Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Z moim wyglądem jednak nie jest źle

Polecane posty

Kilka razy widziałem swoje odbicie na ulicy (z dalszej perspektywy) i stwierdzam, że źle pod względem wizualnym ze mną nie jest. Mam smukłą sylwetkę i pociągłą, proporcjonalną twarz. Nie ma we mnie nic asymetrycznego (chyba że środek :p) W sumie to mogę stwierdzić, że mam urodę cherubina. Budowa w porządku, wzrost w porządku, twarz w porządku, kolor włosów w porządku. Czegóż chcieć więcej . . . ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrie_
szkoda tylko ze jak zmywasz podloge to wode z wiadra pijesz :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PXMaximusD
Błogosławieństwa Bożego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"27.08.13 "[zgłoś do usunięcia] PXMaximusD Błogosławieństwa Bożego" YHVH eloheynu, YHVH echad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pycha poprzedza upadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a agryppe stoczyly nicienie gdy nie oddal chwaly Bogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest pycha, tylko uznanie faktu, że wygląd nie jest powodem do kompleksów... Nie napisałem "Do mojego wyglądu nikt się nie równa", tylko "Z moim wyglądem nie jest źle". Rozgraniczajcie te dwie rzeczy . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ma we mnie nic asymetrycznego" - kazdy organizm jest asymetryczny. ...a duch wyniosły potknięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agryppa miał być zabity przez anioła, a ja oddałem tu chwałę wielokrotnie na tym forum . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem z wyjątkiem środka, w nawiasie. Zewnątrz ciała jest symetryczne, środek jest asymetryczny. A jak wizualnie organizm jest asymetryczny, to jest to oznaką choroby . . . Njun ty wyrównaj swój. Ja w przeciwieństwie do ciebie hemoroidami się nie chwaliłem . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałes że masz urode aniołów będących najbliżej Boga. smiertelny, prochu i pyle. marna ścieniu, plewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziałem Cheruba nie Anioła. Cheruby to istoty o półzwierzęce, ale o ludzkich twarzach. To bardziej gryf, albo sfinks. Księgę Ezechiela poczytaj . . . To tyle. A słyszałeś, o czymś takim, jak język potoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jan chciala oddac chwale aniolowi i zostal przez niego jednoznacznie skarcony. chwala jest Bogu - trawo polna. gdzie ci do aniola ktorych jest miriady miariadow a znamy imiona dwoch? skromnosc i pokora. obrzydliwe sa dla Boga wyniosle oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Cheruby to istoty o półzwierzęce, ale o ludzkich twarzach" to faktycznie trafnie sie porownales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez złośliwości. W księdze Ezechiela Cherubiny są opisane, które z przodu mają twarz ludzką, z prawejj strony twarz byka, z lewej twarz lwa. Do tego mają ludzkie ręce i dwie pary skrzydeł. Za pomocą jednych latają, drugimi mają przykryte ciała. Ponadto mają nogi i kopyta jak u cielęcia. Taki surrealistyczny wizerunek. W Psalmach kilka razy pojawia się metafora "dosiadania cheruba", czy też wykorzystywanie cheruba jak środek transportu . . . A klasyczny starożytny cherub to istota o lwim ciele, ludzkiej twarzy i ptasich skrzydłach . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegóż chcieć więcej? Zdrowia psychicznego :P Ale na to za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Łączę się z tobą w bólu krwawa" Nie przesadzaj, nie cierpię raczej z powodu Twych zaburzeń psychicznych :P ­ "Krwinko, tak sądzisz? moze dobra terapia u Atelka, zdzialalaby cuda" Dobra terapia i dobry seks z fajną kobietą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś tak. oj nie rzucaj sie Atelek, przybieglysmy na wieść o tym, zes ciacho:) Mozemy Cię przeleciec pod warunkiem, ze nie będziesz nic mówil ani gestykulowal- mowa werbalna i niewerbalna, dla przypomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mozemy Cię przeleciec pod warunkiem, ze nie będziesz nic mówil ani gestykulowal- mowa werbalna i niewerbalna, dla przypomnienia." Wzdychać i pojękiwać może :classic_cool: "Nie mierzcie mnie swoją miarą. Ja jestem innej natury..." Czyli przyznajesz, że jesteś nieprawidłowo rozwinięty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×