Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marville_S

Mąż nie chce dziecka

Polecane posty

Gość Marville_S

Mam stabilne życie, doktorat, pracę, męża, dzieci chciałam zawsze i czuję, że teraz jest "ten moment". Mam prawie 29 lat, mąż 36. Ale on nie chce dziecka, twierdzi, że to zaburzy jego spokojny ład, a mi zrujnuje figurę :/ Jest mi bardzo przykro, czuję się jak przedmiot, nawet miałam w planach odstawić pigułki i zajść w ciążę mimo jego woli, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Dziecko chcę mieć, męża kocham, nie wiem co dalej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajtłapa
AADOPCJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego czujesz się jak przedmiot, bo nie zrozumiałam. ja czułabym sie jak przedmiot, gdyby ktoś chciał za pomocą mojej macicy przedłużać gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cielesnaa
jestem w przeciwnej sytuacji niz ty :p tez mam doktorat ale jestem rok mlodsza a moj facet ma 38 lat i che dzieci a ja chce sie habilitowac i jezdzic po swiecie, po konferach a on chce mnie wsadzic w pieluchy :/ ma facet racje! po co sie marnowac na pieluszki i ciuszki jesli jestes ponad srednia ze swoja edukacja znaczy ze sie chcesz poswiecic dla nauki i tak tzrymaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia _____
Ale skoro ja mogę mieć dzieci to czemu mam adoptować? To już nie chodzi o wygląd po ciąży ale samo stwierdzenie "zaburzenia ładu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed ślubem co mówił na temat posiadania dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marville_S
Julia - masz podobną sytuację? Właśnie chodzi mi o to! Bo skoro partner mówi, że nie będzie mi fundował odsysanki po ciaży to tak jakby podsumował związek nasz. A jestem zdrowa, chcę dzieci, po co mi cudze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marville_S
przed ślubem - "zobaczymy jak to będzie", przed ślubem było nieco inaczej, nie mieliśmy takich środków jak teraz, więc rozumiałam to jako drabinę - najpierw praca, utzrymanie na godnym poziomie i dziecko, któremu nie zabraknie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz doktorat wiec po co pytasz?! na swiecie jest przeludnienie! biliony zbednych istot! ja adoptowalam juz 4 dzieci i jestem z siebie dumna ze zrobilam cos dobrego dla swiata dla nich i dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale skoro ja mogę mieć dzieci to czemu mam adoptować? x no nie wiem, egoistyczna dzido, może żeby komuś dzieciństwo uratować:O myślisz, że Twój bachor będzie lepszy od takiego z sierocińca, w d***e masz męża i dzieci ogólem, masz zwierzęcą chcicę, mąż to wyczuwa i nie pozwoli Ci się rozmnożyć dopóki rozumu nie nabierzesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej kwestii akurat należy się dobrać;-/ nie wiem, nie znam was i doradzać nie będę, ale wiedz jedno i proszę zapamiętaj- nie zachodź w ciąże wbrew jego woli- błagam Cię, nic z tego nie wyjdzie - zburzysz zaufanie - on będzie miał zawsze argument- bo ja nie chciałem tego dziecka, nie byłem gotowy - to po prostu nie fair, on sugeruje, że nie jest gotowy i tyle Sami powinniście umieć ze sobą rozmawiać, ale rodzina zbudowana na tego typu podwalinach to kruchy grunt. jakbyś się czuła gdybyś sie dowiedziała, że matka poczęła Cię wbrew wiedzy i woli ojca? tzn za przeproszeniem jakby go wrobiła?? no wiesz....takie poczucie jakby człwoiek był na tym świecie przypadkiem, trochę jak z g****u- może nie tak brutalnie jakby to było, kiedy kobieta byłaby zgwałcona, ale zmuszanie faceta do ojcostwa manipulacją antykoncepcji jest to działanie poza jego plecami z konsekwencją na całe życie dla obojga. to zawsze będzie kość niezgody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marville_S
Dobra, wychodzę z tego forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"twierdzi, że to zaburzy jego spokojny ład, a mi zrujnuje figurę" | ja bym spieprzała od takiego idioty w poskokach. na mujbuk, jak można wyjść za takiego przygłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego przygłupa? bo chce mieć spokój i ładną żonę to przygłup?:O ja p******ę, ale ograniczone laski tu siedzą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet chce wygodnego życia i żonę którą może się pochwalić a już jej potrzeby ma gdzieś. Współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Jak go wrobisz w bachora to będziesz szmatą :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można było o tym nie pogadać przed ślubem???/? sorry...z czego masz ten doktorat....? jak może teraz taki problem wyglądać? czy ludzie poprzez "dobranie się" naprawdę rozumieją tylko seks?;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Pewnie jest po pedagogice, a doktorat miała "O ludziach z zespołem Downa z na podstawie własnej autopsji" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalny facet, też bym nie chciał, żeby mi baba się szczeniła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×