Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KsiężycowaWróżka

Pomysł na firmę

Polecane posty

Gość KsiężycowaWróżka

Hej mam pytanko. Co myślicie, wiem, że to trochę oblatany pomysł ale zastanawiałam się nad założeniem działalności. Chciałabym organizować śluby tylko w przeciwieństwie do innych biur, były by to wyjazdy ślubne w urokliwe miejsca. Wiadomo cena takiego ślubu na Malediwach była by dość wysoka ;-P ale jak sądzicie są pary które chciały by skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu sobie przeczytaj na czym taka praca polega http://goo.gl/JjN722. pomysl fajny, tylko troche ciezko tak wszystko na odleglosc zalatwiac. wypadalo by miec zaprzyjaznionych konsultantow slubnych w tych kurortach. moglabys sie z nimi dogadac, ze organizowalabys sluby dla zagranicznych gosci w polsce (europie chyba lepiej brzmi :-D ) np. w jakims zamczysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVisionpl
Witaj ;) Z pewnością znajdą się bardziej zamożne pary, które zdecydują się na ślub za granicą w jakimś urokliwym zakątku świata. Najpierw jednak musisz zbadać na ile będziesz miała możliwość nawiązania kontaktu z zagranicznymi kontrahentami, bo może się zdarzyć tak, że są podpisane już z nimi umowy na wyłączność i wtedy siłą rzeczy niewiele zdziałasz. Pomysł jest dobry, ale najpierw zbadaj rynek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysł super, ale musisz gruntownie zbadać rynek i zadbać o zagranicznych partnerów. może nawiąż kontakt z takimi np. 5 ośrodkami za granicą i zobacz jak to widzą, co proponują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś kiedyś będzie planował otworzenie własnej firmy i będzie potrzebował nieco gotówki to zawsze może spróbować skorzystać z pomocy jaką oferują na kasa-na-rozruch.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o różne dofinansowania to ja mogę jeszcze polecić taką stronę jak kasa-na-innowacje.pl, też bardzo dobra strona, która sprawdza się w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×