Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wierna Świadkowa

Zdrada na panieńskim

Polecane posty

Gość WielbicielCudzychŻon
Kaligula, młotku, jesteś tu, czy rozpierdalasz jakiś inny temat? Skąd takie matoły biorą się na świecie??? Pozdrawiam autorkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam autora redaktora
autor jest FACETEM redaktorem kafeterii, która was wciąga w klikanie reklam i generowanie ruchu na serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diamant 35
Co do zachowamia swiadkowej zrobila to na co miala ochote jej sprawa a co do zachowania przyszlej zony tak sie nie powinna zachowac jednak nie powinnas sie wtracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka b
ja też chcę się tak zabawić na swoim panieńskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prostytutka dalej ciągnie swój nędzny temat...żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc  bystry i szybki
haha, Kaligula, Provo, Rotten, Red, Olgierd, zapomniałeś wpisać nicka. Świadkowa ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczalska syfa leczy,że jej tak dawno nie ma czy co?Halo-lafiryndo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że raczej dotarło do niej, że 10 razy przewyższa inteligencją tego pacana co zasyfił 3/4 tematu i postanowiła nie nobilitować go swoimi odpowiedziami, których on i tak nie rozumiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BiałyRycerz
Ktokolwiek się w takie rzeczy bawi, to jest to d****arstwo i tyle. Zero szacunku się należy. Co z tego, że jesteś singielką, kiedyś kogoś poznasz, a mentalnie dalej będziesz niestety taka. Jak istniejsze naprawdę, to już jesteś spaprana na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaktor ruchliwy
Słaby wynik tylko 30% "pędziora" nie będzie premi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat wierzę, że to nie provo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czesto się zdarza i do tego koleś jest zaproszony za pieniądze z dużym k*****m.Do tego seks odbywał sie przy wszystkich dziewczynach.Widziały jak jęczy w niebogłosy przyszła panna młoda.By była śmiała śmiała to my tez się rozebrałysmy.Do tego gdy sie spóścił w pannę młodą bez gumy to koleżanka podeszła do kolesią i mu spił jego resztki spermy był chopak zszokowany pomimo,że niejedno już przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odwolal bym slub po czyms takim, zwlaszcza ze jak ten temat sie pojawil to mailowalismy troche z autorka... edit: a jeszcze dopowiem ze dziewczyny ktore organizuja taki wieczor panienski swojej kumpeli to bezczelne idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację.Ja powiedziałem ,że jak robi wieczór pannienśki to ja robię kawalerski i przed ślubem sobie pobzykam.Od razu zrezygnowała i bylismy wszyscy razembył kawalersi i panieński wieczór razem.Nawet chciano namówić nas na wspólny seks przy nich mnie z przyszłą żonką.Mnie było obijętnie,ale powiedzialem decyduje moja dziewczyna.Nie doszło do niczego.Nie miałem rogów bo MYŚLĘ przed a nie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna__32
myślę, że jej samej ciężko się z tym uporac, takie rzeczy zostają w głowie, wiem, bo mnie niestety tez to spotkało, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×