Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sąsiedzi opalają się na swoim ogrodzie nago czy mogę zadzwonić po policję

Polecane posty

Gość Chobnag
Ja na działce,szczególnie w tygodniu,też chodzę nago.Bo tak lubię i najlepiej się relaksuję.Fakt,że działka praktycznie jest osłonięta. Grabię trawę będąc w sandałach i czapce.Często pod wpływem upału i piwa napręża i unosi mi się kindybał,ale to nie powód żebym miał się zaraz gdzieś chować.Nawet moja już się nie burzy gdy chodzę tak przy jej koleżance.To naprawdę podbija moje ego,a jak koleżanka powiedziała,że przecież jestem u siebie i mogę robić co chcę to jakoś często mi przy niej staje.Wydaje mi się,że mimo,że prawie nic nie widać,to z przylegających działek byłem czasem widziany.Nikt mi,ani mojej nic nie powiedział,a przeciwnie sąsiadki mówią wprost,że jak będą chciały to mogą być u siebie nago,albo,że wszyscy mamy takie same ciała.Ta cicha aprobata jest miła.Taki lekki podtekst seksualny.A tak na marginesie.W pierwszą sobotę maja jest oficjalny światowy dzień nagiego ogrodnictwa.Tak w ogóle to niech się wstydzi ten kto widzi.Już niedługo maj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudysta
Jestem młody bo mam dopiero 13 lat ale jak nikogo nie ma w domu to też lubię sobie nago po domu pochodzić. Wychodzę nago do ogrodu, kąpię się nago w basenie i opalam się nago leżąc na stole ogrodowym tak że każdy z sąsiadów mógłby mnie zobaczyć ale nie przejmuję się tym. A jak jesteś zazdrosna bo sąsiadka ma większe piersi od ciebie to dzwoń na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem jak czytam te odpowiedzi to stwierdzam, że ludzie tutaj są nie do życia ;/ Uważam, że zależy od sytuacji jeśli chodzi o opalanie nago - jeśli jest to balkon czy osłoniete podwórko i przypadkiem czasem coś tam zauważysz - to po co robic afere? Gorzej jak juz serio chodzą tak bez skrempowania - widzą że ich widać i w żaden sposób nie starają tego uniknąć - a jedynym ogrodzeniem jest prześwitująca siatka - to coś jest nie halo. Jeżeli zdarza się to często to powinnaś zadzwonić na policje i zgłosic zakłócanie porządku publicznego - powiedz ze masz czy dzieci czy nieletnich gosci a sąsiedzi paradują bez skrempowania nago nie zwracajac uwagi wogole czy ich ktos widzi czy nie. Ale jesli to tylko raz....przypadkiem... to po oc robic problemy? A czy to z prawem czy nie...chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czego szukarz za ich plotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×