Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Już zniecierpliwona zakupami

JAKI POLECACIE TERMOMETR BEZDOTYKOWY NA PODCZERWIEŃ

Polecane posty

Gość Już zniecierpliwona zakupami

Kiedys mąż kupił - wydał prawie 100 zł i jestesmy zniechęceni, bo był naprawde kiepski i mierzyłam tradycyjnym. Teraz córka jest większa i nie ma ciepliwości do mierzenia temperatury, więc chce kupić coś co mierzy temperature w kilka sekund, najlepiej bezdotykowy na podczerwień. Jakiej firmy polecacie sprawdzone termometry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już zniecierpliwona zakupami
No tak.... jak potrzebna pomoc to nikogo nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za link ale nic nie piszesz? masz taki>? zadowlona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja i kolezanka mamy taki, ona zadowolona a ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bardzo jestem zadowolona z tego termometru.mam również z tej samej firmy ciśnieniomerz i działa bez żadnych zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmy Brown

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Termometr bezdotykowy Microlife NC 100 - poczytałam o nim i podobno jest niedokładny i glośny. A ten Firmy Brown to jaki dokładnie - prosze o link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez polecam microlife nc100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agito_pl
Znanymi i polecanymi markami są np. Beurer lub Visiomed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już zniecierpliwona zakupami
Cena nie gra roli - chce zeby był dokładny i szybki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna tanio dostac Mini Temp, tanio jak na termometry z podczerwienią które zazwyczaj kosztuja grubo ponad sto zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo polecę NonContact. Dostałam w prezencie wyprawce jak byłam w ciąży i rzeczywiście przy niemowlaku taki bezdotykowy pomiar gorączki jest idealny. Wiadomo że maluszek nie jest w stanie się jakoś specjalnie ustawić do badania ani tym bardziej usiąść jak starsze dziecko. Dobrze że tutaj wyświetlacz jest większy bo zazwyczaj cyfrowe to mają zaledwie jakieś mini okienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Modeli z podczerwienią jest teraz naprawdę dużo, ja bym podpowiedziała BabyTemp z uwagi na to że to polska marka a druga sprawa, że gwarancję dają dłuższą niż inni producenci (tu są 3 lata). Sama obsługa bezproblemowa i szybka, po prostu kilkasz, wymierzasz z kilku cm do celu i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin
Dnia 15.10.2018 o 16:15, Gość gość napisał:

Tak samo polecę NonContact. Dostałam w prezencie wyprawce jak byłam w ciąży i rzeczywiście przy niemowlaku taki bezdotykowy pomiar gorączki jest idealny. Wiadomo że maluszek nie jest w stanie się jakoś specjalnie ustawić do badania ani tym bardziej usiąść jak starsze dziecko. Dobrze że tutaj wyświetlacz jest większy bo zazwyczaj cyfrowe to mają zaledwie jakieś mini okienka.

To prawda że im mniejsze dziecko tym pomiar bezdotykowy jest fajniejszą sprawą. Kupowaliśmy Non Contact prawie rok temu i pracuje elegancko, bez zaklucen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trolu

Przestań z tą reklamą, w każdym temacie o termometrze to piszesz dzbanie!!! Non Contacy to najgorszy wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×