Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Obkurczanie pochwy

Polecane posty

Też kiedyś wpadła mi w ręce ulotka sprayu Sexciteme. Sprawdziłam i hit czy kit?? Jednoznacznie to 2, zużyłam pół opakowania i nie czułam po nim żadnych zmian. Ładnie opisują, że rozgrzewa, jest miętowy ale odczuwa się chłód i jest to produkt doraźny, do jednorazowego zastosowania. Efekty są dopiero po zastosowaniu lasera - jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na uzyskanie pożądanego rozmiaru waginy. Bardzo dobrze poprawia elastyczność mięśni pochwy, zwłaszcza w przypadku ich zwiotczenia i osłabienia po porodzie. Na porodówce panie wieloródki polecały zaglądnąć do Mojej Estetyki w Rzeszowie i faktycznie po miłej konsultacji zdecydowałam się. Jako, że jestem w wieku rozrodczym na efekt nie musiałam długo czekać (do miesiąca) i na pewno będzie mnie chronić do następnego porodu. Oprócz samego zabiegu zapytajcie o postępowanie po zabiegu, bo nie zawsze jest bez problemów, u mnie wystąpił przesięk surowiczy i trzeba było zakładać podpaski aż do ustąpienia przesięku. Wiem, że mezoterapia koktajlami witaminowymi i kwasem hialuronowym ma też zastosowanie w liftingu pochwy. Ktoś stosował??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest fanaberia. Jak urodziłam drugie dziecko, miałam 30 lat. I co, miałam na zawsze pożegnać się z seksem? zszyli mnie tak, że lepiej nie mówić. Dwa porody zresztą też zrobiły swoje. Długo rozważałam wiele opcji, ale właściwie nic innego mi nie pozostawało - Odłożyłam trochę kasy i stwierdziłam, że raz kozie śmierć, spróbuję. Byłam u dr Potockiego przy Kinotece. Powiem tak, rewelacja. Nie spodziewałam się, aż tak dobrych rezultatów. Zabieg nie boli, a żeby nie było problemów z gojeniem warto sobie kupić UniGel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to jest właśnie dobre podejście trzeba walczyć o siebie, nie można się poddawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o rejon Wrocławia to ja robiłam zabieg u znanego lekarza dr Michalika. On ma laser Aphrodite - to nowość w jego gabinecie. Laser ten pomaga w korekcji pochwy i na pewno pomoże Ci w Twojej przypadłości. Jeżeli pasuje Ci Wrocław, tu na stronce znajdziesz info dot zabiegów i cennik http://ginekolog-michalik.pl Mi ten lekarz bardzo pomógł, mam nadzieję, że i Tobie pomoże Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knoczek proszę napisz coś więcej o tym zabiegu na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zna Klinikę Ars Estetica we Wrocławiu? jestem umówiona na zabieg do dr Diany Kupczyńskiej czy ktoś zna? bardzo proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow, nie wiedzialam, ze tak duzo kobiet decyduje sie na te zabiegi ;) tez robilam lifting pochwy- mąż sam mi podsunal ten pomysl, chociaz najpierw kazalam mu sie w czoło popukac ;P ale potem przykminilam dokladniej temat, poszlam na konsultacje i oswoilam sie z mysla, ze to dobra decyzja. zrobilam w medicover, minelo juz prawie pol roku. zabieg nie jest jakis mega wyczerpujacy dla organizmu, a rezultat jest swietny. czasem warto sie przełamac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zabieg jest bolesny ale da sie przezyc tak Ze bo co mydlicie innym oczy Pare godzin po zabiegu praktycznie zadne srodki przeciwbolowe nie dzialaja tylko chlodzenie miejsca na lodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 43
Miałam dwa tygodnie temu robiony zabieg laserem fotona, nietrzymanie moczu efekt jak u mnie natychmiastowy, natomiast obkurczanie pochwy .... bez komentarza, zastanawiam się kto pisze te pozytywne opinie ?. Zdecydowałam sie na zabieg ze względu na promocję całość wraz z badaniem konsultacyjnym 1100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lat 43
Jeśli chodzi o post powyżej dot. bólu, da się przeżyć , zabieg trwał około 50 minut nie powiem, że po zabiegu czułam sie super, ból trwał do wieczora, rano nie miałam juz żadnych dolegliwości. Zapisano mi jakieś czopki na szybsze gojenie , chociaż ten zabieg nie pozostawia ran. Za te pieniądze warto było zrobić ten zabieg na wysilkowe nietrzymanie moczu. Mam nadzieje że efekty będą długotrwałe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie czy można poddać się zabiegowi obkurczania pochwy jak mam założoną wkładkę hormonalna dopochwową antykoncepcyjne i gdzie w Warszawie najlepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypadkowo wpadłam na ten temat, ale nie mogę się nie wypowiedzieć - miałam robiony zabieg laserem aphrodite jakiś niecały rok temu, miałam mega problemy z rozluźnieniem pochwy po 2 ciążach. Bardzo polecam Wam dziewczyny - jeśli macie taki wstydliwy i uciążliwy problem - nie wahajcie się. To całkiem inny komfort życia. Zostawiam Wam stronę mojego ginekologa, tam macie wszystko opisane: www.ginekolog-michalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony to jest zupełnie normalne, ale też nie nie znaczy, że musimy się na to godzić. I myślę, że warto skorzystać z jakiegoś dobrego zabiegu. Dla mnie świetnym rozwiązaniem był zabieg Thermi Va, który przeprowadził dr Wawrzyniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam taki zabieg w u nich http://www.mediluxclinic.pl/. Bardzo takie zabiegi mi pomogły a niestety poród zostawił ślad na mojej kobiecości a te zabiegi mi pomogły wrócić do praktycznie pierwotnego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 i 15 maja w vesunie w krakowie są darmowe konsultacje z ginekologiem co do tych zabiegów jakbyś ktoś chciał skorzystać. Ja się pewnie wybiorę ale trzeba się zapisywać telefonicznie bo liczba miejsc ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 strony i same reklamy , ludzie opamietajcie sie i przestancie wciskac innym bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak myśle - to reklama i to maksymalnie infantylna. Generalnie czytając te posty ma się wrażenie że pisze je jedna i ta sama niezbyt rozgarnięta osoba. Tego typu reklamą najczęściej zajmują sie płatni klikacze - najczęściej studenciaki więc poziom wypowiedzi i bajery co najmniej średni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który laser do obkurczania pochwy jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dziewczyny w styczniu miałam laserowy zabieg na nietrzymanie,moczu i powiem ze efekt zerowy, niewiem czy nie jest gorzej niż było przed zabiegiem jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczyńska
Panie drogie, znajoma jest po zabiegu w klinice https://efecta.eu i jest bardzo zadowolona. Byłam z nią tam dwukrotnie, nie wiem oczywiście jak sam zabieg przebiegał ale wiem, że krótko na nią czekałam i wyszła zwyczajnie nawet bez żadnych zawrotów głowy czy coś. Od tamtego czasu minęło z pół roku i ona oczywiście zachwycona więc sama też się juz zdecydowałam - zabieg w przyszłym tygodniu. Pytanie mam, czy wy też się tak denerwowałyście przed? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam juz dwa takie zabiegi. Pierwszy trwal ok 35 minut a pod koniec było juz naprawdę nieprzyjemnie. Przy drugim trwal ok 15-20 minut juz znacznie lzej bólowo :) efekty są widoczne i odczuwalne. Nietrzymanie moczu, wiotkosc itp. stopniowo wszystko zanika :) osobiście polecam dzieki temu uniklam skalpela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonego gabinetu ginekologii estetycznej, w którym można przejść zabieg obkurczania pochwy to polecam wam www.estheticzone.pl w Warszawie. Sama przechodziłam tam zabiegi i jestem zadowolona z ich efektów. Mają szeroką ofertę związaną z ginekologią estetyczną i medycyną estetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka dziewczyny byłam miesiac temu na laserowym obkurczaniu pochwy i powiem wam że jest to strata pieniedzy bo żadnej różnicy nie ma we współżyciu tak jak było jest tylko trzeba było miesiac nie współżyć co denerwowało mojego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piwiem gdzie bo nie wiem moja zona urodzila dwoje dzieci nasze pozycie jako tako nawet nadmieniala ze moglo byc ciasniej i na 40 moje urodziny zrobila dwa zabiegi jako ze pracuje na tirach to nie jestem czesto w domu bylem zly ze nie dostalem prezentu .wieczorem zwiazala mi rece zalozyla szczelna opaske na oczy i zaczela mowic ze bedzie trujkat z malolata .troche uwierzylem bo takie fantazje sie przewijaly dosiadla mnie deliikaynie i gdyby nie zaczela jeczec to bym nie uwierzyl ze to ona ciasno jak w analku a jaki orgazm miala cudownie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam za literowki TRÓjkąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mira99822
A słyszeliście o zabiegu odmładzania pochwy? Co o nim sądzicie? Bo nie ukrywam, że taka możliwość była bardzo dobra, aby poprawić swoją pewność siebie w sprawach intymnych. Widziała, że klinika https://multiclinic.pl/wykonujemy/ginekologia-estetyczna/ zajmuje się takimi zabiegami i mają fajne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×