Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monia76b

spotkania z kolęga na basenie

Polecane posty

Gość monia76b
Na początku było jak zawsze... Potem tak wyszło i mnie Ukół... Najgorsze że wtrysnal mi do środka... Coś teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wszedl juz w Ciebie i seksik byl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolqjos
Najwyżej bedziesz w ciąży a mąż w nieświadomości wychowa jak swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zabezpieczasz sie w ogole ? nawet gumka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Zawsze jak się kocham, to się zabezpieczam gumką, znaczy wiążę recepturką włosy żeby luby widział jak mu lodzika robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Nie stety tak. Nie wiem jak to się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no rozpalil Cie i wszedl w Ciebie, no trzeba jakos sobie radzic. Mysle ze przynajmniej Cie zadowolil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjj
Dopiero przewertowałem wątek ... Dziewczyno trochę dziwne że masz wyrzuty sumienia, jakiekolwiek - takie historie albo się ucina jak najprędzej albo idą one w przód, jasne że skoro z tego nie zrezygnowałaś to zostaniecie kochankami a wyrzuty sumienia jedynie uświadamiają ci że krzywdzisz drugą osobę. Dokonałaś wyboru, dokonujesz go przy każdym spotkaniu z tym łepkiem - stawiasz własną przyjemność ponad rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Nie zabezpieczylismy się, BO nikt nie przypuszczał że dojdzie do stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalatw sobie tabletke PO kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz nam napisać co tak właściwie się stało ? Przecież mieliście ograniczyć się do basenu ? W nim się tak nakręciliście ? I czemu tak właściwie jechaliście do mieszkania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Miał mnie odwieźć tylko do domu... Ale zaprosiłam go na kawę. Tam trochę pokazaliśmy, po czym wyciągnął go ze spodni, chwycił za włosy i zaczęłam mu robić lodzika. On wtedy dotknął mojej mokrej. Nie mogliśmy się powstrzymać... To było silniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Najbardziej mnie jara jak robi ze mnie k***wke dotykajac mnie wszędzie albo jak mnie zmusił do loda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vassago35
Jak juz pisalem glupia dziw ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Dziewczyny czy mieliście podobną sytuację ? Czy partner się zorientował ? TrochĘ się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buahahahahahah a jeszcze wczoraj kurwisko się zapierało, ze nie będą się d*pczyć !!! ahahahahaahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
To jest twoja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Są takie sytuację w życiu, nie przewidzisz.. I nie kurwisko chamie jeden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia z koloseum
Monia nie przejmuj się. To nic wielkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko seksik hahaxdd opanuj się kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak mogl wyjac odrazu i do loda, jestes slaba psychicznie itp. Mialas nic nie robic a dalas odrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Dzisiaj też do mnie przychodzi na noc, bo mąż na parę dni w delegacje. Jedzie... Jak mam go miło zaskoczyć ? Może odwazna bielizna albo kolacja romantyczna??? Już nie mogę się doczekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
mąż się pakuje na wyjazd i jest jakiś dziwny. Albo nie ma humoru albo coś podejrzewa. Jak myślicie ? A może misię tylko tak zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo planuje robic ci niespodzianke hehehehe :P - "delegacja" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejjjj
Moniu - to nie jest tak że nie mieliście na to wpływu i nie możesz tak na to patrze. Na basenie robiliście już pewne postępy do przodu więc wcześniej czy później i tak musiałoby się tak skończyć, zaprosiłaś go do domu na kawę więc dałaś mu sygnał że chcesz czegoś więcej, a że dom pusty i byliście już mega podkręceni to dalej samo poszło. Staram się Ci nakreślić jak to mniej więcej wygląda. Bo to jest ostatni punkt, miejsce na trasie w którym możesz zawrócić mając wyrzuty sumienia. Z czasem jednak tych wyrzutów nie będziesz miała, będziesz zdradzać męża regularnie i może się to różnie skończyć, życie pisze różne scenariusze a w tym wypadku niezależnie od wyniku skrzywdzisz parę osób. Pamiętaj dlaczego to wszystko robisz, jakie masz teraz priorytety. Nie twierdzę że sytuacja jest prosta, sam jestem mężem już rok i fantazjuje o tym by zdradzić swoją żonę - i za każdym razem jak się na tym złapię wkurw.iam się na siebie, traktuję to jako swoją chorobę na którą nie znajdę lekarstwa a będę musiał z tym walczyć do końca życia. Może jednak jest mi o tyle lepiej że rodzice zdradzali się przy każdej okazji, pamiętam jakie miałem przez to dzieciństwo, rozbite dzieciństwo i nie chcę tego sponsorować swoim najbliższym. Nie mogę przedłożyć swoich fantazji ponad ich, byłoby to dla mnie zbyt łatwe do osiągnięcia (tym bardziej że miałem już dwie okazję na stałą kochankę) a po przekroczeniu tej granicy byłoby mi się trudno zatrzymać, zawrócić. Naprawdę sądzisz że warto ciągnąć dalej tą przygodę ?? Zmień treść tego epizodu by nie stał się głównym rozdziałem w Twoim życiu... Ostatecznie żyjemy dla swoich bliskich Moniu - trzymam za Ciebie kciuki Pozdrawiam~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Juken. Tak wzięłam do buzi z polykiem nawet było fajnie bo nigdy wcześniej tego nie zrobiłam. Ale co to ma do rzeczy... Mam myśli żeby to przerwac lecz to jest silniejsze. On jest taki ciepły u czuły... Robiłam z nim rzeczy których nie robiłam z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia76b
Za to męża kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego... Chciała bym mieć dwóch na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monia skad jesteś?jeśli można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gdzie to robiliście?na basenie czy w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×