Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

po 6 miesiacach cw na biezni jestem grubsza

Polecane posty

Gość gość

Cwicze codziennie tz.marsz 30 min aby trche schudnac niestety mam wiecej w pupie biodrach boczki i nogi potezne spodnie rurki zapome juz co zrobic wiecej cwiczyc aby ubylo cm a nie przybywalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbaciak
3 rzeczy: dieta, nawodnienie, termogeniki czy nie jesz za duzo? czy masz 5 zbilansowane posilki? czy pijesz wystarczająco? 1,5 wody dziennie+do treningow wiecej nawet termogeniki na spalanie tłuszczu, figura extraslim przykładowo, spalaja tłuszczyk podczas cwiczen, ułatwiaja odchudzanie. jak nie coś z tego to nie mam pojęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ale od 30 min marszu nikt jeszcze nie schudl a zawsze jest tak, ze jak chodzisz na silownie albo cwiczysz to ci sie wydaje ze mozesz jesc wiecej, nawet tego nie kontrolujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja sąsiadka też tak miała bo za wysiłek na ćwiczeniach nagradzała się obfitym jadłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za miesiac minie rok jak rzucilam palenie nosilam roz 36/38 wiem napewno ze zaczelam sobi podjadac i wlasnie dlatego wybralam bieznie mam36 lat i chyba merabolizm spowlnil .marsz po 30 min dla mnie wystarczy jestem mokra bieg odpada aby nie obciazyc sta!ow diety nie stosoje jem sniadanie obiad nieraz kolacje owocow jem duzo wody okolo litr wypje zadnych slodkich bo nie lubie Slodycze pojawiaja sie ale nie duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile ważysz, że bieg będzie obciażeniem? bieg to naturlana forma ruchu , od tego stawy nie bolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz 64 było 58 przy 165 a bieg i rower nigdy nie był moją pasją dlatego ,że właśnie strasznie bolą mnie nogi ,kolana, skurcze. Może jakiś wspomagacz mam na myśli suplementy aby metabolizm zwiększyć, bo dziwne dlaczego pomimo 30 min nie spalam a nabieram tłuszczyku albo mięśnie urosły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od marszu na pewno nie rosną mięśnie. Prędzej winowajcą jest wolniejszy metabolizm po trzydziestce. Poczytaj o produktach podkręcających metabolizm - to np. otręby, suszone śliwki. Zamiast bieżni polecałabym normalne, długie spacery albo pływanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samych chodzeniem nic nie zdziałasz chyba ze ważysz ze 150 kg a u ciebie jest potrzebny porzadny trening wiem cos o tym nie pale już trzy lata cierpie na zaparcia i mam spowolniony metabolizm. Szukasz wymówek 70% sukcesu to dieta 30% ćwiczenia weź się w garść bo innaczej nici z wymarzonej sylwetki tutaj masz porady jak zaczac biegac jeżeli bedziesz postepować wg tego co tu pisze kontuzji sie nie nabawisz pozdrawiam i powodzenia >masz dostęp do bierzni to korzystaj z tego http://www.runners-world.pl/trening/Jak-zaczac-biegac-Poradnik-dla-poczatkujacych,4957,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolniejszy metabolizm w tym wieku ? bez jaj , ci pseudofachowcy zawsze znajdą jakiś powód ,żeby wcisnąć coś czego nie potrzebujesz spróbuj z bieganiem albo jeszcze lepiej rower, leki ból , czy skurcze są normalne, ważne , żeby odróżniać ból spowodowany przemęzczeniem i brakiem wytrenowania, który przejdzie, od bólu urazowego ten drugi jest ostry i nie przechodzi pojeżdzij co drugi dzień, zobaczysz, że pójdzie ci dobrze , bo sam marsz to za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×