Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wQrzona Bardzo Żona

Jak mam wejść na FB męża

Polecane posty

Mam takie pytanie.Mój mąż logował się na FB z mojego komputera.Czy uda mi się też wejść na jego profil ? Mam podejrzenia ,że mnie zdradza i z kimś pisze. Wiem ,że to chamskie z mojej strony .Zawsze miałam zaufanie do Niego,nie czytałam nigdy jego wiadomości na gg,poczcie czy FB.Ale od kilku miesięcy jest obcy,jak tylko spojrzę w jego laptopa to od razu go zamyka ,albo przełącza Facebooka na jakąś inną stronę.Stąd te podejrzenia.Wolałabym wcześniej wiedzieć o tym ,że coś kombinuje na boku.Dodam ,że znam jego login/email.Proszę pomóżcie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoGoGoGo
Pomozcie zdesperowanej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydałoby się też hasło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz wpisać hasło. tam jest takie pole. obok. na hasło. a później klikasz enter. i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej wyślij do nich maila z opisem sytuacji. na pewno zrozumieją i przyślą Ci jego hasło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasami jest tak , ze jesli sie zapomni wylogowac to mozna wtedy wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ustawieniach strony kliknij takie .cos zapamietaj hasla i gdy on zaloguje sie na fb to pozniej gdy sie wyloguje tam zostanie zapisane jego haslo. Albo kup na alegro misia camerke. Takie cos zostaw przy laptopie on nawet sie nieskapnie ze to kamerka jest. I nagra ci sie wszystko co robi na laptopie. Jakie haslo wpisuje itp itd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zrobisz jak Cię zdradza? popadniesz w alkoholizm? może lepiej nie wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainstaluj program o nazwie keylogger. uzyj google zeby sie nauczyc go obslugiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to chodzi ,że on już się nie loguje ode mnie ,bo kupił niedawno drugiego laptopa.Więc z tym zapamiętywaniem hasła nie wypali. A co zrobię jak mnie zdradza.Hmm dobre pytanie.Pewnie wywalę go z domu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą właśnie wrócił z pracy i siedzi przed kompem.Poszłam po cichu do kuchni i stanęłam za nim .Widzę ,że robi jakieś projekty i w międzyczasie z kimś pisze na FB.Ehhh :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feromoniczka
Spytaj sie go z kim pisze... czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pytam, to jego odpowiedź brzmi : z nikim :O - - - Przecież ślepa nie jestem i widzę ,że z kimś pisze. Chociaż mógł by powiedzieć ,ze to jakaś koleżanka z pracy ,a on ściemnia ,że z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba Cię to jara, ta myśl, że Cię zdradza, bo widzisz coś, czego nie ma:O ja też w ten sposób odpowiadam nachalnemu chłopakowi, bo nie lubię jak ktoś mi się dopierdala do tego, co robię na fejsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innawkurzonażona
jeebane fejsbuki, nk, tłitery i inne góówna! już nie jedno małżeństwo rozjj****y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innawkurzonażona
rozjjebbały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może gówno warte były te małżeństwa, że się przez to roz*****y:O po c**j kurczowo trzymać się osoby, która woli być z inną osobą. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innawkurzonażona
kvrwa!! r o z j e b a ł y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
innawkurzonażona - chyba rozumiem, czemu Cię zostawił wulgarna dzido:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innawkurzonażona
nikt mnie nie zostawił. daje upust swojej zlosci na kafe. w domu nie przeklinam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mu powiedz: Qrwa jak mnie zdradzasz to powiedz i s********j a nie mnie oszukujesz! po cholerę jestes ze mna! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Znam mega opcje by włamać się komuś na FB :D Można to zrobić programem który jest poniżej: http://chomikui.pl/55628

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grakttujoi i Gruuuutuuuuu to oszust! Naciaga na platne sms i wykrada nasze dane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Mała
FB to żydowskie g....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×