Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milusinskaa

Kobiety starające się o maleństwo

Polecane posty

no ja też wam wszystkim życzę tego ogromu niedogodności :P karmelko takie pretensje tylko mnie rozczulają :) sabina chyba nie ma sposobu na nudności - ja zauważyłam że rano po zjedzeniu śniadania mnie trochę mdli. no i ewentualnie na jakieś zapachy ale nie ma aż takiej tragedii na szczęście ;) jak mi się strasznie chce spać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem w ciąży a od 3 dni koło południa jak się zacznie to do 6 gdzieś mnie trzyma. Zapach też jakaś masakra... Nie wiem czy się strułam czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubas ja bym chetnie była na waszym miejscu mogę się i męczyć ale chociaz bym wiedziała że maleństwo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sabina1106 zrób sobie herbatkę z imbirem podobno imbir pomaga na mdłości. Ja się nie nakręcam, postanowiłam że wysiadam, dość mam tych wyliczeń, oczekiwań itp. Odpuszczam. Może coś w przyszłym roku coś się ruszy, ale wątpię w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a długo już sie starasz? Dziubas to współczuje ale musisz sie trzymać dla maleństwa i teraz dużo wypoczywać i zdrowo odżywiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa 84
Dziewczyny, ja już nie mam siły pisać tak się kiepsko czuję. Masakra, mdłości, mdłości i senność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam jakies schizy. Boli mnie cos w lewym boku.Tak troche nad koscia biodrowa. Zaraz sobie wkrece ze to ciaza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi jeszcze dziewczyny..najwczesniej badanie krwi moge zrobic tydzien po 'wszystkim'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wczoraj to wogóle jak wróciłam do domu to spałam koło godziny, a mi się prawie nigdy nie zdarza spać w dzień. koło 21 na szczęście przeszły mi te mdłości ale dziś po zjedzeniu śniadania znów się pojawiły. wogóle nie mam siły siedzieć w pracy :( do tego mąż z rana mnie wkurzył i mam zły humor teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O żesz ten Twój mąż! Nie wie że nie można kobiety w ciąży denerwować:) Ewela- każda starająca się ma schizy i urojenia :) sama nie jesteś:)Gość- najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki lub później, będziesz wtedy miała większą pewność. Beta podobno ciążę od 8 dnia wykrywa więc tydzień można jeszcze poczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabina on wie i zaraz mówi żebym się nie stresowała i mnie przytula ale mnie jak nerw złapie to długo trzyma... poza tym naprawde kiepsko się czuję więc wszystko mnie drażni trzy razy mocniej niż zwykle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huśtawki nastrojów to coś strasznego :| Ja wczoraj miło powitałam męża bo powrócił od swojej mamusi :)) No ale dziś rano spadek temp. i już mnie to zezłościło...przestanę chyba to mierzyć i obserwować bo tylko niepotrzebnie się denerwuje...:\ Także od rana również w nie najlepszym humorze...Yeah :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to witam karmelko w klubie humorzastych... ja na twoim miejscu nie mierzyłabym tej temp bo widać że strasznie się nakręcasz. dziewczyny ja w sobotę mam panieński [jestem świadkową] i tak strasznie mi się go nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale masz zaszczytną pozycję jako swiadkowa więc generalnie musiałabyś być:( Pytanie jak się będziesz czuć w ogóle... Nic na siłę:* A koleżanki juz wiedzą o Fasolce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mam nadzieję że będę się dobrze czuć bo dużo atrakcji jest zaplanowane :) o ciąży wie narazie tylko panna młoda, ale przed panieńskim powiem jeszcze dwóm koleżankom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapowiada się wesoły panieński, jeszcze taka nowina do tego. Ehhh choróbsko mnie rozkłada(katar...) i jak tu być pozytywnie nastawionym do świata ..?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ładnie karmelka jak Cię rozłożyło. A w pracy czy w domku?Dziubas to szykuje się fajna imprezka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? W pracy:D a jakże inaczej, w weekend muszę się podkurować. Aczkolwiek z dniem wolnego nie byłoby problemu ale nawał pracy mówi mi - Zostań -jesteś tu potrzebna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja tylko że ja nie mam za wiele do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no impreza przebojowa będzie, mam tylko nadzieję że dam radę we wszystkim uczestniczyć :) oczy mi się już same zamykają, zaraz zasnę na biurku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×