Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

remont mieszkania Warszawa

Polecane posty

Gość 2wjednym1
Korzystaliście może z wykończenia pod klucz od firmy Perfect Construction? Oferta wygląda zachęcająco ale nim się zdecyduję chciałabym poznać opinie kogoś kto korzystał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitalip22
@2wjednym1 urzadzali mi mieszkanie w stylu glamour paris i jestem zadowolona z efektu , profesjonalna robota..materialy byly dobre , czas realizacji tez nie najgorszy..co do ceny to mysle to juz musisz odezwac sie bezposrednio do nich bo wszystko zalezy od metrazu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Ostatnio wraz z mężem robiliśmy gruntowny remont kuchni i postanowiliśmy totalnie zmienić i przebudować naszą kuchnię. W konsekwencji udało nam się zagospodarować więcej miejsca na inne rzeczy - jest teraz zdecydowanie bardziej przestronnie niż wcześniej. Polecam przejrzeć artykuł ->http://interesujacy.szczecin.pl/2017/11/28/ku pilam-meble-do-swojej-kuchni/w którym opisane są tego typu gruntowne zmiany w kuchni,a także jest wzmianka o tym czy meble na wymiar czy jednak standardowe będą lepsze. Pozdrawiam Oczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja organizując remont u siebie nie dysponowałam zbyt dużą ilością czasu, więc trochę ryzykowałam, ale postawiłam na ekipę Perfect Construction. Byłam mile zaskoczona tak dobrze przebiegającą współpracą, spodziewałam się jakichś nieprzewidzianych wydatków czy może też niedoróbek, ale wszystko było naprawdę ok, nie muszę nic poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mniee roboli to chlopaki z perfect construction i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieszkałam w Warszawie pół roku temu, kupiłam nowe mieszkanie od dewelopera, ale odebrałam je w stanie surowym, więc najpierw musiałam je wykończyć zanim w nim zamieszkam. Koleżanka poleciła mi firmę perfect construction i to im zleciłam wszystkie prace, powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że wyniesie mnie to tak mało, a sama oszczędzę aż tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadeknorek
Co do fajnych inspiracji wnętrzarskich polecam salon home concept, świetny jest, pełno inspiracji i dobrych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gryzelda25
Ja remontowałam niedawno mieszkanie, dwie ekipy mi to robiły, ale ja polecam tą która robiła mi zabudowy szklane. To Świat Ze Szkła z Warszawy, montowali mi drzwi szklane, kabinę prysznicową, panele i balustrady szklane. Dobrzy fachowcy, radzą sobie trudnym montażem i mają przystępne ceny. Podaje kontakt do tej firmy: F.H.U. Tomasz Szelągowski 00-716 Warszawa ul. Bartycka 26 Pawilon 16 A lokal 826 warszawa@swiatzeszkla.pl http://www.swiatzeszkla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drobne rzeczy konkretnie zrobi miły Pan z Pragi www.pdmd.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfect Construction- śą świetni :) Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komentarze o PC są mega prawdziwe! Robiłam aranż pokoju dla dziecka i Michaś jest teraz taki zadowolony :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam perfect construction. Jak dla mnie dobre ceny i fajnie, że można sobie wybrać konkretny styl, który zrealizują, pozwala to zaoszczędzić sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko, sprawnie i profesjonalnie - Perfect Construction ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompleksowe usługi z zakresu remontu oferuje firma Perfect Construction, zaczynając od opracowania projektu po realizację prac budowlanych :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały remont z zaprojektowaniem nowego wnętrza mi ogarnęli ludzie z Perfect Construction - zdecydowanie mogę polecić ich, bo spisali się bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie fachowców od remontów nie brakuje, ale trzeba ich wynająć zawczasu, na ostatnią chwilę może być bowiem problem. W takich większych remontach, zwłaszcza wykończeniach znają się w BFC Home, powinni sobie poradzić - są terminowi i zaangażowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

Polecam superekipę RS-DOM. Sprawdzą się w każdej sytuacji. Profeska i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta

My korzystaliśmy z usług firmy naos wnętrza i mogę ich polecić w 100% 

Solidna i terminowa ekipa

Super stylowe projekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

My mieliśmy dokonać remontu, ale jakoś zdecydowalismy, ze nie opłaca się wydawac pieniędzy. Mąż zamówił tylko drzwi z Gerdy, malowanie ścian  i tyle. Co do drzwi to muszę polecić firmę Gerda, są naprawdę solidne, warto było wydać pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian

Witam!

Nasze usługi remontowe kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.
Działamy na terenach całej Warszawy i okolicach. Dla nas każde zlecenie jest równie ważne, niezależnie czy dotyczy remontu bieżącego lub generalnego.

tel kontaktowy 516 996 945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajgir

Polecam firmę www.dobredrzwi.pl, które dzieli się swoją wiedzą, pomagając w wyborze, procesie zakupu, montażu i transportu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacuaw

Osobom poszukującym sprawdzonej firmy produkującej klinkier polecam polskiego King Klinkera, to solidna firma ze świetnym produktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Architekt wnętrz podsunął mi pomysł położenia na ścianie klinkieru, przejrzałam oferty w necie i się zakochałam :) Mam u siebie klinkier kupiony w Klinkier-budzie i to był świetny zakup, dodał życia salonowi i cieszy moje oko, oj cieszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra przy remoncie mieszkania postawiła na rekuperator wewnątrz ścienny  Hru Wall aby zwalczyć wilgoć i pleśń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed korzystaniem z usług Marka Golińskiego (nr komórki: 795 *** 543).
Jest to fachowiec, który nie tylko nie wykonał swojej pracy, za którą dostał pieniądze, ale również dokonał zniszczeń. Szkody musieliśmy opłacić z własnej kieszeni. 
Ponadto, po wadliwym wykonaniu pracy przestał on odbierać telefon oraz odpisywać na maile.
Poniżej opis uchybień wspomnianego "fachowca":
1) nie dokończył kłaść glazury w łazience i kuchni (pozostało do położenia około 15 płytek), 
2) nie skuł tynku w łazience, lecz tylko położył na nią płytę, co spowodowało zmniejszenie wielkości łazienki o 10 cm. Zwracam uwagę, iż zrobił to za dodatkową opłatą, 
3) przepalił skrzynkę bezpieczników, 
4) zamalował klamki i zamki,
5) pobrudził farbą i cementem części podłogi, 
6) pobił część płytek, a następnie ukrył je pod warstwą pozostałych! 
7) nie przeciągnął kabli w prawidłowy sposób, ryzykując uszkodzenie płytek,
8) nic po sobie nie posprzątał.
Jak widać z powyższego, fachowiec Marek Goliński nie tylko nie wykonał pracy za którą dostał pieniądze, lecz również spowodował swoją usługą dodatkowe koszty. Zalecam omijać go szerokim łukiem!
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy remoncie mieszkania czy domu warto pomyśleć o rekuperatorze. Ja za namową znajomego zdecydowałam się na rekuperator wewnątrzścienny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×