Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Patrycja24gda

Córka chce spać tylko przy piersi

Polecane posty

Gość Patrycja24gda

Witam, moja córeczka niedawno skończyła roczek. Miesiąc temu przestawiłam ją na mleko modyfikowane, jestem w 21 TC więc lekarz kazał ją odstawić od piersi. Nie miałam problemu z przestawieniem małej. w dzień wypija mleko i zasypia z butelką u mnie na kolanach. Problem w tym, że ostatnio śpię po 2-3godziny. Wieczorem usypiam małą (dostaje mleko z butelki, nie podaję żadnych kaszek) i odkładam ją do łóżeczka. Budzi się po paru godzinach i nie ma mowy, żeby wypić mleko, herbatkę, czy wod z butelki, choćbym nie wiem co robiła Julia zaśnie dopiero w naszym łóżku z piersią w buzi, jeśli próbuję się odsunąć, lub włożyć ją do jej łóżeczka płacze jakby ktoś robił jej krzywdę. Po paru godzinach mała nawet w naszym łóżku przytulona do piersi zaczyna płakać. Wiem, że niektóre mamy stosują metodę "odłożenia" ale u nas się to nie sprawdza, raz próbowałam i mała płakała tak przez godzinę:( Wiem, że to moja wina bo od samego początku powinnam ją odkładać do łóżeczka, no ale wiadomo, większość młodych matek popełnia ten sam błąd. Julka nie toleruje żadnych smoczków itd. Bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×