Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pawinho

dochodzę wolniej od niej

Polecane posty

Gość pawinho

Otoz mam pewien problem - za dlugo dochodze. Mamy po 17 lat z moja dziewczyna. Nie uprawialismy jeszcze seksu bo jak narazie oboje mowimy ze ne zalezy nam az tak na tym i ne musimy sie spieszyc jestesmy dopiero 4 miesiace razem. Ale robimy sobie dobrze rekoma i jest w porzadku gdyby nie moje dlugie dochodzenie. Potrafie ja doprowadzic do orgazmu w kilka minut i jest super ale jak ona sie za to zabiera to zajmuje to bardzo dlugo. czasami jest juz zbyt zmeczona zeby kontynuowac, po 30 minutach sie poddaje i nie obwiniam jej za to. Nie masturbuje se juz sam bo slyszalem ze to pomoze ale nic z tego. Nie chodzi o podniecenie bo jak ona zaczyna mnie calowac to juz czuje tam na dole ze ejstem gotowy i o jej umiejetnosci tez nie chodzi bo jest bardzo przyjemnie i wszystko robi dobrze. Zna ktos moze przyczyne albo co moge z tym zrobc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamknij tibie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja prostata nie produkuje optymalnej ilości zawiesiny dla plemników i zbyt mała jej ilość nie jest zdolna uruchomić receptorów wytrysku nasienia. Najpierw wal do lekarza, bo może już w tym wieku masz gruczolaka stercza, a jeśli nie masz, to spróbuj dobrze się odżywiać i równolegle zażywaj permen na zwiększenie ejakulatu. Dziwne, żeby w tym wieku być już impotentem? A w ogóle czy Ci siurek stoi i jest twardy czy sflaczały? Ja bym dała se spokój z seksem dziecięcym aż do 21 rż, a walenie konia ograniczyć do raz/tydz., gdyż narząd nieużywany zanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×