Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grrryyyyyyyyy

czy ktoś się tu na tym zna

Polecane posty

Gość grrryyyyyyyyy

wiecie może czy w sklepie na cenie np za opakowanie ciastek musi być oprócz ceny za to opakowanie także podana cena za kilogram , albo na cenie jakiegoś napoju cena za litr ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrryyyyyyyyy
nikt nie wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. Nie musi być. Chyba że to towar dzielony,np. Ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg PIH-u powinno być , cena za opakowanie i cena za kg/l, ale nie na każdym opakowaniu tylko na cenie na półce przy towarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×