Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Obkurczanie pochwy

Polecane posty

Gość gość
Moim największym problemem od jakiegoś czasu było nietrzymanie moczu które pojawiło się po porodzie dodatkowo zerowa satysfakcja ze zbliżeń z mężem z powodu lużniejszej pochwy. Masakra !! Do kliniki Vesuna na ul. Dobrego Pasterza na zabieg Termi Va trafiłam przez przypadek umówiłam się na zabieg na twarz okazało się ze zajmują się tez leczeniem mojego wstydliwego kompleksu. Na początek zapisałam sie na konsultacje podczas, której pani ginekolog wszystko cierpliwie mi wytłumaczyła tzn przebieg zabiegu a także jakich efektów mogę się spodziewać. Już po pierwszym zabiegu nabrałam większej ochoty na seks natomiast nietrzymanie ustąpiło dopiero po 3 sesjach. Sam zabieg jest bezbolesny, anawet powiedziałbym przyjemny, a co najważniejsze skuteczny!!! Z czystym sercem polecam przemiłą panią doktor  która tworzy intymną atmosferę już od wejścia, przy tym jest mega profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dziecku miałam bardzo duży kompleks i brak satysfakcji seksualnej z powodu luźniejszej pochwy. Postanowiłam coś z tym zrobić i znalazłam zabieg laserowego obkurczania pochwy. Postanowiłam spróbować i dzisiaj wiem, że za długopzwlekałam. Mój komfort życia podniósł się o 100%. Zabieg laserowego obkurczania pochwy robiłam w klinice Proclinic we Wrocławiu. http://proclinic.pl/oferta/laserowe-obkurczanie-pochwy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda Róża

Moja koleżanka przechodziła również ten zabieg, z tym że w Mojej Estetyce w Rzeszowie i też była zadowolona. Mówiła że znów podoba się jej własne ciało po zabiegu. Także mogę śmiało polecić ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Ale lipa! Same reklamy,zero meritum. Kobiety szukają pomocy a ktoś bezczelnie wciska kity! Smutne. A jeszcze smutniejsze jest to że  te zabiegi za kupę kasy prawdopodobnie nic nie dają dlatego te pojawjające sie w postach   kliniki próbują w żenujący sposób nam je wcisnąć. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Uroginekolodzy ostrzegają przed laserami! Przeczytajcie i nie dajcie się nabrać hienom żerującym na cudzej krzywdzie!

http://www.rynekzdrowia.pl/Polityka-zdrowotna/Uroginekolodzy-uwaga-na-lasery-w-leczeniu-NTM,146258,14.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudany  zabieg

uważajcie ,miałam robiony zabieg obkurczania w klinice Miracki,pod koniec zabiegu poczułam jakby sparzenie łechtaczki.Po zabiegu niestety czułość łechtaczki bardzo się pogorszyła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudany zabieg

Teraz przez to moi klienci muszą uważać a tym samym mniej zarabiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
Dnia 13.02.2019 o 22:21, Gość anna napisał:

Ale lipa! Same reklamy,zero meritum. Kobiety szukają pomocy a ktoś bezczelnie wciska kity! Smutne. A jeszcze smutniejsze jest to że  te zabiegi za kupę kasy prawdopodobnie nic nie dają dlatego te pojawjające sie w postach   kliniki próbują w żenujący sposób nam je wcisnąć. Żałosne

 Dokładnie tak samo  uważam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RebSism

Lavetra Sale Propecia Minox Hair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Witam czytam, te wasze odpowiedzi i oczom nie wierzę, mi niestety nie pomogło laserowe obkurczanie pochwy, a wręcz przeciwnie jeszcze się pogorszyło z powodu nadmiernego nawilżenia, dodam że nie było dużego rozciagniecia pochwy po porodach, może ktoś wie jak sobie radzić z tak ogromnym nawilzeniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam zabieg obkurczania pochwy u pani Ani lisiewicz w vesunie w Krk i jestem bardzo zadowolona. To naprawde bardzo krępujący problem ale warto się odwazyć i umowić na wizytę. Pani doktor jest bardzo miła i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. narazie jestem miesiąc po wykonaniu zabiegów a już jestem bardzo zadowolona no i co by nie mówic mąż również. Dbajmy dziewczyny o siebie i nie bójmy się mówić głośno.. Bardzo dziękuje Pani Ani za fachową obsługe i poprawę komfortu mojego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wykonywałam rewitalizację i lifting pochwy w Wadowicach, dokładnie w Centrum Medyczne HAN-MEDICA i zdecydowanie mogę polecić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowalam się na lifting pochwy po porodzie i jestem zachwycona rezultatem. 🙂 zabieg nie miał powikłań i bardzo szybko wróciłam do siebie. Polecam HAN-MEDICA w Wadowicach gdzie wykonałam zabieg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×