Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sixaxsis

Zapraszam na drinka albo piwko

Polecane posty

Refleks to podstawa ;> Co pije ? Hmm , wodke z cola z przewaga wodki.Czysta samemu tak srednio wypada pic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ja dzisiaj to samo piłam!! :P Tzn. to był spirytus z colą :D i lodem i dużo cytryny :D spirytusu chyba też nie wypada pić samego :D ale cola teraz mi sie skończyła już :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziękuję za zaproszenie :D Liczę, że jest na serio i gdyby się okazało, że mieszkam blisko to byś się nie wystraszył :D A spotkałeś się kiedyś z kimś z neta? :P Bo ja tak ale nie w ciemno, ale po długich rozmowach :D I nawet raz się spotkalam z dziewczyną z tego forum :D i jesteśmy kolezankami teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie o alko chodzi , a towarzystwo Pulchny , takze luzik.Aczkolwiek nie powiem , ja dzis troszke grubiej polece chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego jak się szybko to wypije i ile tego w drinku :P Bo ja lubię takie drinki co nie czuć alkoholem, ale upijają ;] Piwem się szybciej upijam bo nie jest takie niedobre :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaletą tego forum jest że dużo tu ludzi i ciągle coś ktoś pisze, ale na dłuższą metę przebywanie tu jest męczące, ja już tu jestem od kilku lat a od dawna już wchodzę tylko od czasu do czasu, jak mam ochotę sobie poczytać coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×