Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Ja uwazam , ze lepiej zabawic sie w kameralnym gronie , ale fajnym.Nie potrzebuje na potege za plecami calego legionu , nie musze sie dowartosciowywac iloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
browarka ? Hahaha , no co Ty.Ja sie zaopatrzylem jak nalezy.Zreszta bareczek zawsze powinien byc wyposazony , na wszelakie okazje.....Lub ich brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam zamiar pogaworzyc do poznej nocy , o ile moj umysl nie wlaczy programu:Z":Hibernacja" Ta herbatka to mam nadzieje , ze z rumem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakonczone , na tym jakze krotkim temacie na tym forum.Szukanie kogos przez neta to blad , tzn. pisanie otwarcie , ze sie szuka.Co innego jak to wyjdzie samo od siebie przypadkowo , ze piszac dwie osoby sie "polubia" i potem samo poleci to wlasnym zyciem....Moj temat byl zbyt dosadny.Nic na sile.To nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pulchny , ale czemu sie zrazasz ? Nas troje to malo ? Pewnie pozniej ktos jeszcze dolaczy , a jesli chcesz to dla Ciebie moge pisac z paru nickow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahha :D Ale widzę, że szybkie podsumowanie i wyciągnięcie wniosków :D Ja znałam historie, że ktoś zaczepił kogoś na fb i zostali parą :P A herbata... hmm blisko, też uspokajająca tylko trochę inna :D z melisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwki 2
Ja jestem i wbijam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×