niestety obsrana jak ktoś zauważył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz ten zgryz z oszukanym kuzynem, czy nie masz, bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottenfuhrer wiaderny
Dziewka z miasta-kiedy twoje miasto uzyskało prawa miejskie?Wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapalenie rzeżączkowe cewki
świadkowo-jestem chorobą na którą zasłużyłaś i idę po ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska to redaktor kafete
Próbka logiki pani redaktor: "dziewczyna idzie na miasto, poznaje faceta (lub dwóch, lub trzech), po czym uprawia z nimi seks i ma ICH W D***E. " '... bo facetow to ja wybieram, a nie oni mnie." Tak więc wykształcona dziewczyna z wielkiego miasta idzie się zabawić i wybiera kogo? Odpowiedź mamy w tej najgorętszej części postu: "Was, buraków, zakompleksionych wsiórów z małymi ptaszkami, walącymi konika po nocy przy filmach, a marzących o chodzących po mieście dziewczynach" paradoks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsMarian Napletowski
Ojcze nasz,któryś jest w niebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rottenfuhrer wiaderny
No i gdzie te prawa miejskie?Ja nie jestem R.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszczalska to redaktor kafete
puszczalska ani słowa o ogierach których podobno wyrywasz? A może to nie prawda? Tak na prawdę podbijasz wątek aby reklamy dały zarobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze, ja tu żadnych reklam nie widzę. Po drugie, ja ani razu nie użyłam słowa "ogier" - skąd Ci się to wzięło w ogóle? Nie rozumiem pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan wpaja złe myśli i czyny w dusze wystarczająco słabe, by odsłoniły się dla jego zaborczej mocy. Ludzie tacy mają wspólne cechy. Są egocentryczni, opętani ziemskimi ambicjami i bogactwem, i są uzależnieni od seksualnych zboczeń i siły. Wszyscy znajdą się w piekle, jeśli nadal kontynuować będą wielbienie antychrysta, który właśnie ma się dać poznać całemu światu. Wielu nieświadomych ludzi nie wierzy w szatana, antychrysta lub w ogóle w Boga, Wszechmogącego Ojca. Przymykają więc oko. Mimo to, zastanawiają się dlaczego upadło całe społeczeństwo, w którym żyją. Nie rozumieją zatrważającej prędkości rozpadu tradycyjnej rodziny. Kładą to na karb bolączek współczesnego społeczeństwa. Czego nie wiedzą, to fakt, że rodzina jest priorytetowym celem szatana. Jest tak, ponieważ wie on, że jeśli rozpada się rodzina, wówczas upada także społeczeństwo. Wielu wie o tym, ponieważ staje się to coraz bardziej oczywiste w dzisiejszym świecie. Spójrzcie zatem na seksualną niemoralność. Zastanawiacie się, jak strasznie społeczeństwo zaatakowane zostało przez deprawację. Kolejny raz nie zdajecie sobie sprawy z tego, że to szatan odpowiedzialny jest za każdy akt obscenicznej niemoralności na świecie. Podczas, gdy ci z was, uwikłani w świat rozwiązłości, zboczenia seksualnego i znęcania się nad innymi, będą twierdzić, że czyny te są źródłem rozrywki i w niektórych przypadkach formą dochodu – wy musicie wiedzieć, że będą one waszym paszportem do wiecznego ognia Piekła. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsMarian Napletowski
dokładnie-ja będę się za was biczował różańcem moje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bydlaq ministrantny
Ja chętnie op******ę waszej wielebności plecy tymże różańcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagata
lubię obciągać obcym facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KsMarian Napletowski
O tak,och yes-mein gott mein lieber fuhrer-forward to die!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wierna - a teraz szczerze - dobrze Was rżnęli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×