Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wierna Świadkowa

Zdrada na panieńskim

Polecane posty

Gość gość
Kobieta lubi seks i dała ognia. To jej wybór, jest singielką i nic nikomu nie jest winna. Chcesz czekać do ślubu, to czekaj, ale większość nie czeka. Czy się z tym zgadzasz czy nie, większośc z tych komentarzy by się tu nie pojawiła, gdyby to pisał jeden z tych gości. Większość z tych komentarzy jest tutaj tylko dlatego, że to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość co ty gadzasz?To jest kobieta-to zbiornik na spermę za darmo,nie obrażaj pojęcia kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może gdyby słuchał, nie byłby pierwszym rzymskim Cesarzem, którego zarżnięto jak świnię. Ale dobry nick wybrałeś, pasuje do osobowości. Jak siedzisz na kiblu i srasz pod siebie to wydajesz rozkazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty Kaligula idź sobie kozę wydymać za stodołą, a nie wdawaj się w dyskusje, o których nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to zbiornik na spermę ? :D Fajny jesteś. Świetny materiał na mężusia i tatusia. Gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
To,że go zarżnięto ćwoku miało inne przyczyny-odsyłam cię z powrotem do świń.Jak lubisz ekskrementy to tam twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nie-świadkowa tak.Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszarp mnie
A gość nadal jedyny sprawiedliwy sędzia-symbol światłości można powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staje Ci jak mówisz "Ćwoku"? :D Zarżnięto go, bo był takim psychopatą, że wiesniaki prawie 2000 lat po nim się za niego podają. Był psycholem, zboczeńcem i degeneratem. A bezpośrednią przyczyną było m.in. to, że się wyśmiewał ze swojego przyszłego mordercy. A ponieważ był degeneratem, mordercy wiedzieli, że jak go złomują nikt się tym zbytnio nie przejmie. Morał jest taki, gdyby karmił świnie, jak Ci Messalina kazała, by nie zginął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już go nie ma, zajął się kozą za stodołą... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Znowu się popisałeś nieuctwem-kto ci powiedział,że został zabity za wyśmiewanie się?Morderca był tylko wykonawcą wyroku-spisek był zawiązany wcześniej z innych przyczyn.Ćwokiem jesteś i pozostałeś-wracaj do wikipedii-może przeczytaj przynajmniej całość i uporządkuj fakty,potem je przemyśl i wysnuj wnioski-a sorry,zapomniałem,że jesteś ćwokiem.Co tu jeszcze robisz-wracaj do świń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrona świadkowej sypie się jak ona sama-po całości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał X
Sorry,ale twierdzenie,że-Bezpośrednią Przyczyną-morderstwa Gajusa Caliguli było wyśmiewanie się z mordercy to istne zakłamanie faktów historycznych lub rzeczywiście niewiedza.Resztę tematu przemilczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadkowej nie ma przed czym bronić. Ona tu jest tylko po to, żeby się z was śmiać debile. Polskę niech Bóg broni przed wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozszarp mnie
Eeeee-już zaczynasz w to Boga mieszać-nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Ja jestem Bogiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boga nie trzeba mieszać, On zawsze tu jest i wszystko widzi. Ale, w sumie to jego wina, że nie dał wam rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu sobie nim ryja wycierasz obrońco szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem obrońcą Polski. Napisałem przecież. A ty głupku nazywasz Polskę szmatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dalej panowie, dalej. Kaligula, a co jadł Twój bohater na śniadanie i czy jak uczynił z konia księdza, to ten koń molestował chłopców? A czy Bóg lubił Kaligule i co na to czołgista? A czy Pan Bóg może stworzyć Kaligulę, aby wydmuchał swoje siostry, a potem stworzyć czołgistów, aby robili to samo? Zastanawiam się też, czy szmatą wycierano krew Kaliguli, czy może Kaligula był szmatą, czy jego siostry były szmatami, a może szmatą był ich brat, który ich przed sobą nie obronił? A może szmatą jest ktoś kto się dziś za Kaligulę podaje? Tyle ciekawych wątków, które koniecznie trzeba przerobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Przekonałaś mnie, to ja jestem SZMATĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ważne pytanie: czy Polske trzeba bronić czołgami przed szmatą. czy może szmatą przed czołgami, a może Bogiem przed Kaligulą, lub szmatą przed Bogiem, lub szmatą przed Kaligulą (pod warunkiem, że to nie jedno i to samo), a może Kaligulą przed Bogiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Najprościej jak można aby nieuki zrozumiały-szmatą jest świadkowa.Zbiornik na spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Jestem jedynym Bogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A świadkowa została już nawet obrońcą Polski-proszę,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
To ja jestem Wierną Świadkową. Mam schizofrenię. A moja głowa to zbiornik na sieczkę... dla moich świń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarz Kaligula
Historia Kaliguli jest piękna-ale nie dla nieuków.Tyle czasu nie było świadkowej bo trzepała net w poszukiwaniu informacji o Kaliguli.Fajnie-przynajmniej ten lachociąg coś niecoś będzie wiedział o jednym z najbardziej fascynujących cesarzy Rzymu.Nie zmienia to jednak faktu,że jesteś zwykłą...-resztę pozostawię tobie prowincjonalny zbiorniczku nasienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienny Pan Z
Świadkowa, uwielbiam takie kobiety. Odważne i mądre. Ech, gdybym miał mniej lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×